TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt uit, schoktransfer De Bruyne'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt uit, schoktransfer De Bruyne'

De winterse mercato staat alweer voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Jupiler Pro League

Club Brugge wil zijn selectie tijdens de winterse transferperiode zo goed mogelijk intact houden. Bepaalde sterkhouders kunnen echter rekenen op de nodige buitenlandse interesse. Zo ook Maxim De Cuyper. In gesprek met Het Nieuwsblad geeft de Rode Duivel echter aan dat hij het seizoen normaal gezien afwerkt in Brugge. Dat is ook Christos Tzolis van plan. Die laat in Het Laatste Nieuws verstaan dat hij eerst de titel wil pakken alvorens aan een transfer te denken.

Olivier Renard begint weldra aan zijn eerste transferperiode als sportieve baas van RSC Anderlecht. En het is wel degelijk zijn bedoeling om de selectie op bepaalde posities te versterken. Daarentegen wil hij de huidige sterkhouders in januari aan boord houden. "Het is niet de bedoeling om onszelf te verzwakken door titularissen met een grote meerwaarde te laten vertrekken", maakt hij duidelijk bij RTL. "Ik denk dat iedereen wel weet dat op bepaalde posities de opties beperkt zijn. Dus ja, er zijn één of twee posities die prioriteit hebben om te versterken."

Beerschot VA hoopt om zich alsnog om miraculeuze wijze te verzekeren van het behoud. En dus wordt in januari allicht versterking gehaald. Volgens Turkse media wil Beerschot namelijk uitpakken met de komst van een talent. De 21-jarige verdedigende middenvelder Bartug Elmaz moet de gelederen komen versterken. Elmaz heeft bij Turkse topclub Fenerbahçe nog een contract tot 2026.

Buitenland

Kevin De Bruyne heeft een aflopend contract bij Manchester City en dat werd nog steeds niet verlengd. Andere ploegen ruiken dan ook hun kans. Volgens de Daily Star heeft Inter Miami FC immers nu ook een prioriteit gemaakt van de komst van De Bruyne. Zij zouden in januari de gesprekken willen aanknopen als onze landgenoot dan nog niet bijgetekend heeft. In dat geval mag hij vanaf 1 januari officieel met andere clubs aan tafel om te spreken over een transfervrije overstap na het seizoen.

Bayern München dreigt één van zijn sterkhouders te verliezen. Zo vindt de Duitse grootmacht maar geen akkoord over een contractverlenging van Alphonso Davies. Volgens BILD is zijn zaakwaarnemer Nick Househ niet te spreken over de manier waarop Bayern dit dossier aanpakt. De makelaar zou dan ook hebben aangegeven dat hij wil luisteren naar andere geïnteresseerde ploegen zoals Manchester United en Real Madrid. Daarover zouden in januari gesprekken gepland staan.

De Cuyper heeft het potentieel voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

13
13
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

23
23
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

19
19
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

213
213
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

44
44
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

122
122
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

372
372
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

296
296
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

81
81
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

209
209
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

146
146
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

235
235
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

299
299
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

281
281
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

312
312
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

186
186
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

129
129
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

205
205
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

672
672
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

308
308
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

126
126
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

109
109
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

305
305
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

278
278
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

465
465

Meer sportnieuws