TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt uit, schoktransfer De Bruyne'

1784 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt uit, schoktransfer De Bruyne'

De winterse mercato staat alweer voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Jupiler Pro League

Club Brugge wil zijn selectie tijdens de winterse transferperiode zo goed mogelijk intact houden. Bepaalde sterkhouders kunnen echter rekenen op de nodige buitenlandse interesse. Zo ook Maxim De Cuyper. In gesprek met Het Nieuwsblad geeft de Rode Duivel echter aan dat hij het seizoen normaal gezien afwerkt in Brugge. Dat is ook Christos Tzolis van plan. Die laat in Het Laatste Nieuws verstaan dat hij eerst de titel wil pakken alvorens aan een transfer te denken.

Olivier Renard begint weldra aan zijn eerste transferperiode als sportieve baas van RSC Anderlecht. En het is wel degelijk zijn bedoeling om de selectie op bepaalde posities te versterken. Daarentegen wil hij de huidige sterkhouders in januari aan boord houden. "Het is niet de bedoeling om onszelf te verzwakken door titularissen met een grote meerwaarde te laten vertrekken", maakt hij duidelijk bij RTL. "Ik denk dat iedereen wel weet dat op bepaalde posities de opties beperkt zijn. Dus ja, er zijn één of twee posities die prioriteit hebben om te versterken."

Beerschot VA hoopt om zich alsnog om miraculeuze wijze te verzekeren van het behoud. En dus wordt in januari allicht versterking gehaald. Volgens Turkse media wil Beerschot namelijk uitpakken met de komst van een talent. De 21-jarige verdedigende middenvelder Bartug Elmaz moet de gelederen komen versterken. Elmaz heeft bij Turkse topclub Fenerbahçe nog een contract tot 2026.

Buitenland

Kevin De Bruyne heeft een aflopend contract bij Manchester City en dat werd nog steeds niet verlengd. Andere ploegen ruiken dan ook hun kans. Volgens de Daily Star heeft Inter Miami FC immers nu ook een prioriteit gemaakt van de komst van De Bruyne. Zij zouden in januari de gesprekken willen aanknopen als onze landgenoot dan nog niet bijgetekend heeft. In dat geval mag hij vanaf 1 januari officieel met andere clubs aan tafel om te spreken over een transfervrije overstap na het seizoen.

Bayern München dreigt één van zijn sterkhouders te verliezen. Zo vindt de Duitse grootmacht maar geen akkoord over een contractverlenging van Alphonso Davies. Volgens BILD is zijn zaakwaarnemer Nick Househ niet te spreken over de manier waarop Bayern dit dossier aanpakt. De makelaar zou dan ook hebben aangegeven dat hij wil luisteren naar andere geïnteresseerde ploegen zoals Manchester United en Real Madrid. Daarover zouden in januari gesprekken gepland staan.

De Cuyper heeft het potentieel voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

62
62
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

4
4
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

80
80
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

55
55
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

61
61
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

423
423
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

379
379
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

204
204
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

285
285
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

78
78
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

149
149
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

178
178
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

89
89
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

155
155
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

73
73
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

173
173
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

170
170
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

27
27
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

206
206
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

444
444
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

291
291
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

88
88
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

951
951
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

538
538
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

607
607

Meer sportnieuws