TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt uit, schoktransfer De Bruyne'

1784
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht pakt uit, schoktransfer De Bruyne'

De winterse mercato staat alweer voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Jupiler Pro League

Club Brugge wil zijn selectie tijdens de winterse transferperiode zo goed mogelijk intact houden. Bepaalde sterkhouders kunnen echter rekenen op de nodige buitenlandse interesse. Zo ook Maxim De Cuyper. In gesprek met Het Nieuwsblad geeft de Rode Duivel echter aan dat hij het seizoen normaal gezien afwerkt in Brugge. Dat is ook Christos Tzolis van plan. Die laat in Het Laatste Nieuws verstaan dat hij eerst de titel wil pakken alvorens aan een transfer te denken.

Olivier Renard begint weldra aan zijn eerste transferperiode als sportieve baas van RSC Anderlecht. En het is wel degelijk zijn bedoeling om de selectie op bepaalde posities te versterken. Daarentegen wil hij de huidige sterkhouders in januari aan boord houden. "Het is niet de bedoeling om onszelf te verzwakken door titularissen met een grote meerwaarde te laten vertrekken", maakt hij duidelijk bij RTL. "Ik denk dat iedereen wel weet dat op bepaalde posities de opties beperkt zijn. Dus ja, er zijn één of twee posities die prioriteit hebben om te versterken."

Beerschot VA hoopt om zich alsnog om miraculeuze wijze te verzekeren van het behoud. En dus wordt in januari allicht versterking gehaald. Volgens Turkse media wil Beerschot namelijk uitpakken met de komst van een talent. De 21-jarige verdedigende middenvelder Bartug Elmaz moet de gelederen komen versterken. Elmaz heeft bij Turkse topclub Fenerbahçe nog een contract tot 2026.

Buitenland

Kevin De Bruyne heeft een aflopend contract bij Manchester City en dat werd nog steeds niet verlengd. Andere ploegen ruiken dan ook hun kans. Volgens de Daily Star heeft Inter Miami FC immers nu ook een prioriteit gemaakt van de komst van De Bruyne. Zij zouden in januari de gesprekken willen aanknopen als onze landgenoot dan nog niet bijgetekend heeft. In dat geval mag hij vanaf 1 januari officieel met andere clubs aan tafel om te spreken over een transfervrije overstap na het seizoen.

Bayern München dreigt één van zijn sterkhouders te verliezen. Zo vindt de Duitse grootmacht maar geen akkoord over een contractverlenging van Alphonso Davies. Volgens BILD is zijn zaakwaarnemer Nick Househ niet te spreken over de manier waarop Bayern dit dossier aanpakt. De makelaar zou dan ook hebben aangegeven dat hij wil luisteren naar andere geïnteresseerde ploegen zoals Manchester United en Real Madrid. Daarover zouden in januari gesprekken gepland staan.

De Cuyper heeft het potentieel voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

Beale spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Jonas De Roeck beleefde zondagavond een droomdebuut als trainer van STVV, maar dat ging wel ten ...

8
8
Trossard trekt met zeer straffe cijfers naar Rode Duivels

De Rode Duivels blazen deze week verzamelen voor hun laatste twee wedstrijden in de groepsfase van ...

8
8
Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

35
35
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

26
26
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

12
12
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

24
24
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

91
91
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

31
31
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

54
54
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

63
63
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

264
264
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

408
408
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

116
116
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

281
281
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

145
145
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

122
122
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

525
525
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

588
588
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

791
791
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

79
79
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

680
680

Meer sportnieuws