Fink zet boel op scherp: "Stugge tegenstander"

door
Fink zet boel op scherp:

KRC Genk neemt het morgen om 16u op in eigen huis tegen KV Kortrijk. De fans rekenen uiteraard op een zege van de Limburgers. Thorsten Fink onderschat de Kerels zeker niet. Zij wonnen van KV Mechelen en maakten het Royal Antwerp FC zeer lastig in de Beker van België.

LEES OOK: Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Genk ontvangt Kortrijk

"Kortrijk is een stugge tegenstander. Dat hebben ze eerder dit seizoen bewezen. Toch hebben wij thuis een groot voordeel, zowel qua veld als sfeer. We voelen ons sterk in de Cegeka Arena en willen op die goede thuisreputatie verder bouwen”, meldde de coach.

Genk zal uiteraard een stevig blok moeten omzeilen tegen Kortrijk. “Ik verwacht veel balbezit. Het wordt cruciaal om geduldig te blijven en op het juiste moment toe te slaan tijdens de wedstrijd”, zei Fink via de clubmedia.

Yira Sor ontbreekt bij Racing Genk, maar voor de rest is er een fitte spelerskern. “Iedereen krijgt kansen. We zien dat spelers telkens hun rol opnemen wanneer nodig. De breedte van onze kern is een niet te onderschatte sterkte. De gamechangers maken vaak het verschil en dat zal de komende weken en maanden niet anders zijn,” aldus Fink.

Drukke maand december

Racing Genk zal zijn beste niveau moeten halen deze maand. Met Club Brugge, RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC wachten er pittige duels. Opvallend genoeg won Genk in de heenronde drie keer van hen. Ze hopen hen uiteraard weer te verslaan, maar Fink is daar niet mee bezig.

"We kijken match per match. Die focus heeft ons al ver gebracht dit seizoen. Zaterdag willen we samen met onze trouwe supporters maar één ding: de drie punten binnenhalen”, zei de voormalige trainer van STVV.

Gaat Genk winnen van KVK?

Meest recent

'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

0
0
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

19
19
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

49
49
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

27
27
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

128
128
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

174
174
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

188
188
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

140
140
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

263
263
Vannieuwkerke haalt hard uit: "Dit klopt gewoon niet"

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

248
248
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

322
322
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

611
611
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

441
441
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

108
108
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

67
67
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

178
178
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

338
338
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

274
274
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

300
300
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

180
180
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

438
438
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

99
99
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

72
72
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

135
135

Meer sportnieuws