Fink zet boel op scherp: "Stugge tegenstander"

96 stemmen
Fink zet boel op scherp:

KRC Genk neemt het morgen om 16u op in eigen huis tegen KV Kortrijk. De fans rekenen uiteraard op een zege van de Limburgers. Thorsten Fink onderschat de Kerels zeker niet. Zij wonnen van KV Mechelen en maakten het Royal Antwerp FC zeer lastig in de Beker van België.

LEES OOK: Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Genk ontvangt Kortrijk

"Kortrijk is een stugge tegenstander. Dat hebben ze eerder dit seizoen bewezen. Toch hebben wij thuis een groot voordeel, zowel qua veld als sfeer. We voelen ons sterk in de Cegeka Arena en willen op die goede thuisreputatie verder bouwen”, meldde de coach.

Genk zal uiteraard een stevig blok moeten omzeilen tegen Kortrijk. “Ik verwacht veel balbezit. Het wordt cruciaal om geduldig te blijven en op het juiste moment toe te slaan tijdens de wedstrijd”, zei Fink via de clubmedia.

Yira Sor ontbreekt bij Racing Genk, maar voor de rest is er een fitte spelerskern. “Iedereen krijgt kansen. We zien dat spelers telkens hun rol opnemen wanneer nodig. De breedte van onze kern is een niet te onderschatte sterkte. De gamechangers maken vaak het verschil en dat zal de komende weken en maanden niet anders zijn,” aldus Fink.

Drukke maand december

Racing Genk zal zijn beste niveau moeten halen deze maand. Met Club Brugge, RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC wachten er pittige duels. Opvallend genoeg won Genk in de heenronde drie keer van hen. Ze hopen hen uiteraard weer te verslaan, maar Fink is daar niet mee bezig.

"We kijken match per match. Die focus heeft ons al ver gebracht dit seizoen. Zaterdag willen we samen met onze trouwe supporters maar één ding: de drie punten binnenhalen”, zei de voormalige trainer van STVV.

Gaat Genk winnen van KVK?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

79
79
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

60
60
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

81
81
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

21
21
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

43
43
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

159
159
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

37
37
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

177
177
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

76
76
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

336
336
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

336
336
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

144
144
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

190
190
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

361
361
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

46
46
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

191
191
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

111
111
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

411
411
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

401
401
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

632
632
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

740
740
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

292
292
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

449
449
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

254
254
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

307
307

Meer sportnieuws