Fink zet boel op scherp: "Stugge tegenstander"

96 stemmen
Fink zet boel op scherp:

KRC Genk neemt het morgen om 16u op in eigen huis tegen KV Kortrijk. De fans rekenen uiteraard op een zege van de Limburgers. Thorsten Fink onderschat de Kerels zeker niet. Zij wonnen van KV Mechelen en maakten het Royal Antwerp FC zeer lastig in de Beker van België.

LEES OOK: 'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Genk ontvangt Kortrijk

"Kortrijk is een stugge tegenstander. Dat hebben ze eerder dit seizoen bewezen. Toch hebben wij thuis een groot voordeel, zowel qua veld als sfeer. We voelen ons sterk in de Cegeka Arena en willen op die goede thuisreputatie verder bouwen”, meldde de coach.

Genk zal uiteraard een stevig blok moeten omzeilen tegen Kortrijk. “Ik verwacht veel balbezit. Het wordt cruciaal om geduldig te blijven en op het juiste moment toe te slaan tijdens de wedstrijd”, zei Fink via de clubmedia.

Yira Sor ontbreekt bij Racing Genk, maar voor de rest is er een fitte spelerskern. “Iedereen krijgt kansen. We zien dat spelers telkens hun rol opnemen wanneer nodig. De breedte van onze kern is een niet te onderschatte sterkte. De gamechangers maken vaak het verschil en dat zal de komende weken en maanden niet anders zijn,” aldus Fink.

Drukke maand december

Racing Genk zal zijn beste niveau moeten halen deze maand. Met Club Brugge, RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC wachten er pittige duels. Opvallend genoeg won Genk in de heenronde drie keer van hen. Ze hopen hen uiteraard weer te verslaan, maar Fink is daar niet mee bezig.

"We kijken match per match. Die focus heeft ons al ver gebracht dit seizoen. Zaterdag willen we samen met onze trouwe supporters maar één ding: de drie punten binnenhalen”, zei de voormalige trainer van STVV.

Gaat Genk winnen van KVK?

Meest recent

Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

1
1
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

154
154
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

103
103
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

52
52
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

222
222
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

417
417
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

388
388
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

301
301
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

443
443
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

126
126
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

151
151
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

88
88
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

90
90
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

191
191
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

295
295
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

652
652
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

160
160
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

88
88
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

284
284
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

427
427
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

253
253
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

303
303
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

116
116
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

239
239

Meer sportnieuws