Dolberg speelt open kaart over toekomst bij Anderlecht

door
Dolberg speelt open kaart over toekomst bij Anderlecht

Met maar liefst 12 goals in zijn laatste acht matchen is Kasper Dolberg tegenwoordig niet te stoppen. Volgens ex-coach Brian Riemer hoeft het dan ook niet te verbazen mocht hij in januari andere oorden opzoeken. In een interview met diverse kranten laat de 27-jarige Deen zélf zijn licht schijnen op zijn nabije toekomstplannen.

Als het van sportief directeur  Olivier Renard afhangt gaat Dolberg tijdens de wintermercato alleszins nergens naartoe. Behoudens een niet te weigeren bod natuurlijk, wat gezien zijn huidige vormcurve niet zomaar uit te sluiten valt. Over alle competities heen zit de diepe spits dit seizoen reeds aan 16 doelpunten en twee assists in 24 optredens.

LEES OOK: Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Dolberg weg in januari?

Prestaties die in het buitenland, waar Dolberg omwille van zijn verleden bij Ajax, Nice, Sevilla en Hoffenheim al een zekere reputatie geniet, wellicht niet onopgemerkt voorbij zijn gegaan. Voorlopig ziet het er evenwel naar uit dat David Hubert op zijn beide oren mag slapen, want zelf is de 54-voudig international nog niet happig om te vertrekken.

"Zoiets houdt me nu niet bezig. Zo'n transfer in de winter is niet ideaal en ik ga mijn huidige geluk ook niet zomaar weggooien. Zelf verkies ik eerder om happy te zijn hier, dan het risico te nemen en bij een club terecht te komen waar ik me minder goed voel", wordt Dolberg, die zelf gelukkig is in Brussel, tenslotte geciteerd door Het Nieuwsblad.

Prijs pakken met RSCA

Wat de toekomst nadien brengt durft hij niet te spellen, want naar eigen zeggen heeft de goalgetter geen carrièreplan. Wel bevestigt hij dat hij liefst eerst een prijs wil pakken met Paars-Wit alvorens het Lotto Park te verlaten. "Zelf zou ik ontgoocheld zijn als ik terugkijk op mijn periode hier en vaststel dat ik geen trofee heb veroverd", klinkt het.

Renard zijn voorganger Jesper Fredberg legde anderhalf jaar geleden vijf miljoen op tafel om Dolberg in huis te halen. Ondertussen wordt de marktwaarde van het ijskonijn, die tot dusver goed was voor 31 treffers en acht assists in 66 wedstrijden en momenteel nog tot medio 2027 vastligt in Neerpede, al op een slordige 10 miljoen geschat.

Denkt u dat Dolberg bij RSCA zal blijven in januari?

Meest recent

AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

19
19
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

26
26
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

52
52
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

24
24
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

138
138
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

26
26
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

71
71
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

375
375
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

176
176
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

80
80
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

226
226
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

313
313
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

249
249
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

483
483
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

411
411
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

156
156
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

37
37
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

92
92
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

202
202
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

89
89
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

91
91
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

94
94
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

168
168
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

174
174
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

210
210

Meer sportnieuws