Dolberg speelt open kaart over toekomst bij Anderlecht

628
Dolberg speelt open kaart over toekomst bij Anderlecht

Met maar liefst 12 goals in zijn laatste acht matchen is Kasper Dolberg tegenwoordig niet te stoppen. Volgens ex-coach Brian Riemer hoeft het dan ook niet te verbazen mocht hij in januari andere oorden opzoeken. In een interview met diverse kranten laat de 27-jarige Deen zélf zijn licht schijnen op zijn nabije toekomstplannen.

Als het van sportief directeur  Olivier Renard afhangt gaat Dolberg tijdens de wintermercato alleszins nergens naartoe. Behoudens een niet te weigeren bod natuurlijk, wat gezien zijn huidige vormcurve niet zomaar uit te sluiten valt. Over alle competities heen zit de diepe spits dit seizoen reeds aan 16 doelpunten en twee assists in 24 optredens.

LEES OOK: STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Dolberg weg in januari?

Prestaties die in het buitenland, waar Dolberg omwille van zijn verleden bij Ajax, Nice, Sevilla en Hoffenheim al een zekere reputatie geniet, wellicht niet onopgemerkt voorbij zijn gegaan. Voorlopig ziet het er evenwel naar uit dat David Hubert op zijn beide oren mag slapen, want zelf is de 54-voudig international nog niet happig om te vertrekken.

"Zoiets houdt me nu niet bezig. Zo'n transfer in de winter is niet ideaal en ik ga mijn huidige geluk ook niet zomaar weggooien. Zelf verkies ik eerder om happy te zijn hier, dan het risico te nemen en bij een club terecht te komen waar ik me minder goed voel", wordt Dolberg, die zelf gelukkig is in Brussel, tenslotte geciteerd door Het Nieuwsblad.

Prijs pakken met RSCA

Wat de toekomst nadien brengt durft hij niet te spellen, want naar eigen zeggen heeft de goalgetter geen carrièreplan. Wel bevestigt hij dat hij liefst eerst een prijs wil pakken met Paars-Wit alvorens het Lotto Park te verlaten. "Zelf zou ik ontgoocheld zijn als ik terugkijk op mijn periode hier en vaststel dat ik geen trofee heb veroverd", klinkt het.

Renard zijn voorganger Jesper Fredberg legde anderhalf jaar geleden vijf miljoen op tafel om Dolberg in huis te halen. Ondertussen wordt de marktwaarde van het ijskonijn, die tot dusver goed was voor 31 treffers en acht assists in 66 wedstrijden en momenteel nog tot medio 2027 vastligt in Neerpede, al op een slordige 10 miljoen geschat.

Denkt u dat Dolberg bij RSCA zal blijven in januari?

Meest recent

Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

3
3
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

47
47
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

133
133
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

28
28
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

11
11
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

57
57
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

53
53
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

89
89
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

116
116
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

245
245
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

459
459
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

205
205
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

164
164
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

428
428
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

74
74
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

399
399
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

47
47
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

70
70
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

123
123
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

282
282
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

83
83
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

153
153
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

22
22
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

64
64

Meer sportnieuws