Dolberg speelt open kaart over toekomst bij Anderlecht

door
Dolberg speelt open kaart over toekomst bij Anderlecht

Met maar liefst 12 goals in zijn laatste acht matchen is Kasper Dolberg tegenwoordig niet te stoppen. Volgens ex-coach Brian Riemer hoeft het dan ook niet te verbazen mocht hij in januari andere oorden opzoeken. In een interview met diverse kranten laat de 27-jarige Deen zélf zijn licht schijnen op zijn nabije toekomstplannen.

Als het van sportief directeur  Olivier Renard afhangt gaat Dolberg tijdens de wintermercato alleszins nergens naartoe. Behoudens een niet te weigeren bod natuurlijk, wat gezien zijn huidige vormcurve niet zomaar uit te sluiten valt. Over alle competities heen zit de diepe spits dit seizoen reeds aan 16 doelpunten en twee assists in 24 optredens.

LEES OOK: Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

Dolberg weg in januari?

Prestaties die in het buitenland, waar Dolberg omwille van zijn verleden bij Ajax, Nice, Sevilla en Hoffenheim al een zekere reputatie geniet, wellicht niet onopgemerkt voorbij zijn gegaan. Voorlopig ziet het er evenwel naar uit dat David Hubert op zijn beide oren mag slapen, want zelf is de 54-voudig international nog niet happig om te vertrekken.

"Zoiets houdt me nu niet bezig. Zo'n transfer in de winter is niet ideaal en ik ga mijn huidige geluk ook niet zomaar weggooien. Zelf verkies ik eerder om happy te zijn hier, dan het risico te nemen en bij een club terecht te komen waar ik me minder goed voel", wordt Dolberg, die zelf gelukkig is in Brussel, tenslotte geciteerd door Het Nieuwsblad.

Prijs pakken met RSCA

Wat de toekomst nadien brengt durft hij niet te spellen, want naar eigen zeggen heeft de goalgetter geen carrièreplan. Wel bevestigt hij dat hij liefst eerst een prijs wil pakken met Paars-Wit alvorens het Lotto Park te verlaten. "Zelf zou ik ontgoocheld zijn als ik terugkijk op mijn periode hier en vaststel dat ik geen trofee heb veroverd", klinkt het.

Renard zijn voorganger Jesper Fredberg legde anderhalf jaar geleden vijf miljoen op tafel om Dolberg in huis te halen. Ondertussen wordt de marktwaarde van het ijskonijn, die tot dusver goed was voor 31 treffers en acht assists in 66 wedstrijden en momenteel nog tot medio 2027 vastligt in Neerpede, al op een slordige 10 miljoen geschat.

Denkt u dat Dolberg bij RSCA zal blijven in januari?

Meest recent

'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

10
10
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

15
15
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

141
141
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

238
238
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

63
63
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

405
405
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

251
251
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

83
83
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

54
54
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

101
101
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

316
316
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

80
80
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

311
311
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

791
791
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

42
42
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

285
285
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

56
56
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

281
281
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

82
82
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

261
261
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

41
41
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

91
91
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

157
157
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

417
417
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

252
252

Meer sportnieuws