Dolberg speelt open kaart over toekomst bij Anderlecht

door
Dolberg speelt open kaart over toekomst bij Anderlecht

Met maar liefst 12 goals in zijn laatste acht matchen is Kasper Dolberg tegenwoordig niet te stoppen. Volgens ex-coach Brian Riemer hoeft het dan ook niet te verbazen mocht hij in januari andere oorden opzoeken. In een interview met diverse kranten laat de 27-jarige Deen zélf zijn licht schijnen op zijn nabije toekomstplannen.

Als het van sportief directeur  Olivier Renard afhangt gaat Dolberg tijdens de wintermercato alleszins nergens naartoe. Behoudens een niet te weigeren bod natuurlijk, wat gezien zijn huidige vormcurve niet zomaar uit te sluiten valt. Over alle competities heen zit de diepe spits dit seizoen reeds aan 16 doelpunten en twee assists in 24 optredens.

LEES OOK: Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Dolberg weg in januari?

Prestaties die in het buitenland, waar Dolberg omwille van zijn verleden bij Ajax, Nice, Sevilla en Hoffenheim al een zekere reputatie geniet, wellicht niet onopgemerkt voorbij zijn gegaan. Voorlopig ziet het er evenwel naar uit dat David Hubert op zijn beide oren mag slapen, want zelf is de 54-voudig international nog niet happig om te vertrekken.

"Zoiets houdt me nu niet bezig. Zo'n transfer in de winter is niet ideaal en ik ga mijn huidige geluk ook niet zomaar weggooien. Zelf verkies ik eerder om happy te zijn hier, dan het risico te nemen en bij een club terecht te komen waar ik me minder goed voel", wordt Dolberg, die zelf gelukkig is in Brussel, tenslotte geciteerd door Het Nieuwsblad.

Prijs pakken met RSCA

Wat de toekomst nadien brengt durft hij niet te spellen, want naar eigen zeggen heeft de goalgetter geen carrièreplan. Wel bevestigt hij dat hij liefst eerst een prijs wil pakken met Paars-Wit alvorens het Lotto Park te verlaten. "Zelf zou ik ontgoocheld zijn als ik terugkijk op mijn periode hier en vaststel dat ik geen trofee heb veroverd", klinkt het.

Renard zijn voorganger Jesper Fredberg legde anderhalf jaar geleden vijf miljoen op tafel om Dolberg in huis te halen. Ondertussen wordt de marktwaarde van het ijskonijn, die tot dusver goed was voor 31 treffers en acht assists in 66 wedstrijden en momenteel nog tot medio 2027 vastligt in Neerpede, al op een slordige 10 miljoen geschat.

Denkt u dat Dolberg bij RSCA zal blijven in januari?

Meest recent

Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

37
37
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

97
97
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

218
218
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

60
60
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

217
217
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

188
188
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

165
165
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

461
461
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

305
305
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

525
525
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

540
540
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

641
641
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

136
136
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

539
539
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1191
1191
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

740
740
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

235
235
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

455
455
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

333
333
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

610
610
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

987
987
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

350
350
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

841
841
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

696
696
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

364
364

Meer sportnieuws