Dolberg speelt open kaart over toekomst bij Anderlecht

door
Dolberg speelt open kaart over toekomst bij Anderlecht

Met maar liefst 12 goals in zijn laatste acht matchen is Kasper Dolberg tegenwoordig niet te stoppen. Volgens ex-coach Brian Riemer hoeft het dan ook niet te verbazen mocht hij in januari andere oorden opzoeken. In een interview met diverse kranten laat de 27-jarige Deen zélf zijn licht schijnen op zijn nabije toekomstplannen.

Als het van sportief directeur  Olivier Renard afhangt gaat Dolberg tijdens de wintermercato alleszins nergens naartoe. Behoudens een niet te weigeren bod natuurlijk, wat gezien zijn huidige vormcurve niet zomaar uit te sluiten valt. Over alle competities heen zit de diepe spits dit seizoen reeds aan 16 doelpunten en twee assists in 24 optredens.

LEES OOK: ‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Dolberg weg in januari?

Prestaties die in het buitenland, waar Dolberg omwille van zijn verleden bij Ajax, Nice, Sevilla en Hoffenheim al een zekere reputatie geniet, wellicht niet onopgemerkt voorbij zijn gegaan. Voorlopig ziet het er evenwel naar uit dat David Hubert op zijn beide oren mag slapen, want zelf is de 54-voudig international nog niet happig om te vertrekken.

"Zoiets houdt me nu niet bezig. Zo'n transfer in de winter is niet ideaal en ik ga mijn huidige geluk ook niet zomaar weggooien. Zelf verkies ik eerder om happy te zijn hier, dan het risico te nemen en bij een club terecht te komen waar ik me minder goed voel", wordt Dolberg, die zelf gelukkig is in Brussel, tenslotte geciteerd door Het Nieuwsblad.

Prijs pakken met RSCA

Wat de toekomst nadien brengt durft hij niet te spellen, want naar eigen zeggen heeft de goalgetter geen carrièreplan. Wel bevestigt hij dat hij liefst eerst een prijs wil pakken met Paars-Wit alvorens het Lotto Park te verlaten. "Zelf zou ik ontgoocheld zijn als ik terugkijk op mijn periode hier en vaststel dat ik geen trofee heb veroverd", klinkt het.

Renard zijn voorganger Jesper Fredberg legde anderhalf jaar geleden vijf miljoen op tafel om Dolberg in huis te halen. Ondertussen wordt de marktwaarde van het ijskonijn, die tot dusver goed was voor 31 treffers en acht assists in 66 wedstrijden en momenteel nog tot medio 2027 vastligt in Neerpede, al op een slordige 10 miljoen geschat.

Denkt u dat Dolberg bij RSCA zal blijven in januari?

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

55
55
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

51
51
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

67
67
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

48
48
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

82
82
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

101
101
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

93
93
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

70
70
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

194
194
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

127
127
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

153
153
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

232
232
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

239
239
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

224
224
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

401
401
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

110
110
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

654
654
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

320
320
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

503
503
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

429
429
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

438
438
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

78
78
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

73
73

Meer sportnieuws