Blessure-update bij Club Brugge: "Pas terug na nieuwjaar"

door
Blessure-update bij Club Brugge:

Goed nieuws bij Club Brugge, waar Nicky Hayen diep in de punt eindelijk opnieuw een beroep kan doen op Gustaf Nilsson. Al kwam de trainer van Blauw-Zwart ook wel met een iets minder gunstige update uit de ziekenboeg op de proppen.

Hayen bevestigde tenslotte dat hij het nog een tijdje zonder Bjorn Meijer moet stellen. "Of hij dit jaar nog zal spelen? Die kans is heel klein. Bjorn traint nu wel weer buiten en zijn revalidatie evolueert goed, maar het is allemaal te dichtbij. Als het kan dan kan het, maar we doen alles volgens schema", klonk het tijdens zijn wekelijkse persbabbel.

LEES OOK: 'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

Meijer out tot nieuwjaar

Dat betekent dat de 21-jarige Nederlander allicht de wedstrijden tegen KV Mechelen, Sporting Lissabon, KRC Genk, Union en Westerlo aan zijn neus voorbij ziet gaan. Ondanks het druk programma wenst de landskampioen, die ook met Nilsson geen stappen wil overslaan om een terugval te voorkomen, niettemin geen enkel risico te nemen.

Niet alleen heeft Hayen met Maxim De Cuyper en Joaquin Seys twee volwaardige alternatieven voorhanden links achterin, gezien het recente blessureverleden van Meijer lijkt de nodige voorzichtigheid wel geboden. De pechvogel bracht het afgelopen anderhalf jaar om diverse redenen namelijk meer tijd door in de ziekenboeg dan hem lief is.

Klok tikt in Westkapelle

Zo was Meijer, die meteen weer goed op dreef leek, nog maar pas terug na een operatie aan de knie toen het noodlot tijdens een interland met Jong Oranje andermaal toesloeg. Dit keer is een vervelende dijblessure de spelbreker voor de linksback, die ongeveer 2,5 jaar geleden voor maar liefst zes miljoen werd weggeplukt bij Groningen.

Ondanks zijn vele blessureleed was Meijer sindsdien toch reeds goed voor zeven doelpunten en 14 assists in 91 optredens voor Club. Volgende zomer gaat hij in Jan Breydel wel zijn laatste contractjaar in. Hoewel het er even naar uit zag dat hij ooit de kassa zou doen rinkelen moet men daar dus opletten om hem niet gratis te verliezen.

Club moet Meijer zijn contract zo snel mogelijk verlengen

Meest recent

Rode Duivels: de dríé grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

61
61
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

80
80
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

178
178
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

83
83
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

175
175
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

138
138
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

87
87
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

67
67
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

87
87
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

96
96
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

58
58
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

204
204
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

80
80
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

135
135
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

134
134
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

429
429
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

335
335
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

476
476
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

419
419
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

344
344
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

375
375
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

106
106
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

231
231
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

332
332
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

78
78

Meer sportnieuws