Hayen bevestigt: Club Brugge krijgt ‘extra wapen’

door
Hayen bevestigt: Club Brugge krijgt ‘extra wapen’

Club Brugge strijdt nog op drie fronten mee. Blauw-Zwart gaat uiteraard weer voor de landstitel, zit nog in de Beker van België én doet het niet onaardig in de Champions League. Alle hulp is aldus welkom voor coach Nicky Hayen.

Hayen kon tien wedstrijden niet over Gustaf Nilsson beschikken, maar de Zweedse spits lijkt helemaal terug. De oefenmeester bracht groot blessurenieuws tegenover Het Nieuwsblad naar buiten. Club Brugge kent nog enkele pittige weken voor het einde van het jaar en Hayen hoopt dan ook over ‘extra wapen’ Nilsson te beschikken

LEES OOK: Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Extra wapen

Toch blijft Club Brugge voorzichtig met de Zweed. De volgende tegenstander is KV Mechelen. “Hij traint nu al twee weken pijnvrij. Hij zal in de selectie zitten voor Mechelen en mogelijk komt hij in aanmerking voor minuten. We hebben geen risico’s genomen met Gustaf. We willen nu geen stappen overslaan om hem zo de rest van het seizoen fit te houden. Het valt nu af te wachten hoe hij alle trainingsarbeid verteert.”

Nilsson kampte met een ontsteking aan de achillespees, maar is aldus twee weken pijnvrij. Tegen KV Mechelen kan Hayen een reeks van tien ongeslagen wedstrijden op rij verwezenlijken. Vervolgens wachten Sporting CP en KRC Genk. “Na Bilzen hebben we iets langer de tijd genomen om hem fit te krijgen. Nu hij pijnvrij is, kunnen we hem integreren. Maar we weten natuurlijk niet wat de toekomst brengt”, aldus Hayen.

Veel keuzes

Zaterdag neemt Club Brugge het op tegen KV Mechelen op speeldag 17 van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart staat tweede met 31 punten, KRC Genk is de leider met 35 punten. Ondanks de afwezigheid van Nilsson deed Club Brugge het aldus goed de afgelopen weken. De Zweed kwam afgelopen zomer voor 6,4 miljoen euro over van Union SG. In negen competitiewedstrijden wist hij tot nu toe drie keer te scoren en vier assists te geven.

Tegen KV Mechelen zal een basisplaats er nog niet inzitten, maar het ligt wel in de lijn der verwachting dat Hayen hem speelminuten zal geven om matchritme op te doen voor de belangrijke confrontaties met Sporting CP en competitieleider KRC Genk.

Vind jij Gustaf Nilsson de aanvalsleider van Club Brugge dit seizoen?

Meest recent

'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

43
43
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

8
8
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

173
173
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

14
14
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

27
27
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

25
25
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

62
62
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

50
50
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

39
39
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

347
347
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

104
104
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

63
63
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

199
199
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

122
122
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

54
54
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

155
155
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

16
16
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

479
479
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

155
155
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

47
47
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

52
52
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

120
120
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

295
295
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

374
374
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

697
697

Meer sportnieuws