Olivier Renard onthult winterversterkingen Anderlecht

door
Olivier Renard onthult winterversterkingen Anderlecht

Olivier Renard staat voor zijn eerste mercato bij RSC Anderlecht. De opvolger van Jesper Fredberg sprak met het Fan Council van Anderlecht en deelde tegenover RTL details over de plannen van Paars-Wit op de komende wintertransferperiode.

Eerder liet Renard zich al uit over uitgaande transfers bij Anderlecht. De nieuwe sportieve directeur heeft echter ook inkomende transferplannen. Renard deed details uit de doeken over wat de supporters komende wintermercato kunnen verwachten.

LEES OOK: ‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Duidelijke prioriteiten

Renard heeft duidelijke prioriteiten vooropgesteld voor de komende transferperiode. “Het eerste wat we moeten doen, is kijken naar onze eigen jeugd. We hebben geluk dat we zoveel talent in de academie hebben. Daarna zijn er natuurlijk transfers nodig, maar het eerste idee is om onze jongeren goed te leren kennen.”

Vervolgens hintte Renard op versterkingen voor de verdediging. Door het blessureleed van Jan Vertonghen kwam Anderlecht al meermaals in de problemen. "Ik denk dat iedereen wel weet dat op bepaalde posities de opties beperkt zijn. Als er dan een blessure of schorsing is, kan dat de trainer in de problemen brengen. Dus ja, er zijn één of twee posities die prioriteit hebben.”

Géén vuurwerk

Toch moeten de supporters geen vuurwerk verwachten. Anderlecht zal niet uitpakken met een overvloed aan versterkingen. Er zal gericht worden aangekocht, iets wat de laatste jaren soms de mist inging. Fredberg wist wél transfervrije opties binnen te halen. Het is nog maar de vraag of er voor Renard budget zal zijn om te kunnen spenderen komende mercato.

Denk jij dat Olivier Renard de juiste man is voor Anderlecht?

Meest recent

Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

3
3
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

57
57
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

150
150
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

100
100
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

31
31
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

38
38
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

37
37
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

178
178
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

311
311
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

125
125
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

87
87
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

204
204
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

457
457
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

348
348
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

111
111
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

368
368
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

430
430
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

120
120
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

26
26
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

92
92
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

86
86
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

119
119
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

192
192
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

190
190

Meer sportnieuws