Olivier Renard onthult winterversterkingen Anderlecht

door
Olivier Renard onthult winterversterkingen Anderlecht

Olivier Renard staat voor zijn eerste mercato bij RSC Anderlecht. De opvolger van Jesper Fredberg sprak met het Fan Council van Anderlecht en deelde tegenover RTL details over de plannen van Paars-Wit op de komende wintertransferperiode.

Eerder liet Renard zich al uit over uitgaande transfers bij Anderlecht. De nieuwe sportieve directeur heeft echter ook inkomende transferplannen. Renard deed details uit de doeken over wat de supporters komende wintermercato kunnen verwachten.

LEES OOK: Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

Duidelijke prioriteiten

Renard heeft duidelijke prioriteiten vooropgesteld voor de komende transferperiode. “Het eerste wat we moeten doen, is kijken naar onze eigen jeugd. We hebben geluk dat we zoveel talent in de academie hebben. Daarna zijn er natuurlijk transfers nodig, maar het eerste idee is om onze jongeren goed te leren kennen.”

Vervolgens hintte Renard op versterkingen voor de verdediging. Door het blessureleed van Jan Vertonghen kwam Anderlecht al meermaals in de problemen. "Ik denk dat iedereen wel weet dat op bepaalde posities de opties beperkt zijn. Als er dan een blessure of schorsing is, kan dat de trainer in de problemen brengen. Dus ja, er zijn één of twee posities die prioriteit hebben.”

Géén vuurwerk

Toch moeten de supporters geen vuurwerk verwachten. Anderlecht zal niet uitpakken met een overvloed aan versterkingen. Er zal gericht worden aangekocht, iets wat de laatste jaren soms de mist inging. Fredberg wist wél transfervrije opties binnen te halen. Het is nog maar de vraag of er voor Renard budget zal zijn om te kunnen spenderen komende mercato.

Denk jij dat Olivier Renard de juiste man is voor Anderlecht?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

57
57
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

13
13
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

119
119
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

35
35
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

66
66
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

69
69
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

81
81
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

46
46
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

385
385
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

62
62
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

182
182
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

105
105
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

436
436
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

190
190
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

110
110
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

271
271
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

176
176
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

315
315
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

546
546
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

264
264
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

135
135
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

369
369
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

186
186
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

102
102
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

68
68

Meer sportnieuws