KRC Genk krijgt extra 'aanwinst' in strijd om titel

door
KRC Genk krijgt extra 'aanwinst' in strijd om titel

KRC Genk wist deze week door te stoten naar de kwartfinales van de Croky Cup, al had het daarvoor tegen Standard wel verlengingen nodig. De Limburgers blijven zo een uitstekend seizoen doormaken, aangezien ze ook in de Jupiler Pro League nog steeds aan leiding prijken.

Na zestien speeldagen heeft Genk nog altijd vier punten voorsprong op eerste achtervolger Club Brugge. Antwerp en Anderlecht volgen zelfs al op acht punten. Genk lijkt dit seizoen dus een serieuze titelkandidaat te gaan worden, ook al omdat het in tegenstelling tot zijn voornaamste concurrenten niet moet afrekenen met belastend Europees voetbal.

LEES OOK: 'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

Luca Oyen staat voor comeback bij Genk

Bovendien kan Thorsten Fink in zijn kern ook over de nodige troeven beschikken. De Duitser lijkt er snel een extra wapen bij te gaan krijgen. Luca Oyen staat immers op het punt om zijn wederoptreden te gaan maken.

De 21-jarige flankaanvaller viel in maart uit met een gescheurde kruisband, maar is na negen maanden afwezigheid weer klaar voor de dienst. Hij traint al enkele weken weer mee met de groep en Het Belang van Limburg weet dat hij komend weekend zijn eerste speelminuten zal maken sinds zijn blessure.

Ritme opdoen bij Jong Genk in komende weken

Dat zal Oyen doen bij Jong Genk, dat het zaterdag in de Challenger Pro League opneemt tegen La Louvière. De Jonge Duivel zal voor die wedstrijd deel uitmaken van de selectie. Wellicht zal Oyen ook in de weken daarna nog enkele wedstrijden bij de U23 meepikken om wedstrijdritme op te doen.

Wanneer hij weer helemaal fit is, hoopt Oyen eindelijk helemaal door te kunnen breken bij Genk. Daar debuteerde de flankaanvaller al in 2020 in de hoofdmacht, maar zijn ontwikkeling werd de voorbije jaren afgeremd door blessures. Oyen miste immers ook al een groot deel van het seizoen 2022/23 door een kruisbandletsel.

Zal Oyen dit seizoen nog een meerwaarde zijn voor Genk?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

31
31
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

18
18
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

20
20
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

27
27
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

86
86
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

58
58
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

151
151
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

187
187
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

46
46
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

112
112
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

343
343
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

255
255
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

208
208
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

83
83
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

75
75
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

206
206
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

103
103
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

132
132
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

405
405
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

168
168

Meer sportnieuws