'Bliksemtransfer bij Club Brugge: eerste bod onderweg'

1656 stemmen
'Bliksemtransfer bij Club Brugge: eerste bod onderweg'

Club Brugge deed de voorbije jaren geregeld gouden zaken op de transfermarkt, maar om de sportieve ambities niet in het gedrang te laten komen is het niet de gewoonte in Jan Breydel om sterkhouders in januari al te laten vertrekken. Al zou er straks misschien wel eens een uitzondering kunnen worden gemaakt.

Tenslotte wordt er alsmaar harder aan de mouw getrokken van Joel Ordóñez, die naar verluidt al op belangstelling uit zowat alle Europese topcompetities kan rekenen. Vooral in de Premier League blijkt de pas 20-jarige Ecuadoraan bijzonder gegeerd, met Newcastle en Aston Villa als de meest concrete gegadigden.

LEES OOK: Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club kan cashen

Meer nog dan pakweg Chelsea en Liverpool zouden zij nu al volledig overtuigd zijn van Ordóñez, in die mate zelfs dat ze tijdens de wintermercato reeds een poging willen wagen om hem los te weken uit Westkapelle. Dan zullen ze wel diep in de buidel moeten tasten, want Blauw-Zwart verlangt de absolute jackpot.

Hoewel zijn marktwaarde momenteel slechts op negen miljoen wordt geschat zou het prijskaartje van de beloftevolle verdediger, die tot medio 2028 vastligt bij de landskampioen, een slordige 30 miljoen bedragen. Dat schrikt de kapitaalkrachtige clubs uit Engeland evenwel niet af om de onderhandelingen te starten.

Bod op Ordóñez

Volgens lokale media is het vooral Aston Villa, dat hem in de Champions League recent zelf zag schitteren, menens om Ordóñez al zo snel mogelijk in te lijven. De werkgever van Youri Tielemans en Amadou Onana zou zelfs overwegen om volgende week een eerste bod uit te brengen op de viervoudig international.

De bedoeling is dat Ordóñez op die manier na nieuwjaar meteen kan aansluiten in Birmingham. Afwachten of Club bereid is om mee te werken aan die plannen. Wellicht hebben Dévy Rigaux en co meer oren naar een deal zoals een jaar geleden met Igor Thiago, die nadien eerst nog een halfjaar aan boord bleef.

Hoeveel is Ordonez waard?

Meest recent

'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

24
24
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

36
36
Hans Vanaken ontroert iedereen: één beeld blijft hangen

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

44
44
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

73
73
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

17
17
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

209
209
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

226
226
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

51
51
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

170
170
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

796
796
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

153
153
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

118
118
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

55
55
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

129
129
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

164
164
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

147
147
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

1079
1079
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

463
463
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

145
145
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

918
918
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

510
510
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

562
562
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

485
485
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

143
143

Meer sportnieuws