'Bliksemtransfer bij Club Brugge: eerste bod onderweg'

1656 stemmen
'Bliksemtransfer bij Club Brugge: eerste bod onderweg'

Club Brugge deed de voorbije jaren geregeld gouden zaken op de transfermarkt, maar om de sportieve ambities niet in het gedrang te laten komen is het niet de gewoonte in Jan Breydel om sterkhouders in januari al te laten vertrekken. Al zou er straks misschien wel eens een uitzondering kunnen worden gemaakt.

Tenslotte wordt er alsmaar harder aan de mouw getrokken van Joel Ordóñez, die naar verluidt al op belangstelling uit zowat alle Europese topcompetities kan rekenen. Vooral in de Premier League blijkt de pas 20-jarige Ecuadoraan bijzonder gegeerd, met Newcastle en Aston Villa als de meest concrete gegadigden.

LEES OOK: Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Club kan cashen

Meer nog dan pakweg Chelsea en Liverpool zouden zij nu al volledig overtuigd zijn van Ordóñez, in die mate zelfs dat ze tijdens de wintermercato reeds een poging willen wagen om hem los te weken uit Westkapelle. Dan zullen ze wel diep in de buidel moeten tasten, want Blauw-Zwart verlangt de absolute jackpot.

Hoewel zijn marktwaarde momenteel slechts op negen miljoen wordt geschat zou het prijskaartje van de beloftevolle verdediger, die tot medio 2028 vastligt bij de landskampioen, een slordige 30 miljoen bedragen. Dat schrikt de kapitaalkrachtige clubs uit Engeland evenwel niet af om de onderhandelingen te starten.

Bod op Ordóñez

Volgens lokale media is het vooral Aston Villa, dat hem in de Champions League recent zelf zag schitteren, menens om Ordóñez al zo snel mogelijk in te lijven. De werkgever van Youri Tielemans en Amadou Onana zou zelfs overwegen om volgende week een eerste bod uit te brengen op de viervoudig international.

De bedoeling is dat Ordóñez op die manier na nieuwjaar meteen kan aansluiten in Birmingham. Afwachten of Club bereid is om mee te werken aan die plannen. Wellicht hebben Dévy Rigaux en co meer oren naar een deal zoals een jaar geleden met Igor Thiago, die nadien eerst nog een halfjaar aan boord bleef.

Hoeveel is Ordonez waard?

Meest recent

Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

10
10
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

41
41
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

55
55
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

264
264
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

260
260
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

77
77
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

259
259
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

57
57
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

210
210
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

293
293
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

465
465
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

152
152
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

230
230
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

174
174
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

844
844
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

204
204
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

343
343
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

210
210
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

496
496
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

359
359
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

569
569
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

491
491
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

120
120
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

227
227
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

151
151

Meer sportnieuws