'Bliksemtransfer bij Club Brugge: eerste bod onderweg'

door
'Bliksemtransfer bij Club Brugge: eerste bod onderweg'

Club Brugge deed de voorbije jaren geregeld gouden zaken op de transfermarkt, maar om de sportieve ambities niet in het gedrang te laten komen is het niet de gewoonte in Jan Breydel om sterkhouders in januari al te laten vertrekken. Al zou er straks misschien wel eens een uitzondering kunnen worden gemaakt.

Tenslotte wordt er alsmaar harder aan de mouw getrokken van Joel Ordóñez, die naar verluidt al op belangstelling uit zowat alle Europese topcompetities kan rekenen. Vooral in de Premier League blijkt de pas 20-jarige Ecuadoraan bijzonder gegeerd, met Newcastle en Aston Villa als de meest concrete gegadigden.

LEES OOK: Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Club kan cashen

Meer nog dan pakweg Chelsea en Liverpool zouden zij nu al volledig overtuigd zijn van Ordóñez, in die mate zelfs dat ze tijdens de wintermercato reeds een poging willen wagen om hem los te weken uit Westkapelle. Dan zullen ze wel diep in de buidel moeten tasten, want Blauw-Zwart verlangt de absolute jackpot.

Hoewel zijn marktwaarde momenteel slechts op negen miljoen wordt geschat zou het prijskaartje van de beloftevolle verdediger, die tot medio 2028 vastligt bij de landskampioen, een slordige 30 miljoen bedragen. Dat schrikt de kapitaalkrachtige clubs uit Engeland evenwel niet af om de onderhandelingen te starten.

Bod op Ordóñez

Volgens lokale media is het vooral Aston Villa, dat hem in de Champions League recent zelf zag schitteren, menens om Ordóñez al zo snel mogelijk in te lijven. De werkgever van Youri Tielemans en Amadou Onana zou zelfs overwegen om volgende week een eerste bod uit te brengen op de viervoudig international.

De bedoeling is dat Ordóñez op die manier na nieuwjaar meteen kan aansluiten in Birmingham. Afwachten of Club bereid is om mee te werken aan die plannen. Wellicht hebben Dévy Rigaux en co meer oren naar een deal zoals een jaar geleden met Igor Thiago, die nadien eerst nog een halfjaar aan boord bleef.

Hoeveel is Ordonez waard?

Meest recent

'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

8
8
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

10
10
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

285
285
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

204
204
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

23
23
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

226
226
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

102
102
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

304
304
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

97
97
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

152
152
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

62
62
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

236
236
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

197
197
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

140
140
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

723
723
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

311
311
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

347
347
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

894
894
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

646
646
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

421
421
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

315
315
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

899
899
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

223
223
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

67
67
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

104
104

Meer sportnieuws