'Bliksemtransfer bij Club Brugge: eerste bod onderweg'

1656 stemmen
'Bliksemtransfer bij Club Brugge: eerste bod onderweg'

Club Brugge deed de voorbije jaren geregeld gouden zaken op de transfermarkt, maar om de sportieve ambities niet in het gedrang te laten komen is het niet de gewoonte in Jan Breydel om sterkhouders in januari al te laten vertrekken. Al zou er straks misschien wel eens een uitzondering kunnen worden gemaakt.

Tenslotte wordt er alsmaar harder aan de mouw getrokken van Joel Ordóñez, die naar verluidt al op belangstelling uit zowat alle Europese topcompetities kan rekenen. Vooral in de Premier League blijkt de pas 20-jarige Ecuadoraan bijzonder gegeerd, met Newcastle en Aston Villa als de meest concrete gegadigden.

LEES OOK: Geweldig: oude foto Club-aanwinst duikt op, fans jubelen

Club kan cashen

Meer nog dan pakweg Chelsea en Liverpool zouden zij nu al volledig overtuigd zijn van Ordóñez, in die mate zelfs dat ze tijdens de wintermercato reeds een poging willen wagen om hem los te weken uit Westkapelle. Dan zullen ze wel diep in de buidel moeten tasten, want Blauw-Zwart verlangt de absolute jackpot.

Hoewel zijn marktwaarde momenteel slechts op negen miljoen wordt geschat zou het prijskaartje van de beloftevolle verdediger, die tot medio 2028 vastligt bij de landskampioen, een slordige 30 miljoen bedragen. Dat schrikt de kapitaalkrachtige clubs uit Engeland evenwel niet af om de onderhandelingen te starten.

Bod op Ordóñez

Volgens lokale media is het vooral Aston Villa, dat hem in de Champions League recent zelf zag schitteren, menens om Ordóñez al zo snel mogelijk in te lijven. De werkgever van Youri Tielemans en Amadou Onana zou zelfs overwegen om volgende week een eerste bod uit te brengen op de viervoudig international.

De bedoeling is dat Ordóñez op die manier na nieuwjaar meteen kan aansluiten in Birmingham. Afwachten of Club bereid is om mee te werken aan die plannen. Wellicht hebben Dévy Rigaux en co meer oren naar een deal zoals een jaar geleden met Igor Thiago, die nadien eerst nog een halfjaar aan boord bleef.

Hoeveel is Ordonez waard?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club breekt de bank, grote plannen Genk'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

74
74
Cisse Sandra legt vertrek bij Club Brugge haarfijn uit

Cisse Sandra stond in de Supercup tegen Union SG nog in de basis bij Club Brugge, maar niet veel ...

64
64
‘KV Mechelen heeft absolute toptransfer binnen’

KV Mechelen is nog niet klaar op de zomermercato. Malinwa neemt het op speeldag 1 van de Jupiler Pro ...

59
59
‘Nieuwe dag, nieuw schandaal: affaire Infantino bij UEFA’

Gianni Infantino komt sinds het WK elke dag in de media. De grote baas van de FIFA werd afgeschoten ...

89
89
‘Jackpot KAA Gent: Europese topclub klopt aan’

De zomermercato loopt nog even door en dan is het ook voor de Belgische clubs zweten. Als ...

137
137
Praet onthult resem aanbiedingen: “Ik was verbaasd”

Dennis Praet maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar KV Mechelen, maar de middenvelder had ...

109
109
Club Brugge pakt ferm uit: miljoenentransfer afgerond

Club Brugge heeft na de competitiezege tegen KV Kortrijk zwaar uitgepakt op de zomermercato. ...

330
330
De Meyer speelt open kaart over in- en uitgaande transfers

Bij STVV zagen ze al een aantal spelers de club verlaten. En niet van de minste spelers. Trainer ...

45
45
Belgische topclubs vrezen: "De schrik van België"

Club Brugge zal met de komst van Jan Virgili weer zwaar uithalen. Hij kost 12 miljoen euro. Daarmee ...

712
712
Anderlecht 10 jaar zonder prijs: Bruno spreekt over ambities

Bij RSC Anderlecht beginnen ze het seizoen met een thuismatch tegen La Louvière. Het ...

173
173
'Bruno schuift met pionnen: groot slachtoffer in basiself'

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

341
341
'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Na een tegenvallend seizoen wil Liverpool FC in de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de ...

116
116
Potts debuteert bij Club: ploegmaats doen boekje open

Club Brugge heeft de competitie geopend met een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Kortrijk. Daarbij ...

776
776
Vermeeren forceert plots sensationele transferwending

Arthur Vermeeren leek bij RB Leipzig opnieuw op weg naar de uitgang. Enkele maanden later ligt alles ...

305
305
'Genk lanceert nieuw offensief: dríé extra aanwinsten'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. Ondertussen ...

710
710
Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

919
919
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

91
91
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

652
652
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

895
895
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

134
134
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

382
382
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

639
639
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

239
239
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

542
542
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

209
209

Meer sportnieuws