'Club houdt hart vast: toptransfer steunpilaar in januari'

1445 stemmen
'Club houdt hart vast: toptransfer steunpilaar in januari'

Club Brugge strijdt momenteel volop mee op meerdere fronten en hoopt dat ook nog zo lang mogelijk te doen. De bedoeling is dan ook om de selectie in januari zo goed mogelijk intact te houden. Maar in het geval van Joel Ordoñez wordt dat geen evidente klus.

De Ecuadoraanse verdediger is bezig aan een sterk seizoen. Zijn intrinsieke talent is al een tijdje bekend. Maar tijdens de laatste maanden is Ordoñez er ook in geslaagd om het afval en defensieve aarzelingen uit zijn spel te krijgen, waardoor hij ook veel constanter kan presteren.

Met name in de Champions League liet de verdediger al mooie dingen zien. Ondertussen is hij een vaste A-international bij Ecuador. En dat terwijl Ordoñez nog altijd maar 20 jaar oud is. Het is dan ook niet verwonderlijk dat hij inmiddels op de radar staat van enkele Europese topclubs.

LEES OOK: 'Plottwist bij Club Brugge: knaltransfer van de baan'

Gegeerd in Premier League

Vooral in Engeland blijkt de Brugse sterkhouder grof wild. Eind vorige maand raakte bekend dat de Engelse competitieleider Liverpool FC zijn situatie van dichtbij volgt. Vervolgens werden ook Newcastle United, Aston Villa en Chelsea FC genoemd als mogelijk kandidaten.

Indien Ordoñez in de komende weken blijft bevestigen, vooral in de Champions League, zal die belangstelling enkel toenemen. De vraag is dan stilaan ook niet óf maar wannéér de verdediger een nieuwe stap zal zetten. Club heeft alvast de intentie om hem minstens tot na het seizoen te houden.

Poging in wintermercato

Het zal echter niet gemakkelijk worden om in dat opzet te slagen. Bepaalde ploegen zouden in januari immers al willen toeslaan. Zo meldt het Ecuadoraanse Expresso, alsook het Britse TBR, dat zowel Newcastle als Aston Villa in januari al een poging wil ondernemen. Zij zouden in Ordoñez een groeibriljant zien, die gelijkenissen vertoont met Antonio Rüdiger (Real Madrid).

Beide Premier League-subtoppers zijn bezig aan een wisselvallig seizoen en kunnen versterking goed gebruiken. Door in de winter al toe te slaan, hopen ze overigens andere concurrenten af te troeven. De Magpies en de Villans staan er financieel gezien alvast behoorlijk goed voor.

Ordoñez is momenteel de beste centrale verdediger in de JPL ...

Meest recent

'Anderlecht grijpt nu ook naast Amerikaans toptalent'

De zoektocht naar versterking voor de flanken blijkt voor Anderlecht een werk van lange adem. Het ...

31
31
'KV Mechelen ziet nog goudhaantje vertrekken'

KV Mechelen hield zich deze zomer tot dusver vrij rustig op de transfermarkt. Met Corbanie, Praet en ...

36
36
'Spraakmakende transfer Salah is helemaal rond'

Mohamed Salah zorgde enkele maanden geleden voor een schokgolf door aan te kondigen dat hij deze ...

32
32
Union blijft positief: "Dat biedt perspectief"

Union heeft nog werk aan de winkel als het de league phase van de Champions League wil halen. Het ...

32
32
CL: Domper Lyon, draw tussen volgende Union-tegenstanders

Niet alleen Union kwam dinsdagavond in actie in de derde voorronde van de Champions League. Er ...

30
30
Enorme domper: Union laat gouden uitgangspositie nog liggen

Union zal dinsdagavond  een zuur gevoel overhouden aan zijn eerste belangrijke opdracht van het ...

126
126
Beerschot laat floptransfer vertrekken

Beerschot deed het vorig seizoen met een fel vernieuwde kern uitstekend, maar greep uiteindelijk net ...

53
53
'PSG geeft niet af in strijd om Godts'

Ondanks een ijzersterk seizoen bij Ajax, greep Mika Godts naast een plaats in de WK-selectie van de ...

105
105
'Anderlecht schiet nu toch in actie en legt bod neer'

Nu ook de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League bijna van start gaat, wordt het voor ...

516
516
Exit Overmars bij Antwerp? TD plots mysterieus

Bij Royal Antwerp FC is er eindelijk duidelijkheid over de nieuwe bazen. De club kan nu eindelijk ...

502
502
'Ex-speler Bayern naar Beveren, verdediger vertrekt'

Het begint stevig te bewegen bij SK Beveren. De Waaslanders zijn zeer actief op de transfermarkt en ...

162
162
‘Miljoenenbom Club Brugge: angst voor totale flop groeit’

Club Brugge telt een monsterbedrag neer voor Han-beom Lee. De Zuid-Koreaan moet er meteen staan, ...

612
612
STVV heeft er verrassende 'aanwinst' bij

Bij STVV hebben ze al een aantal nieuwe spelers aangetrokken, maar de Kanaries zijn zeker nog niet ...

35
35
'Drie JPL-clubs strijden om nieuwe sensatie'

Maanden geleden meldden we jullie al dat er in Hongarije een speler actief is die op de radar was ...

117
117
De Meyer sluit vertrek sterkhouder STVV niét uit

Bij STVV zagen ze een aantal sterkhouders de club verlaten, maar mogelijk stopt het daar nog niet ...

57
57
Club Brugge strikt Potts: dit mogen de fans verwachten

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe verdedigende middenvelder aangetrokken. Hij komt over ...

393
393
Antwerp heeft volgende toptransfer helemaal beet

Royal Antwerp FC heeft nog een volgende aanwinst weten te strikken. De Great Old maakte zopas bekend ...

202
202
'Anderlecht keert kar: verguisd duo krijgt laatste kans'

Niet alleen op inkomend vlak is er nog heel wat werk aan de winkel bij RSC Anderlecht, zelf moeten ...

620
620
Jaecques licht taken Vandenhaute toe: "Antwerp 2.0"

Er waait een frisse wind bij Antwerp, dat dinsdag zijn kersverse hoofdcoach Marvin Compper ...

234
234
'Anderlecht all-in: Sibierski breekt spaarvarken open'

Nu de competitiestart met rasse schreden nadert, lijkt RSC Anderlecht van plan om een tandje bij te ...

771
771
'Plottwist bij Club Brugge: knaltransfer van de baan'

Club Brugge hoopt nog minstens één winger aan te werven, en dan is het huiswerk ...

944
944
Ruben Van Gucht tart alle TV-wetten: van BV tot miljonair

Ruben Van Gucht is al jaren één van de bekendste en vooral ook meest ...

110
110
Overmars klapt uit de biecht: vuurwerk bij Antwerp

Amper een handvol dagen voor de competitiestart heeft Antwerp met Marvin Compper een nieuwe T1 te ...

558
558
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: nieuw record wenkt'

Na de verloren Supercup schakelt Club Brugge stilaan een versnelling hoger op de transfermarkt, want ...

1975
1975
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

488
488

Meer sportnieuws