'Club houdt hart vast: toptransfer steunpilaar in januari'

door
'Club houdt hart vast: toptransfer steunpilaar in januari'

Club Brugge strijdt momenteel volop mee op meerdere fronten en hoopt dat ook nog zo lang mogelijk te doen. De bedoeling is dan ook om de selectie in januari zo goed mogelijk intact te houden. Maar in het geval van Joel Ordoñez wordt dat geen evidente klus.

De Ecuadoraanse verdediger is bezig aan een sterk seizoen. Zijn intrinsieke talent is al een tijdje bekend. Maar tijdens de laatste maanden is Ordoñez er ook in geslaagd om het afval en defensieve aarzelingen uit zijn spel te krijgen, waardoor hij ook veel constanter kan presteren.

Met name in de Champions League liet de verdediger al mooie dingen zien. Ondertussen is hij een vaste A-international bij Ecuador. En dat terwijl Ordoñez nog altijd maar 20 jaar oud is. Het is dan ook niet verwonderlijk dat hij inmiddels op de radar staat van enkele Europese topclubs.

LEES OOK: 'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

Gegeerd in Premier League

Vooral in Engeland blijkt de Brugse sterkhouder grof wild. Eind vorige maand raakte bekend dat de Engelse competitieleider Liverpool FC zijn situatie van dichtbij volgt. Vervolgens werden ook Newcastle United, Aston Villa en Chelsea FC genoemd als mogelijk kandidaten.

Indien Ordoñez in de komende weken blijft bevestigen, vooral in de Champions League, zal die belangstelling enkel toenemen. De vraag is dan stilaan ook niet óf maar wannéér de verdediger een nieuwe stap zal zetten. Club heeft alvast de intentie om hem minstens tot na het seizoen te houden.

Poging in wintermercato

Het zal echter niet gemakkelijk worden om in dat opzet te slagen. Bepaalde ploegen zouden in januari immers al willen toeslaan. Zo meldt het Ecuadoraanse Expresso, alsook het Britse TBR, dat zowel Newcastle als Aston Villa in januari al een poging wil ondernemen. Zij zouden in Ordoñez een groeibriljant zien, die gelijkenissen vertoont met Antonio Rüdiger (Real Madrid).

Beide Premier League-subtoppers zijn bezig aan een wisselvallig seizoen en kunnen versterking goed gebruiken. Door in de winter al toe te slaan, hopen ze overigens andere concurrenten af te troeven. De Magpies en de Villans staan er financieel gezien alvast behoorlijk goed voor.

Ordoñez is momenteel de beste centrale verdediger in de JPL ...

Meest recent

Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

16
16
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

15
15
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

76
76
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

74
74
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

120
120
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

60
60
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

71
71
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

51
51
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

284
284
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

62
62
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

40
40
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

234
234
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

80
80
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

63
63
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

169
169
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

137
137
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

212
212
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

594
594
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

138
138
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

101
101
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

456
456
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

129
129
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

170
170
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

524
524

Meer sportnieuws