'Club houdt hart vast: toptransfer steunpilaar in januari'

1445
'Club houdt hart vast: toptransfer steunpilaar in januari'

Club Brugge strijdt momenteel volop mee op meerdere fronten en hoopt dat ook nog zo lang mogelijk te doen. De bedoeling is dan ook om de selectie in januari zo goed mogelijk intact te houden. Maar in het geval van Joel Ordoñez wordt dat geen evidente klus.

De Ecuadoraanse verdediger is bezig aan een sterk seizoen. Zijn intrinsieke talent is al een tijdje bekend. Maar tijdens de laatste maanden is Ordoñez er ook in geslaagd om het afval en defensieve aarzelingen uit zijn spel te krijgen, waardoor hij ook veel constanter kan presteren.

Met name in de Champions League liet de verdediger al mooie dingen zien. Ondertussen is hij een vaste A-international bij Ecuador. En dat terwijl Ordoñez nog altijd maar 20 jaar oud is. Het is dan ook niet verwonderlijk dat hij inmiddels op de radar staat van enkele Europese topclubs.

LEES OOK: Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Gegeerd in Premier League

Vooral in Engeland blijkt de Brugse sterkhouder grof wild. Eind vorige maand raakte bekend dat de Engelse competitieleider Liverpool FC zijn situatie van dichtbij volgt. Vervolgens werden ook Newcastle United, Aston Villa en Chelsea FC genoemd als mogelijk kandidaten.

Indien Ordoñez in de komende weken blijft bevestigen, vooral in de Champions League, zal die belangstelling enkel toenemen. De vraag is dan stilaan ook niet óf maar wannéér de verdediger een nieuwe stap zal zetten. Club heeft alvast de intentie om hem minstens tot na het seizoen te houden.

Poging in wintermercato

Het zal echter niet gemakkelijk worden om in dat opzet te slagen. Bepaalde ploegen zouden in januari immers al willen toeslaan. Zo meldt het Ecuadoraanse Expresso, alsook het Britse TBR, dat zowel Newcastle als Aston Villa in januari al een poging wil ondernemen. Zij zouden in Ordoñez een groeibriljant zien, die gelijkenissen vertoont met Antonio Rüdiger (Real Madrid).

Beide Premier League-subtoppers zijn bezig aan een wisselvallig seizoen en kunnen versterking goed gebruiken. Door in de winter al toe te slaan, hopen ze overigens andere concurrenten af te troeven. De Magpies en de Villans staan er financieel gezien alvast behoorlijk goed voor.

Ordoñez is momenteel de beste centrale verdediger in de JPL ...

Meest recent

Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

2
2
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

37
37
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

80
80
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

246
246
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

130
130
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

117
117
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

240
240
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

44
44
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

292
292
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

40
40
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

55
55
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

105
105
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

259
259
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

26
26
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

78
78
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

139
139
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

20
20
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

61
61
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

372
372
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

199
199
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

208
208
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

102
102
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

54
54

Meer sportnieuws