Tedesco slaapt, ‘vergeten Belg’ staat op: "Beste dit seizoen"

150 stemmen
Tedesco slaapt, ‘vergeten Belg’ staat op:

De Rode Duivels zijn op zoek naar goede resultaten. Bondscoach Domenico Tedesco probeert veel spelers uit, maar er zijn verschillende opties die over het hoofd worden gezien. Zo zouden oudgedienden Michy Batshuayi, Christian Benteke en Dries Mertens het aanvallende compartiment kunnen versterken, maar ook op het middenveld is er een ‘vergeten Belg'.

Nicolas Raskin maakte in de winter van 2023 de overstap van Standard Luik naar Rangers en onder Philippe Clement is hij uitgegroeid tot een publiekslieveling. In Schotland is de 23-jarige middenvelder echter volledig uit beeld verdwenen. Tijdens de 6-0 zege van Rangers tegen Kilmarnock was Raskin de absolute uitblinker. Slaapt Tedesco of hebben de Rode Duivels betere opties op het middenveld?

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

Kwakkelend seizoen

Clement en Rangers kennen een kwakkelend seizoen. De Belgische oefenmeester staat zwaar onder druk, maar in de competitie haalde het stevig uit. Cyriel Dessers (ex-KRC Genk) scoorde twee keer en Raskin (ex-Standard) gaf een assist. De middenvelder van de Schotse topclub is dit seizoen één van de grote sterkhouders.

In een minder seizoen van Rangers is het Raskin die toch opstaat. De manschappen van Clement staan pas op een derde plek met 29 punten. Aberdeen staat tweede met 33 punten en Celtic staat autoritair eerste met 40 punten. De supporters vinden Raskin dit seizoen de beste speler van Rangers. Wacht een kans bij de Belgische nationale ploeg?

Vurige middenvelder

Raskin heeft nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van 6,5 miljoen euro. De Belgische jeugdinternational staat erom bekend een krijger op het middenveld te zijn. Bij Standard werd het al snel duidelijk dat er veel vuur in Raskin zit. Iets wat momenteel lijkt te ontbreken bij de Rode Duivels. 

Veel spelers vinden niet de motivatie om alles te geven voor de Belgische nationale ploeg. Sterren Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne gaven ook verschillende interlandperiodes verstek om zich te focussen op clubvoetbal. Raskin lijkt echter klaar voor een vuurdoop bij de Belgische nationale ploeg.

Vind jij dat Raskin een kans moet krijgen bij de Rode Duivels?

Meest recent

‘Argentinië in paniek: WK in gevaar voor Lionel Messi?’

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De sterspelers denken al aan het ...

2
2
Anderlecht jubelt: ‘Doet beter dan Lukaku en Tielemans’

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Elke jaar breken nieuwe talenten door bij ...

36
36
‘Ambras bij Club Brugge: Van den Heuvel plots misnoegd'

Doelmannen en Club Brugge, het was dit seizoen een moeilijk huwelijk. Er was de rotatiediscussie met ...

135
135
'Union SG neemt beslissing over vertrek Burgess'

Christian Burgess speelde gisteren alweer in een zetel tegen RSC Anderlecht. Opvallend: de Britse ...

156
156
Mechele en Vanaken genieten: "Ik kan de volgende zijn"

Club Brugge nam op heel mooie wijze afscheid van Simon Mignolet. Veruit een van de beste keepers ...

69
69
Toptransfer OHL: "Er is interesse uit Italië"

Bij OH Leuven wisten ze zich te handhaven in de Jupiler Pro League, maar dat is dan ook het enige ...

39
39
Sterkhouder STVV dropt bommetje: "Mogelijk laatste partij"

STVV kende een prachtig seizoen en sloot af met een 3-0-zege tegen KV Mechelen. Na de match was er ...

72
72
'Anderlecht casht: 35 miljoen euro in de kassa'

RSC Anderlecht heeft een moeilijk seizoen afgerond met een vierde plaats en een Europees ticket. De ...

818
818
Patro Eisden wil méér: "We kijken ook naar de VS"

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

59
59
Union-preses gooit kaarten open: "Verwacht dat hij blijft"

Union SG kan terugblikken op een geslaagd seizoen. De Brusselaars pakten de beker van België en ...

41
41
Voorrondes Europa: zware dobber Anderlecht, exotische trip Genk/Gent

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zitten erop. KRC Genk en AA Gent betwisten nog een barrageduel ...

734
734
Dramatische aftocht Hazard: kranten spijkerhard na fiasco

Thorgan Hazard heeft zijn Anderlecht-carrière in mineur afgesloten. De voormalige Rode Duivel ...

324
324
'Mourinho zet Barça in hemd: Real-transfer van 70 miljoen'

Nu het seizoen van Real Madrid er officieel opzit, wordt weldra een officiële aankondiging ...

211
211
De Mil trekt drastische Club Brugge-conclusie na pandoering

AA Gent is er op de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs in geslaagd de vijfde plaats vast te ...

599
599
Club Brugge-fans steigeren: ‘15M voor déze speler?’

Club Brugge wil groot uitpakken op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt daarvoor naar Frankrijk, maar ...

662
662
Totale vernedering Anderlecht: supporters ondernemen actie

Het seizoen van RSC Anderlecht zit erop en dat is geen wedstrijd te vroeg. Op de slotspeeldag kreeg ...

570
570
Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

172
172
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

56
56
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

160
160
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

809
809
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

89
89
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

266
266
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

371
371
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

257
257
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

573
573

Meer sportnieuws