Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet

184
Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet

Er ligt bij Anderlecht nog wel wat werk op de plank voor de wintermercato. De nieuwe technisch directeur Olivier Renard zal op enkele posities nog wat versterking moeten zoeken. De eerste deal onder zijn bewind is wel al afgerond.

Al is het niet meteen een deal waar Renard een grote hand in gehad zal hebben. Zoals de voorbije dagen er al aan zat te komen, heeft Anderlecht de definitieve komst van Keisuke Goto officieel gemaakt.

De 19-jarige Japanse spits streek in januari neer op Neerpede, op huurbasis van Jubilo Iwata. Hij liet sindsdien mooie dingen zien bij RSCA Futures, waar hij in de Challenger Pro League al goed was voor elf goals en twee assists in 27 wedstrijden.

LEES OOK: Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

Goto tekent tot 2028 bij Anderlecht

Die uitstekende prestaties leveren Goto nu een definitieve transfer op. Hij zette zijn handtekening onder een contract op tot medio 2028. Naar verluidt zou Anderlecht ongeveer 1 miljoen euro neertellen voor zijn komst.

"Keisuke is een intelligente speler met een veelbelovend profiel", toont Academy Chief Tim Borguet zich tevreden. "Die kwaliteit in de box koppelt Goto aan een verfijnde techniek en een steeds toenemend fysiek volume."

Op termijn doorbreken in JPL

De komende maanden moet Goto nog een belangrijk wapen worden voor de Futures in de strijd om het behoud in de Challenger Pro League. Daarna zouden we hem weleens snel bij de A-kern kunnen gaan zien.

Bij Anderlecht geloven ze immers dat Goto op termijn zal doorbreken. "De sportieve leiding is overtuigd dat Keisuke zich verder zal ontwikkelen op Neerpede in de Challenger Pro League om uiteindelijk de stap naar de Jupiler Pro League te zetten", maakt Borguet zich sterk.

Zal Goto ook doorbreken bij de A-ploeg van Anderlecht?

Meest recent

Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

5
5
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

72
72
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

18
18
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

185
185
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

81
81
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

130
130
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

274
274
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

116
116
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

115
115
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

512
512
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

144
144
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

99
99
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

119
119
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

33
33
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

81
81
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

313
313
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

42
42
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

57
57
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

23
23
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

127
127
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

59
59
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

232
232
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

79
79
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

238
238
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

33
33

Meer sportnieuws