Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet

184
Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet

Er ligt bij Anderlecht nog wel wat werk op de plank voor de wintermercato. De nieuwe technisch directeur Olivier Renard zal op enkele posities nog wat versterking moeten zoeken. De eerste deal onder zijn bewind is wel al afgerond.

Al is het niet meteen een deal waar Renard een grote hand in gehad zal hebben. Zoals de voorbije dagen er al aan zat te komen, heeft Anderlecht de definitieve komst van Keisuke Goto officieel gemaakt.

De 19-jarige Japanse spits streek in januari neer op Neerpede, op huurbasis van Jubilo Iwata. Hij liet sindsdien mooie dingen zien bij RSCA Futures, waar hij in de Challenger Pro League al goed was voor elf goals en twee assists in 27 wedstrijden.

LEES OOK: CPL: Vreven vloert Mazzu, promovendus stunt opnieuw

Goto tekent tot 2028 bij Anderlecht

Die uitstekende prestaties leveren Goto nu een definitieve transfer op. Hij zette zijn handtekening onder een contract op tot medio 2028. Naar verluidt zou Anderlecht ongeveer 1 miljoen euro neertellen voor zijn komst.

"Keisuke is een intelligente speler met een veelbelovend profiel", toont Academy Chief Tim Borguet zich tevreden. "Die kwaliteit in de box koppelt Goto aan een verfijnde techniek en een steeds toenemend fysiek volume."

Op termijn doorbreken in JPL

De komende maanden moet Goto nog een belangrijk wapen worden voor de Futures in de strijd om het behoud in de Challenger Pro League. Daarna zouden we hem weleens snel bij de A-kern kunnen gaan zien.

Bij Anderlecht geloven ze immers dat Goto op termijn zal doorbreken. "De sportieve leiding is overtuigd dat Keisuke zich verder zal ontwikkelen op Neerpede in de Challenger Pro League om uiteindelijk de stap naar de Jupiler Pro League te zetten", maakt Borguet zich sterk.

Zal Goto ook doorbreken bij de A-ploeg van Anderlecht?

Meest recent

Open mond bij Carragher en co: Tzolis maakt Engelse pers wild

Arsenal FC is sterk begonnen aan zijn queeste om de titel in de Premier League te verlengen. ...

61
61
‘Ophef om De Bruyne escaleert: Allegri gaat ongezien ver’

Kevin De Bruyne begon voor de tweede oefenmatch op rij op de bank bij Napoli. Tegen Aris antwoordde ...

62
62
Stadionsoap nog niet voorbij: Club botst op nieuwe hinderpaal

Club Brugge hoopt zo snel mogelijk te kunnen starten met de bouw van zijn nieuwe stadion. Het ...

270
270
'Anderlecht zet eindspel in: vijftal naar uitgang geduwd'

Met Tawfik Bentayeb verzekerde RSC Anderlecht zich vrijdag van zijn zesde zomeraanwinst. De ...

387
387
Euvrard duidt uitblinker aan: "Eindelijk goede wissel"

Standard heeft zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen beet. De Luikenaars hielden ...

125
125
Club niet te stoppen? Uitspraak Leko doet concurrentie gruwen

Ht seizoen is amper begonnen of Club Brugge staat al aan de leiding van de Jupiler Pro League te ...

646
646
Arsenal imponeert bij PL-start, Tzolis meteen op afspraak

In de Premier League heeft Arsenal FC het nieuwe seizoen overtuigend op gang getrapt. De ...

97
97
Standard doet Sclessin branden dankzij koele invaller

Na drie speeldagen werd Sclessin eindelijk in vuur en vlam gezet. Standard had in zijn vorige twee ...

87
87
Fans Arsenal gaan los op Club Brugge bij PL-debuut Tzolis

Vrijdagavond werd de nieuwe jaargang in de Premier League op gang getrapt. Als openingswedstrijd ...

479
479
CPL: Vreven vloert Mazzu, promovendus stunt opnieuw

Enigszins verrassend, maar allesbehalve onverdiend, staan Lokeren en Virton voorlopig aan kop in de ...

98
98
Tweetal charmeert Thorup: Genk met extra wapens naar Bosuil

KRC Genk wil zaterdagavond zijn eerste punten van het seizoen op verplaatsing veroveren. Maar dat ...

343
343
Barça heeft groot Tresoldi-plan: krankzinnige transfersom

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge in het slot van de transferperiode geen sterkhouders meer ...

775
775
Union kondigt weer vertrekker aan; Beveren shopt in Duitsland

De derde speeldag van de Jupiler Pro League is aangebroken, maar de eersteklassers blijven uiterst ...

83
83
"Duel Monster" - Arsenal dokt zwaar voor nieuwe topaanwinst

Arsenal FC bewees met een ruime zege in de Community Shield klaar te zijn voor het nieuwe seizoen. ...

172
172
‘Anderlecht kiest nieuwe maestro: toptransfer op de 10’

Anderlecht wil deze zomer nog uitpakken met een nieuwe creatieve maestro op het middenveld. ...

1092
1092
Vlak voor Serie A-start: De Bruyne slaat Allegri met verstomming

Verschillende Europese topcompetities trekken zich dit weekend weer op gang, daarbij ook de Serie A. ...

295
295
STVV op weg naar straffe stunt: strijdplan voor Cyprus

STVV heeft zijn rentree op het Europese toneel niet gemist. De Kanaries hadden in de heenwedstrijd ...

224
224
'Transferwaanzin in Londen: doorbraak Marmoush nabij'

Vrijdagavond gaat het nieuwe seizoen in de Premier League van start. Maar de Engelse clubs zijn ...

112
112
'Cashbom bij Antwerp: waanzinnig prijskaartje bekend'

Met een zes op zes heeft Antwerp zijn start niet gemist. Om die lijn door te trekken zal Marvin ...

463
463
'Done deal: Club Brugge rondt transferhuiswerk af'

Club Brugge laat het geld deze zomer weer stevig rollen. Tot dusver gaf het al ruim 40 miljoen uit ...

807
807
Standard zorgt voor bom in Mechelen: 'Vrouwen werden betast'

Bij Standard is er niet alleen commotie ontstaan over de wedstrijd tegen KV Mechelen, ook over het ...

203
203
Witte rook in Anderlecht: zesde zomeraanwinst voorgesteld

Tot dusvers haalde RSC Anderlecht al vijf nieuwkomers in huis, maar daarmee blijkt de honger van ...

329
329
Vanhaezebrouck vs Van Gucht: Harde boodschap zindert na

Ruben Van Gucht krijgt vanuit een wel heel onverwachte hoek een duidelijke boodschap. De populaire ...

132
132
'Leegloop in Anderlecht: volledig elftal richting exit'

Nu het de League Phase van de Europa League kan ruiken, wordt het vizier bij RSC Anderlecht weer op ...

868
868
Leko spreekt klare taal over transferplannen Club Brugge

Met een zes op zes schoot Club Brugge vlot uit de startblokken, een lijn die Ivan Leko zondag tegen ...

814
814

Meer sportnieuws