Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet

184 stemmen
Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet

Er ligt bij Anderlecht nog wel wat werk op de plank voor de wintermercato. De nieuwe technisch directeur Olivier Renard zal op enkele posities nog wat versterking moeten zoeken. De eerste deal onder zijn bewind is wel al afgerond.

Al is het niet meteen een deal waar Renard een grote hand in gehad zal hebben. Zoals de voorbije dagen er al aan zat te komen, heeft Anderlecht de definitieve komst van Keisuke Goto officieel gemaakt.

De 19-jarige Japanse spits streek in januari neer op Neerpede, op huurbasis van Jubilo Iwata. Hij liet sindsdien mooie dingen zien bij RSCA Futures, waar hij in de Challenger Pro League al goed was voor elf goals en twee assists in 27 wedstrijden.

LEES OOK: Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

Goto tekent tot 2028 bij Anderlecht

Die uitstekende prestaties leveren Goto nu een definitieve transfer op. Hij zette zijn handtekening onder een contract op tot medio 2028. Naar verluidt zou Anderlecht ongeveer 1 miljoen euro neertellen voor zijn komst.

"Keisuke is een intelligente speler met een veelbelovend profiel", toont Academy Chief Tim Borguet zich tevreden. "Die kwaliteit in de box koppelt Goto aan een verfijnde techniek en een steeds toenemend fysiek volume."

Op termijn doorbreken in JPL

De komende maanden moet Goto nog een belangrijk wapen worden voor de Futures in de strijd om het behoud in de Challenger Pro League. Daarna zouden we hem weleens snel bij de A-kern kunnen gaan zien.

Bij Anderlecht geloven ze immers dat Goto op termijn zal doorbreken. "De sportieve leiding is overtuigd dat Keisuke zich verder zal ontwikkelen op Neerpede in de Challenger Pro League om uiteindelijk de stap naar de Jupiler Pro League te zetten", maakt Borguet zich sterk.

Zal Goto ook doorbreken bij de A-ploeg van Anderlecht?

Meest recent

Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

9
9
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

16
16
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

47
47
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

41
41
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

247
247
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

510
510
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

281
281
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

282
282
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

265
265
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

35
35
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

218
218
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

230
230
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

33
33
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

37
37
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

82
82
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

135
135
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

191
191
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

870
870
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

188
188
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

234
234
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

226
226
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

219
219
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

307
307
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

55
55

Meer sportnieuws