Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet

door
Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet

Er ligt bij Anderlecht nog wel wat werk op de plank voor de wintermercato. De nieuwe technisch directeur Olivier Renard zal op enkele posities nog wat versterking moeten zoeken. De eerste deal onder zijn bewind is wel al afgerond.

Al is het niet meteen een deal waar Renard een grote hand in gehad zal hebben. Zoals de voorbije dagen er al aan zat te komen, heeft Anderlecht de definitieve komst van Keisuke Goto officieel gemaakt.

De 19-jarige Japanse spits streek in januari neer op Neerpede, op huurbasis van Jubilo Iwata. Hij liet sindsdien mooie dingen zien bij RSCA Futures, waar hij in de Challenger Pro League al goed was voor elf goals en twee assists in 27 wedstrijden.

LEES OOK: 'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Goto tekent tot 2028 bij Anderlecht

Die uitstekende prestaties leveren Goto nu een definitieve transfer op. Hij zette zijn handtekening onder een contract op tot medio 2028. Naar verluidt zou Anderlecht ongeveer 1 miljoen euro neertellen voor zijn komst.

"Keisuke is een intelligente speler met een veelbelovend profiel", toont Academy Chief Tim Borguet zich tevreden. "Die kwaliteit in de box koppelt Goto aan een verfijnde techniek en een steeds toenemend fysiek volume."

Op termijn doorbreken in JPL

De komende maanden moet Goto nog een belangrijk wapen worden voor de Futures in de strijd om het behoud in de Challenger Pro League. Daarna zouden we hem weleens snel bij de A-kern kunnen gaan zien.

Bij Anderlecht geloven ze immers dat Goto op termijn zal doorbreken. "De sportieve leiding is overtuigd dat Keisuke zich verder zal ontwikkelen op Neerpede in de Challenger Pro League om uiteindelijk de stap naar de Jupiler Pro League te zetten", maakt Borguet zich sterk.

Zal Goto ook doorbreken bij de A-ploeg van Anderlecht?

Meest recent

Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

0
0
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

38
38
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

46
46
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

86
86
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

269
269
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

97
97
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

62
62
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

522
522
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

150
150
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

31
31
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

598
598
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

126
126
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

241
241
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

401
401
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

711
711
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

896
896
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

198
198
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

52
52
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

129
129
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

157
157
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

187
187
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

121
121
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

100
100
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

259
259
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

304
304

Meer sportnieuws