Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet

184
Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet

Er ligt bij Anderlecht nog wel wat werk op de plank voor de wintermercato. De nieuwe technisch directeur Olivier Renard zal op enkele posities nog wat versterking moeten zoeken. De eerste deal onder zijn bewind is wel al afgerond.

Al is het niet meteen een deal waar Renard een grote hand in gehad zal hebben. Zoals de voorbije dagen er al aan zat te komen, heeft Anderlecht de definitieve komst van Keisuke Goto officieel gemaakt.

De 19-jarige Japanse spits streek in januari neer op Neerpede, op huurbasis van Jubilo Iwata. Hij liet sindsdien mooie dingen zien bij RSCA Futures, waar hij in de Challenger Pro League al goed was voor elf goals en twee assists in 27 wedstrijden.

LEES OOK: Anderlecht zet trainer op straat

Goto tekent tot 2028 bij Anderlecht

Die uitstekende prestaties leveren Goto nu een definitieve transfer op. Hij zette zijn handtekening onder een contract op tot medio 2028. Naar verluidt zou Anderlecht ongeveer 1 miljoen euro neertellen voor zijn komst.

"Keisuke is een intelligente speler met een veelbelovend profiel", toont Academy Chief Tim Borguet zich tevreden. "Die kwaliteit in de box koppelt Goto aan een verfijnde techniek en een steeds toenemend fysiek volume."

Op termijn doorbreken in JPL

De komende maanden moet Goto nog een belangrijk wapen worden voor de Futures in de strijd om het behoud in de Challenger Pro League. Daarna zouden we hem weleens snel bij de A-kern kunnen gaan zien.

Bij Anderlecht geloven ze immers dat Goto op termijn zal doorbreken. "De sportieve leiding is overtuigd dat Keisuke zich verder zal ontwikkelen op Neerpede in de Challenger Pro League om uiteindelijk de stap naar de Jupiler Pro League te zetten", maakt Borguet zich sterk.

Zal Goto ook doorbreken bij de A-ploeg van Anderlecht?

Meest recent

De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

10
10
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

64
64
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

100
100
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

25
25
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

43
43
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

79
79
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

145
145
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

299
299
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

324
324
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

53
53
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

386
386
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

138
138
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

330
330
Ontslagvraag op tafel bij KV Mechelen: “Forse uitspraken”

KV Mechelen speelde afgelopen speeldag doelpuntenloos gelijk tegen Lommel en Malinwa staat nog ...

290
290
‘Blessureverdict Ordonez gooit transferplannen in de war’

Joel Ordonez stond al een paar keer dichtbij een transfer. Afgelopen zomer leek de centrale ...

143
143
‘La Louvière hakt knoop door over Edward Still’

La Louvière ging afgelopen speeldag met 2-0 onderuit tegen rechtstreekse concurrent ...

132
132
Code rood bij KRC Genk: Jess Thorup in de problemen?

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De formatie van Jess Thorup is ...

298
298
Anderlecht en Vitor Bruno krijgen ferme waarschuwing

RSC Anderlecht boekte afgelopen speeldag een 3-0 zege tegen Zulte Waregem. Paars-Wit sprong daardoor ...

229
229
'Club Brugge incasseert ferme tegenslag Joel Ordonez'

Joel Ordonez werd al verschillende keren in verband gebracht met een knaltransfer, maar de ...

282
282
'KV Mechelen zet druk op Vanderbiest: twee opvolgers''

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Vorig seizoen was Malinwa nog de grote revelatie ...

237
237
Sensationele comeback: twee trainers ruiken bloed in CPL

Ook in de Challenger Pro League is de eerste fase van de competitie achter de rug. En daarbij vallen ...

192
192
TRANSFERUURTJE: ‘JPL-ontslag nakend, comeback bij STVV’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

355
355
‘Uniek fenomeen’ in JPL: “De rest kijkt machteloos toe”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en helemaal bovenaan prijkt alweer Union SG. Sinds de ...

171
171
Italië gaat los op Diego Moreira: boodschap voor AC Milan

Diego Moreira is bij AC Milan nog geen onbetwistbare basispion, maar de buitenspeler heeft zich de ...

126
126
Ruben Van Gucht gaat diep door het stof: Verbijsterende exit

Ruben Van Gucht beleefde een weekend van uitersten. Terwijl zijn vriendin Valentine Besard de titel ...

86
86

Meer sportnieuws