'Anderlecht heeft prijs en stelt eerste winteraanwinst voor'

1371 stemmen
'Anderlecht heeft prijs en stelt eerste winteraanwinst voor'

RSC Anderlecht zal in januari niet heel erg actief zijn op de wintertransfermarkt. Een centrale verdediger is dé prioriteit voor Olivier Renard. Het kan wel zijn dat er hier en daar een jong talent wordt gehaald, onder meer voor RSCA Futures. Eén speler zal alvast aangetrokken worden.

LEES OOK: Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

Goto blijft bij Anderlecht

Media in Japan weten het zeker: Keisuke Goto blijft bij Anderlecht. Hij zou 1 miljoen euro kosten. De Japanner werd in het tijdperk van Jesper Fredberg en Mikkel Hemmersam aangetrokken. Dat bleek een goede zet te zijn van het Deense duo. De aanvaller toonde zich.

Paars-Wit zou met de Japanse club Jubilo Iwata een akkoord hebben bereikt omtrent de transfersom. Goto lokte ook interesse van andere Europese clubs door zijn niveau in de Challenger Pro League. Bij Paars-Wit kreeg hij dus een goede evolutie en de 19-jarige aanvaller blijft dus aan boord.

Volgend jaar bij de A-kern?

De transfer zal deze of volgende maand wellicht officieel worden meegedeeld. Anderlecht huurde de aanvaller sinds januari 2024 van de Japanse topclub en had ook een aankoopoptie. Hij maakte nog een minuten voor de eerste ploeg, al speelde hij wel al mee in oefenduels en traint hij regelmatig mee met de A-kern.

Goto speelde het afgelopen jaar voor RSCA Futures. Daar wist hij zich te tonen met zijn 11 goals en 2 assists in 27 duels. Goto is een spits van 1m92 met een goede functionele techniek, enorme werkkracht en ook iemand die niet bijster traag is voor zijn lengte.

De kans lijkt groot te zijn dat hij in de zomer zijn kans zal krijgen in de voorbereiding. Bij RSCA lijkt er vooraan immers wel het een en ander te gaan bewegen. Kasper Dolberg lijkt nog eens een toptransfer te willen versieren, terwijl de toekomst van Lucas Vazquez zeer onzeker is in het Lotto Park. Kan Goto daarvan profiteren?

Goede zet van RSCA?

Meest recent

'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

0
0
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

7
7
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

51
51
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

109
109
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

31
31
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

110
110
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

24
24
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

125
125
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

241
241
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

86
86
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

351
351
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

476
476
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

133
133
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

203
203
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

274
274
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

160
160
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

275
275
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

532
532
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

154
154
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

161
161
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

160
160
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

150
150
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

309
309
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

380
380

Meer sportnieuws