'Anderlecht heeft prijs en stelt eerste winteraanwinst voor'

1371 stemmen
'Anderlecht heeft prijs en stelt eerste winteraanwinst voor'

RSC Anderlecht zal in januari niet heel erg actief zijn op de wintertransfermarkt. Een centrale verdediger is dé prioriteit voor Olivier Renard. Het kan wel zijn dat er hier en daar een jong talent wordt gehaald, onder meer voor RSCA Futures. Eén speler zal alvast aangetrokken worden.

LEES OOK: Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

Goto blijft bij Anderlecht

Media in Japan weten het zeker: Keisuke Goto blijft bij Anderlecht. Hij zou 1 miljoen euro kosten. De Japanner werd in het tijdperk van Jesper Fredberg en Mikkel Hemmersam aangetrokken. Dat bleek een goede zet te zijn van het Deense duo. De aanvaller toonde zich.

Paars-Wit zou met de Japanse club Jubilo Iwata een akkoord hebben bereikt omtrent de transfersom. Goto lokte ook interesse van andere Europese clubs door zijn niveau in de Challenger Pro League. Bij Paars-Wit kreeg hij dus een goede evolutie en de 19-jarige aanvaller blijft dus aan boord.

Volgend jaar bij de A-kern?

De transfer zal deze of volgende maand wellicht officieel worden meegedeeld. Anderlecht huurde de aanvaller sinds januari 2024 van de Japanse topclub en had ook een aankoopoptie. Hij maakte nog een minuten voor de eerste ploeg, al speelde hij wel al mee in oefenduels en traint hij regelmatig mee met de A-kern.

Goto speelde het afgelopen jaar voor RSCA Futures. Daar wist hij zich te tonen met zijn 11 goals en 2 assists in 27 duels. Goto is een spits van 1m92 met een goede functionele techniek, enorme werkkracht en ook iemand die niet bijster traag is voor zijn lengte.

De kans lijkt groot te zijn dat hij in de zomer zijn kans zal krijgen in de voorbereiding. Bij RSCA lijkt er vooraan immers wel het een en ander te gaan bewegen. Kasper Dolberg lijkt nog eens een toptransfer te willen versieren, terwijl de toekomst van Lucas Vazquez zeer onzeker is in het Lotto Park. Kan Goto daarvan profiteren?

Goede zet van RSCA?

Meest recent

Imke Courtois geeft basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

36
36
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

39
39
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

173
173
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

65
65
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

265
265
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

45
45
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

302
302
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

534
534
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

208
208
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

265
265
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

85
85
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

805
805
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

453
453
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

133
133
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

420
420
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

532
532
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

74
74
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

102
102
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

199
199
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

55
55
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

468
468
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

461
461
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

248
248
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

158
158

Meer sportnieuws