Mazzu: "Hij is een van de beste spitsen in België"

door
Mazzu:

STVV staat vanavond voor een bekerpartij tegen Cercle Brugge. De Kanaries hopen uiteraard verder te stoten. Felice Mazzu blikte vooruit naar het bekertreffen met de Bruggelingen. Hij kwam ook nog een keer terug op de beladen gelijkmaker van KRC Genk, waaruit bleek dat de 2-2 nooit had mogen vallen wegens hands.

LEES OOK: Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Match tegen Cercle Brugge

"We zijn op korte tijd tweemaal benadeeld, maar het dient tot niets om daarover te blijven klagen. Ik ben nu vooral fier op hoe mijn ploeg gereageerd heeft na die blamage tegen Club Brugge. In de match tegen Genk brachten mijn spelers één van de beste prestaties op de mat sinds ik hier coach ben”, zei de coach op zijn persbabbel.

Mazzu sprak ook over Cercle. “Ik ken Jimmy De Wulf niet en weet dus niet of hij veel zal veranderen en in welk systeem hij zal aantreden. Hoe dan ook verwacht ik een moeilijke wedstrijd”, vertelde hij aan Het Belang van Limburg.

Kevin Denkey

"Cercle is een ploeg die altijd met veel intensiteit en een hoge pressing speelt. En ze hebben met Kevin Denkey een van de beste spitsen uit de Jupiler Pro League in de rangen", zei de coach nog. Denkey speelt echter niet tegen STVV.

De aanvaller zal Cercle vooral in de Belgische competitie gaan moeten helpen en zal wellicht enkel daar nog echt gaan aantreden. Hij versierde zijn transfer al naar Cincinatti, dat 14 miljoen euro betaalde.

Mazzu gaat wellicht roteren tegen Cercle. “Al hou ik niet van het woord roteren. Want daarmee doe je bepaalde spelers in de kern tekort. Ik spreek liever over minuten geven aan spelers die tot nu toe minder aan spelen toekwamen. Ik heb het volste vertrouwen in hen.”

Is Denkey de beste spits in België?

Meest recent

'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

11
11
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

34
34
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

26
26
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

53
53
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

247
247
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

11
11
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

167
167
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

255
255
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

551
551
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

144
144
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

551
551
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

292
292
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

117
117
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

109
109
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

444
444
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

457
457
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

520
520
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

614
614
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

251
251
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

995
995
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

492
492
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

138
138
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

263
263
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

213
213
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

147
147

Meer sportnieuws