Mazzu: "Hij is een van de beste spitsen in België"

door
Mazzu:

STVV staat vanavond voor een bekerpartij tegen Cercle Brugge. De Kanaries hopen uiteraard verder te stoten. Felice Mazzu blikte vooruit naar het bekertreffen met de Bruggelingen. Hij kwam ook nog een keer terug op de beladen gelijkmaker van KRC Genk, waaruit bleek dat de 2-2 nooit had mogen vallen wegens hands.

LEES OOK: Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

Match tegen Cercle Brugge

"We zijn op korte tijd tweemaal benadeeld, maar het dient tot niets om daarover te blijven klagen. Ik ben nu vooral fier op hoe mijn ploeg gereageerd heeft na die blamage tegen Club Brugge. In de match tegen Genk brachten mijn spelers één van de beste prestaties op de mat sinds ik hier coach ben”, zei de coach op zijn persbabbel.

Mazzu sprak ook over Cercle. “Ik ken Jimmy De Wulf niet en weet dus niet of hij veel zal veranderen en in welk systeem hij zal aantreden. Hoe dan ook verwacht ik een moeilijke wedstrijd”, vertelde hij aan Het Belang van Limburg.

Kevin Denkey

"Cercle is een ploeg die altijd met veel intensiteit en een hoge pressing speelt. En ze hebben met Kevin Denkey een van de beste spitsen uit de Jupiler Pro League in de rangen", zei de coach nog. Denkey speelt echter niet tegen STVV.

De aanvaller zal Cercle vooral in de Belgische competitie gaan moeten helpen en zal wellicht enkel daar nog echt gaan aantreden. Hij versierde zijn transfer al naar Cincinatti, dat 14 miljoen euro betaalde.

Mazzu gaat wellicht roteren tegen Cercle. “Al hou ik niet van het woord roteren. Want daarmee doe je bepaalde spelers in de kern tekort. Ik spreek liever over minuten geven aan spelers die tot nu toe minder aan spelen toekwamen. Ik heb het volste vertrouwen in hen.”

Is Denkey de beste spits in België?

Meest recent

Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

2
2
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

96
96
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

116
116
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

87
87
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

237
237
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

60
60
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

58
58
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

485
485
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

560
560
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

78
78
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

78
78
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

115
115
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1536
1536
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

156
156
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

219
219
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

50
50
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1289
1289
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

504
504
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

75
75
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

145
145
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

55
55
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

107
107

Meer sportnieuws