Thijs komt met dé onthulling over vertrek bij Standard

door
Thijs komt met dé onthulling over vertrek bij Standard

Trainer Ivan Leko werkt met beperkte middelen bij Standard. Afgelopen zomer moest hij ook afscheid nemen van zijn assistent-coach Bernd Thijs. De clubleiding stopte zelf de samenwerking. Thijs sprak daarover in La Dernière Heure.

LEES OOK: Club-Atlético: Leko laat opvallende naam uit basiself

Thijs werd de deur gewezen

"Ik heb na mijn vertrek bij Standard gesproken met een Belgische club. We hebben twee interessante gesprekken gehad, maar uiteindelijk heeft het niets opgeleverd”, opende hij. Ondertussen is hij T2 bij het Hongaarse Györ.

"Leko wilde dat ik bleef. Er waren extra-sportieve problemen, maar ik wilde doorgaan bij Standard, om beter doen dan het jaar voordien. Maar vier dagen voordat de trainingen werden hervat, kreeg ik te horen dat ze niet langer op mij rekenden”, zegt hij.

Uiteindelijk werd Jérémy Taravel de assistent. De Rouches staan momenteel op een negende plaats in de Jupiler Pro League. Ze hopen vanavond ook door te gaan in de Beker van België. Nadien wacht in het weekend een partij in de competitie tegen OH Leuven.

Standard doet mee voor de top zes

Bij Standard draait het naast het veld vierkant. Op het veld gaat het dus nog degelijk. We haalden na de zomermercato al aan dat Standard met deze ploeg een outsider moet zijn voor de top zes. Ivan Leko zorgt daar ook voor, waardoor hij de verwachtingen zeker inlost.

Dat Standard geen geweldig voetbal kan brengen met deze spelersgroep, dat is niet onlogisch. Maar de Rouches hebben zeker niet minder kwaliteiten dan pakweg KV Mechelen of KVC Westerlo. Maar ze zijn ook niet veel beter. Het is dus geen toeval dat ze op een zakdoek bij elkaar staan.

Had Standard Thijs aan boord moeten houden?

Meest recent

'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

9
9
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

42
42
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

97
97
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

48
48
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

42
42
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

68
68
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

28
28
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

71
71
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

270
270
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

104
104
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

363
363
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

117
117
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

178
178
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

296
296
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

379
379
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

80
80
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

136
136
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

539
539
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

33
33
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

147
147
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

104
104
"Fysiek wonder" - Spanjaarden vol lof voor 'rots' bij Club

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. De ...

281
281
'Vertrek na 16 seizoenen: Verschaeren nadert nieuwe club'

De clubleiding bij RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een nieuwe ...

996
996
Benfica-Real: Spaanse pers dropt straffe woorden over Courtois

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd compleet overschaduwd door de rel ...

297
297

Meer sportnieuws