Thijs komt met dé onthulling over vertrek bij Standard

325 stemmen
Thijs komt met dé onthulling over vertrek bij Standard

Trainer Ivan Leko werkt met beperkte middelen bij Standard. Afgelopen zomer moest hij ook afscheid nemen van zijn assistent-coach Bernd Thijs. De clubleiding stopte zelf de samenwerking. Thijs sprak daarover in La Dernière Heure.

LEES OOK: Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Thijs werd de deur gewezen

"Ik heb na mijn vertrek bij Standard gesproken met een Belgische club. We hebben twee interessante gesprekken gehad, maar uiteindelijk heeft het niets opgeleverd”, opende hij. Ondertussen is hij T2 bij het Hongaarse Györ.

"Leko wilde dat ik bleef. Er waren extra-sportieve problemen, maar ik wilde doorgaan bij Standard, om beter doen dan het jaar voordien. Maar vier dagen voordat de trainingen werden hervat, kreeg ik te horen dat ze niet langer op mij rekenden”, zegt hij.

Uiteindelijk werd Jérémy Taravel de assistent. De Rouches staan momenteel op een negende plaats in de Jupiler Pro League. Ze hopen vanavond ook door te gaan in de Beker van België. Nadien wacht in het weekend een partij in de competitie tegen OH Leuven.

Standard doet mee voor de top zes

Bij Standard draait het naast het veld vierkant. Op het veld gaat het dus nog degelijk. We haalden na de zomermercato al aan dat Standard met deze ploeg een outsider moet zijn voor de top zes. Ivan Leko zorgt daar ook voor, waardoor hij de verwachtingen zeker inlost.

Dat Standard geen geweldig voetbal kan brengen met deze spelersgroep, dat is niet onlogisch. Maar de Rouches hebben zeker niet minder kwaliteiten dan pakweg KV Mechelen of KVC Westerlo. Maar ze zijn ook niet veel beter. Het is dus geen toeval dat ze op een zakdoek bij elkaar staan.

Had Standard Thijs aan boord moeten houden?

Meest recent

Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

55
55
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

22
22
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

58
58
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

146
146
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

60
60
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

543
543
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

297
297
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

22
22
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

174
174
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

616
616
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

127
127
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

367
367
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

680
680
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

509
509
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

333
333
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

521
521
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

143
143
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

160
160
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

101
101
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

105
105
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

205
205
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

335
335
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

704
704
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

177
177

Meer sportnieuws