'Cercle zoekt coach: 2 opmerkelijke pistes dienen zich aan'

701
'Cercle zoekt coach: 2 opmerkelijke pistes dienen zich aan'

Bij Cercle Brugge namen ze na de pijnlijke nederlaag op Beerschot vorig weekend de harde beslissing om Miron Muslic op straat te zetten. De Bosnische Oostenrijker had de Vereniging vorig seizoen nog naar een knappe vierde plaats geloodst, maar kon niet voorkomen dat Cercle dit seizoen in de onderste regionen van het klassement belandde.

Na zestien speeldagen staat Cercle immers pas op de voorlaatste plaats in de Jupiler Pro League met amper vijftien punten en de nul op negen van de voorbije weken werd Muslic dus fataal. Het is nu maar de vraag wie Cercle als opvolger uit de hoed zal toveren.

LEES OOK: 'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Oude bekende biedt zich aan bij Cercle

Het Nieuwsblad weet dat de voorbije dagen alvast twee pistes zich aangediend hebben. Een oude bekende zou zichzelf aangeboden hebben, want Bernd Storck zou laten weten hebben dat hij beschikbaar is. De 61-jarige Duitser is vrij nadat hij in september ontslagen werd bij de Roemeense club Sepsi OSK.

Storck was in het seizoen 2019/20 al eens trainer van Cercle en deed het toen goed. Hij coachte daarnaast in ons land ook nog Moeskroen, KRC Genk, AS Eupen en KV Kortrijk. Hij zou echter niet het profiel hebben waar ze in het Jan Breydelstadion nu naar op zoek zijn.

Scenario à la Hayen of Hubert?

De naam van Storck mag dus alweer geschrapt worden, maar een andere mogelijkheid ligt wel nog op tafel. Zo wordt een scenario à la Nicky Hayen of David Hubert niet uitgesloten. Zij mochten bij respectievelijk Club Brugge en Anderlecht aanblijven na een succesvolle interim-periode.

Bij Cercle is het Jimmy De Wulf die voorlopig overneemt en als hij erin zou slagen om STVV uit te schakelen in de beker en volgend weekend in de competitie Union te kloppen, zou het een mogelijkheid zijn dat hij aanblijft. De 44-jarige is een echt meubelstuk van Cercle en dat zou wellicht de morrende supporters kunnen sussen.

Moet Cercle De Wulf de tijd geven om zich te bewijzen?

Meest recent

De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

11
11
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

18
18
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

29
29
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

72
72
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

107
107
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

102
102
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

119
119
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

91
91
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

178
178
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

221
221
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

82
82
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

111
111
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

85
85
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

83
83
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

226
226
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

128
128
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

111
111
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1033
1033
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

173
173
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

114
114
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43

Meer sportnieuws