Fink onthult: "Daarom mocht Zeqiri weg van mij"

door
Fink onthult:

KRC Genk speelt vanavond in de eigen Cegeka Arena de bekermatch tegen Standard. Bij de Rouches loopt Andi Zeqiri rond, die ze huren van Racing Genk. Trainer Thorsten Fink gaf via Het Belang van Limburg meer uitleg over het vertrek van de Zwitserse aanvaller.

Zeqiri werd in de zomer van 2023 door Racing Genk weggehaald bij Brighton & Hove Albion, waar hij op een zijspoor zat. De aanvaller speelde een degelijk eerste seizoen in Limburg, maar echt indruk maken deed hij niet. Afgelopen zomer liet Genk hem gaan.

LEES OOK: Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Zeqiri presteert goed bij Standard

De Limburgers verhuren hem aan Standard, dat ook een aankoopoptie van ongeveer drie miljoen euro wist af te dwingen. In de Vurige Stede zijn ze wel blij met de komst van de aanvaller. Hij wist in 11 wedstrijden voor de Rouches 5 keer te scoren en 3 assists uit te delen. Dat zijn goede cijfers.

Fink is tevreden voor de aanvaller. "Ik ben blij dat Zeqiri het goed doet, het verbaast me ook niet. Alleen hadden wij met Andi, Arokodare én Oh drie goeie spitsen. Daarom was het voor hem beter om uitgeleend te worden. Van mij mag hij ook tegen ons scoren, zolang wij maar winnen", aldus Fink.

Ongelijk Genk aantonen?

Als Standard komende zomer de middelen zou vinden om Zeqiri aan te trekken, zullen ze wellicht niet twijfelen. De spits voelt zich ook zeer goed in Luik. Maar de onzekerheid over de toekomst van Standard als club kan wel roet in het eten gooien.

Vanavond kan hij alvast aan Fink en Genk tonen dat ze hem toch hadden moeten houden. Hij wil ongetwijfeld revanche nemen, al was Zeqiri voordien nog lovend over Fink. Die liet op hem een zeer goede indruk achter in de weken dat hij met hem samenwerkte in de voorbereiding.

Zal Zeqiri scoren tegen Genk?

Meest recent

Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

22
22
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

32
32
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

159
159
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

86
86
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

60
60
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

52
52
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

359
359
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

179
179
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

20
20
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

487
487
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

317
317
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

322
322
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

78
78
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

239
239
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

400
400
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

102
102
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

251
251
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

99
99
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

472
472
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

72
72
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

569
569
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

1266
1266
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

303
303
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

1317
1317
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

652
652

Meer sportnieuws