Fink onthult: "Daarom mocht Zeqiri weg van mij"

door
Fink onthult:

KRC Genk speelt vanavond in de eigen Cegeka Arena de bekermatch tegen Standard. Bij de Rouches loopt Andi Zeqiri rond, die ze huren van Racing Genk. Trainer Thorsten Fink gaf via Het Belang van Limburg meer uitleg over het vertrek van de Zwitserse aanvaller.

Zeqiri werd in de zomer van 2023 door Racing Genk weggehaald bij Brighton & Hove Albion, waar hij op een zijspoor zat. De aanvaller speelde een degelijk eerste seizoen in Limburg, maar echt indruk maken deed hij niet. Afgelopen zomer liet Genk hem gaan.

LEES OOK: Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

Zeqiri presteert goed bij Standard

De Limburgers verhuren hem aan Standard, dat ook een aankoopoptie van ongeveer drie miljoen euro wist af te dwingen. In de Vurige Stede zijn ze wel blij met de komst van de aanvaller. Hij wist in 11 wedstrijden voor de Rouches 5 keer te scoren en 3 assists uit te delen. Dat zijn goede cijfers.

Fink is tevreden voor de aanvaller. "Ik ben blij dat Zeqiri het goed doet, het verbaast me ook niet. Alleen hadden wij met Andi, Arokodare én Oh drie goeie spitsen. Daarom was het voor hem beter om uitgeleend te worden. Van mij mag hij ook tegen ons scoren, zolang wij maar winnen", aldus Fink.

Ongelijk Genk aantonen?

Als Standard komende zomer de middelen zou vinden om Zeqiri aan te trekken, zullen ze wellicht niet twijfelen. De spits voelt zich ook zeer goed in Luik. Maar de onzekerheid over de toekomst van Standard als club kan wel roet in het eten gooien.

Vanavond kan hij alvast aan Fink en Genk tonen dat ze hem toch hadden moeten houden. Hij wil ongetwijfeld revanche nemen, al was Zeqiri voordien nog lovend over Fink. Die liet op hem een zeer goede indruk achter in de weken dat hij met hem samenwerkte in de voorbereiding.

Zal Zeqiri scoren tegen Genk?

Meest recent

Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

19
19
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

140
140
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

67
67
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

97
97
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

151
151
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

388
388
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

188
188
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

225
225
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

258
258
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

330
330
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

231
231
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

87
87
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

680
680
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

163
163
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

526
526
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

164
164
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

301
301
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

175
175
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

176
176
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

397
397
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

582
582
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

129
129
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

735
735
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

342
342
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

231
231

Meer sportnieuws