Vertrekt Verschaeren bij Anderlecht? Tavolieri komt met update

297 stemmen
Vertrekt Verschaeren bij Anderlecht? Tavolieri komt met update

Bij RSC Anderlecht zal er in januari niet veel gaan gebeuren, dat haalden we al meermaals aan. De Brusselaars willen vooral de huidige kern bij elkaar houden en achteraan komt er wellicht een centrale verdediger bij. De vele verhalen over Yari Verschaeren en Anders Dreyer lijken vooral krantenvulsels te zijn.

LEES OOK: 'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Verschaeren blijft

Verschaeren zal Anderlecht in januari niet verlaten. De middenvelder kwam dit seizoen al in elke match in actie, plus Paars-Wit zal nog zeker tot februari een druk programma kennen. Thorgan Hazard keert wel terug, maar David Hubert zal een brede kern nodig hebben. Verschaeren laten vertrekken zou slecht beleid zijn van Olivier Renard, tenzij hij meteen een vervanger haalt. Maar een aanvallende, jonge middenvelder met directe impact aantrekken in januari? Dat kost heel wat geld. De noodzaak ligt vooral centraal achteraan, waar ze al een profiel voor hebben uitgetekend.

Sasha Tavolieri weet dan ook dat er van een vertrek van Verschaeren in januari geen sprake is, wat dus de logica zelve is. De directie van RSCA ontkent volgens hem het verhaal dat Verschaeren mogelijk wordt uitgeleend in januari.

Er wordt ook gewag gemaakt van een vertrek van Anders Dreyer. Dat zou ook niet bepaald een slimme zet zijn. De Deense winger is immers een vaste waarde en iemand die goede cijfers heeft met 3 goals en 7 assists. Dreyer is zelden of nooit geblesseerd en met Francis Amuzu en Thorgan Hazard zijn er twee spelers die toch regelmatig out zijn in de kern. Ook Samuel Edozie kende al wat kwaaltjes, Nilson Angulo weegt te licht en Tristan Degreef is een speler die nog niet wekelijks kan starten.

Drukke zomer bij Anderlecht

Dreyer, bij RSCA goed voor 29 goals en 20 assists in 80 duels en dus een goal of assist om de 132,97 minuten, laten gaan in januari lijkt dus ook niet bepaald slim te zijn. Dan moet Olivier Renard een vervanger halen en waar gaat RSCA een snelle, creatieve flankaanvaller met goede cijfers halen die meteen een impact kan hebben? Dat zijn peperdure profielen. 

Dreyer en Verschaeren zijn spelers die wellicht nog tot komende zomer zullen blijven in het Lotto Park. In de zomer zou er volgens onze bronnen wel veel kunnen gaan gebeuren in het Lotto Park. In januari lijkt er weinig verkeer te zijn, al zal er hier en daar wel iets bewegen. Al moet je altijd met twee woorden spreken, want in het voetbal kunnen er soms plots heel mooie aanbiedingen komen. Elke speler is daarom te koop in België.

Zullen Dreyer en Verschaeren tot het einde van het seizoen blijven?

Meest recent

De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

8
8
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

99
99
Vervanger Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

52
52
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

47
47
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

240
240
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

313
313
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

96
96
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

137
137
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

533
533
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

68
68
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

128
128
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

248
248
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

283
283
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

280
280
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

84
84
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

60
60
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

284
284
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

111
111
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

291
291
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

418
418
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

80
80
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

65
65
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

630
630
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

79
79
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

199
199

Meer sportnieuws