Vertrekt Verschaeren bij Anderlecht? Tavolieri komt met update

door
Vertrekt Verschaeren bij Anderlecht? Tavolieri komt met update

Bij RSC Anderlecht zal er in januari niet veel gaan gebeuren, dat haalden we al meermaals aan. De Brusselaars willen vooral de huidige kern bij elkaar houden en achteraan komt er wellicht een centrale verdediger bij. De vele verhalen over Yari Verschaeren en Anders Dreyer lijken vooral krantenvulsels te zijn.

LEES OOK: RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Verschaeren blijft

Verschaeren zal Anderlecht in januari niet verlaten. De middenvelder kwam dit seizoen al in elke match in actie, plus Paars-Wit zal nog zeker tot februari een druk programma kennen. Thorgan Hazard keert wel terug, maar David Hubert zal een brede kern nodig hebben. Verschaeren laten vertrekken zou slecht beleid zijn van Olivier Renard, tenzij hij meteen een vervanger haalt. Maar een aanvallende, jonge middenvelder met directe impact aantrekken in januari? Dat kost heel wat geld. De noodzaak ligt vooral centraal achteraan, waar ze al een profiel voor hebben uitgetekend.

Sasha Tavolieri weet dan ook dat er van een vertrek van Verschaeren in januari geen sprake is, wat dus de logica zelve is. De directie van RSCA ontkent volgens hem het verhaal dat Verschaeren mogelijk wordt uitgeleend in januari.

Er wordt ook gewag gemaakt van een vertrek van Anders Dreyer. Dat zou ook niet bepaald een slimme zet zijn. De Deense winger is immers een vaste waarde en iemand die goede cijfers heeft met 3 goals en 7 assists. Dreyer is zelden of nooit geblesseerd en met Francis Amuzu en Thorgan Hazard zijn er twee spelers die toch regelmatig out zijn in de kern. Ook Samuel Edozie kende al wat kwaaltjes, Nilson Angulo weegt te licht en Tristan Degreef is een speler die nog niet wekelijks kan starten.

Drukke zomer bij Anderlecht

Dreyer, bij RSCA goed voor 29 goals en 20 assists in 80 duels en dus een goal of assist om de 132,97 minuten, laten gaan in januari lijkt dus ook niet bepaald slim te zijn. Dan moet Olivier Renard een vervanger halen en waar gaat RSCA een snelle, creatieve flankaanvaller met goede cijfers halen die meteen een impact kan hebben? Dat zijn peperdure profielen. 

Dreyer en Verschaeren zijn spelers die wellicht nog tot komende zomer zullen blijven in het Lotto Park. In de zomer zou er volgens onze bronnen wel veel kunnen gaan gebeuren in het Lotto Park. In januari lijkt er weinig verkeer te zijn, al zal er hier en daar wel iets bewegen. Al moet je altijd met twee woorden spreken, want in het voetbal kunnen er soms plots heel mooie aanbiedingen komen. Elke speler is daarom te koop in België.

Zullen Dreyer en Verschaeren tot het einde van het seizoen blijven?

Meest recent

'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

16
16
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

89
89
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

193
193
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

34
34
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

122
122
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

103
103
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

64
64
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

29
29
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

257
257
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

43
43
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

44
44
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

216
216
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

110
110
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

277
277
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

215
215
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

265
265
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

629
629
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

282
282
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

149
149
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

507
507
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

134
134
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

99
99
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

221
221
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

513
513
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

95
95

Meer sportnieuws