'Liverpool haalt uit: dubbeltransfer van ruim 100 miljoen'

325
'Liverpool haalt uit: dubbeltransfer van ruim 100 miljoen'

Liverpool FC mag zich momenteel dé ploeg van Europa noemen. De Reds staan aan de leiding in de Premier League en kunnen in de Champions League als enige team pronken met een perfect rapport. Desondanks worden op Anfield alweer volop transferplannen gesmeed.

De Reds begonnen met de nodige vraagtekens aan de huidige campagne en dat is niet onlogisch. Eind vorig seizoen had de club immers afscheid moeten nemen van Jürgen Klopp. De Duitse succestrainer hees Liverpool mee tot ongekende hoogtes, maar besloot dat het tijd was voor een nieuw uitdaging in zijn leven.

Om Klopp te vervangen werd uiteindelijk voor Arne Slot gekozen. Een riskante zet. De Nederlander had in de voorbije seizoenen weliswaar uitstekend werk afgeleverd bij Feyenoord, waar hij onder meer de titel pakte en finale van de Conference League haalde. Maar ervaring aan de Europese top had hij amper.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Versterking voor Slot

De twijfels daarover bleken evenwel onterecht, Slot is immers fantastisch aan zijn loopbaan op Anfield begonnen. Momenteel staat Liverpool alleen aan de leiding in de Premier League met alweer negen punten voorsprong. En in de Champions League pronkt LFC tot dusver met een foutloze 15 op 15.

Het gaat Slot dus voor de wind en dat terwijl Liverpool het afgelopen zomer zeer rustig deed op de transfermarkt. Maar in de komende mercato's is het wel degelijk de bedoeling om de Nederlander van extra versterking te voorzien. Volgens TeamTalk zou men in januari zelfs al willen uitpakken met een heuse transferraid.

Middenvelder en linksback

Het Engelse voetbalmedium beweert dat LFC tijdens de zomermercato een nieuwe poging wil ondernemen voor Martin Zubimendi. De middenvelder van Real Sociedad weigerde afgelopen zomer nog een overstap naar Anfield, maar zou daar nu wel voor openstaan. Er heerst wel concurrentie van Manchester City voor de Europese kampioen.

Daarnaast mikken de Reds op Milos Kerkez. De 21-jarige Hongaar is bezig aan een sterk seizoen bij AFC Bournemouth en geldt als één van de meest veelbelovende linksbacks op de Europese velden. Om beide transfers tot een goed einde te brengen zou Liverpool zo'n 91 miljoen pond, een slordige 110 miljoen euro, over hebben volgens bovenstaande bron.

Liverpool is momenteel de beste ploeg van Europa ...

Meest recent

Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

38
38
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

1
1
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

12
12
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

109
109
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

75
75
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

106
106
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

189
189
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

103
103
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

37
37
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

118
118
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

323
323
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

92
92
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

46
46
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

271
271
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

435
435
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

105
105
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

119
119
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

86
86
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

287
287
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

372
372
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

527
527
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

405
405
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

123
123

Meer sportnieuws