'Liverpool haalt uit: dubbeltransfer van ruim 100 miljoen'

door
'Liverpool haalt uit: dubbeltransfer van ruim 100 miljoen'

Liverpool FC mag zich momenteel dé ploeg van Europa noemen. De Reds staan aan de leiding in de Premier League en kunnen in de Champions League als enige team pronken met een perfect rapport. Desondanks worden op Anfield alweer volop transferplannen gesmeed.

De Reds begonnen met de nodige vraagtekens aan de huidige campagne en dat is niet onlogisch. Eind vorig seizoen had de club immers afscheid moeten nemen van Jürgen Klopp. De Duitse succestrainer hees Liverpool mee tot ongekende hoogtes, maar besloot dat het tijd was voor een nieuw uitdaging in zijn leven.

Om Klopp te vervangen werd uiteindelijk voor Arne Slot gekozen. Een riskante zet. De Nederlander had in de voorbije seizoenen weliswaar uitstekend werk afgeleverd bij Feyenoord, waar hij onder meer de titel pakte en finale van de Conference League haalde. Maar ervaring aan de Europese top had hij amper.

LEES OOK: Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Versterking voor Slot

De twijfels daarover bleken evenwel onterecht, Slot is immers fantastisch aan zijn loopbaan op Anfield begonnen. Momenteel staat Liverpool alleen aan de leiding in de Premier League met alweer negen punten voorsprong. En in de Champions League pronkt LFC tot dusver met een foutloze 15 op 15.

Het gaat Slot dus voor de wind en dat terwijl Liverpool het afgelopen zomer zeer rustig deed op de transfermarkt. Maar in de komende mercato's is het wel degelijk de bedoeling om de Nederlander van extra versterking te voorzien. Volgens TeamTalk zou men in januari zelfs al willen uitpakken met een heuse transferraid.

Middenvelder en linksback

Het Engelse voetbalmedium beweert dat LFC tijdens de zomermercato een nieuwe poging wil ondernemen voor Martin Zubimendi. De middenvelder van Real Sociedad weigerde afgelopen zomer nog een overstap naar Anfield, maar zou daar nu wel voor openstaan. Er heerst wel concurrentie van Manchester City voor de Europese kampioen.

Daarnaast mikken de Reds op Milos Kerkez. De 21-jarige Hongaar is bezig aan een sterk seizoen bij AFC Bournemouth en geldt als één van de meest veelbelovende linksbacks op de Europese velden. Om beide transfers tot een goed einde te brengen zou Liverpool zo'n 91 miljoen pond, een slordige 110 miljoen euro, over hebben volgens bovenstaande bron.

Liverpool is momenteel de beste ploeg van Europa ...

Meest recent

Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

22
22
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

52
52
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

85
85
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

76
76
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

118
118
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

172
172
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

22
22
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

132
132
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

283
283
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

153
153
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

77
77
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

39
39
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

310
310
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

75
75
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

191
191
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

325
325
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

104
104
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

190
190
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

154
154
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

76
76
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

115
115
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

217
217
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

190
190

Meer sportnieuws