'Liverpool haalt uit: dubbeltransfer van ruim 100 miljoen'

door
'Liverpool haalt uit: dubbeltransfer van ruim 100 miljoen'

Liverpool FC mag zich momenteel dé ploeg van Europa noemen. De Reds staan aan de leiding in de Premier League en kunnen in de Champions League als enige team pronken met een perfect rapport. Desondanks worden op Anfield alweer volop transferplannen gesmeed.

De Reds begonnen met de nodige vraagtekens aan de huidige campagne en dat is niet onlogisch. Eind vorig seizoen had de club immers afscheid moeten nemen van Jürgen Klopp. De Duitse succestrainer hees Liverpool mee tot ongekende hoogtes, maar besloot dat het tijd was voor een nieuw uitdaging in zijn leven.

Om Klopp te vervangen werd uiteindelijk voor Arne Slot gekozen. Een riskante zet. De Nederlander had in de voorbije seizoenen weliswaar uitstekend werk afgeleverd bij Feyenoord, waar hij onder meer de titel pakte en finale van de Conference League haalde. Maar ervaring aan de Europese top had hij amper.

LEES OOK: 'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Versterking voor Slot

De twijfels daarover bleken evenwel onterecht, Slot is immers fantastisch aan zijn loopbaan op Anfield begonnen. Momenteel staat Liverpool alleen aan de leiding in de Premier League met alweer negen punten voorsprong. En in de Champions League pronkt LFC tot dusver met een foutloze 15 op 15.

Het gaat Slot dus voor de wind en dat terwijl Liverpool het afgelopen zomer zeer rustig deed op de transfermarkt. Maar in de komende mercato's is het wel degelijk de bedoeling om de Nederlander van extra versterking te voorzien. Volgens TeamTalk zou men in januari zelfs al willen uitpakken met een heuse transferraid.

Middenvelder en linksback

Het Engelse voetbalmedium beweert dat LFC tijdens de zomermercato een nieuwe poging wil ondernemen voor Martin Zubimendi. De middenvelder van Real Sociedad weigerde afgelopen zomer nog een overstap naar Anfield, maar zou daar nu wel voor openstaan. Er heerst wel concurrentie van Manchester City voor de Europese kampioen.

Daarnaast mikken de Reds op Milos Kerkez. De 21-jarige Hongaar is bezig aan een sterk seizoen bij AFC Bournemouth en geldt als één van de meest veelbelovende linksbacks op de Europese velden. Om beide transfers tot een goed einde te brengen zou Liverpool zo'n 91 miljoen pond, een slordige 110 miljoen euro, over hebben volgens bovenstaande bron.

Liverpool is momenteel de beste ploeg van Europa ...

Meest recent

Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

42
42
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

146
146
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

39
39
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

65
65
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

63
63
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

72
72
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

238
238
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

110
110
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

89
89
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

66
66
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

439
439
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

218
218
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

24
24
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

565
565
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

357
357
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

375
375
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

85
85
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

317
317
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

430
430
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

108
108
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

261
261
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

102
102
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

478
478
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

73
73
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

578
578

Meer sportnieuws