'Liverpool haalt uit: dubbeltransfer van ruim 100 miljoen'

door
'Liverpool haalt uit: dubbeltransfer van ruim 100 miljoen'

Liverpool FC mag zich momenteel dé ploeg van Europa noemen. De Reds staan aan de leiding in de Premier League en kunnen in de Champions League als enige team pronken met een perfect rapport. Desondanks worden op Anfield alweer volop transferplannen gesmeed.

De Reds begonnen met de nodige vraagtekens aan de huidige campagne en dat is niet onlogisch. Eind vorig seizoen had de club immers afscheid moeten nemen van Jürgen Klopp. De Duitse succestrainer hees Liverpool mee tot ongekende hoogtes, maar besloot dat het tijd was voor een nieuw uitdaging in zijn leven.

Om Klopp te vervangen werd uiteindelijk voor Arne Slot gekozen. Een riskante zet. De Nederlander had in de voorbije seizoenen weliswaar uitstekend werk afgeleverd bij Feyenoord, waar hij onder meer de titel pakte en finale van de Conference League haalde. Maar ervaring aan de Europese top had hij amper.

LEES OOK: Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

Versterking voor Slot

De twijfels daarover bleken evenwel onterecht, Slot is immers fantastisch aan zijn loopbaan op Anfield begonnen. Momenteel staat Liverpool alleen aan de leiding in de Premier League met alweer negen punten voorsprong. En in de Champions League pronkt LFC tot dusver met een foutloze 15 op 15.

Het gaat Slot dus voor de wind en dat terwijl Liverpool het afgelopen zomer zeer rustig deed op de transfermarkt. Maar in de komende mercato's is het wel degelijk de bedoeling om de Nederlander van extra versterking te voorzien. Volgens TeamTalk zou men in januari zelfs al willen uitpakken met een heuse transferraid.

Middenvelder en linksback

Het Engelse voetbalmedium beweert dat LFC tijdens de zomermercato een nieuwe poging wil ondernemen voor Martin Zubimendi. De middenvelder van Real Sociedad weigerde afgelopen zomer nog een overstap naar Anfield, maar zou daar nu wel voor openstaan. Er heerst wel concurrentie van Manchester City voor de Europese kampioen.

Daarnaast mikken de Reds op Milos Kerkez. De 21-jarige Hongaar is bezig aan een sterk seizoen bij AFC Bournemouth en geldt als één van de meest veelbelovende linksbacks op de Europese velden. Om beide transfers tot een goed einde te brengen zou Liverpool zo'n 91 miljoen pond, een slordige 110 miljoen euro, over hebben volgens bovenstaande bron.

Liverpool is momenteel de beste ploeg van Europa ...

Meest recent

Zetterberg over overlijden De Boeck: "Ben er niet goed van"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

29
29
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

59
59
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

49
49
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

78
78
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

133
133
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

55
55
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

255
255
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

397
397
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

104
104
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

221
221
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

185
185
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

316
316
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

359
359
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

75
75
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

783
783
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

401
401
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

571
571
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

156
156
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

555
555
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1284
1284
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

351
351

Meer sportnieuws