Versterking voor De Roeck: Antwerp deelt uitstekend nieuws

door
Versterking voor De Roeck: Antwerp deelt uitstekend nieuws

Hoewel het geen Europees voetbal speelt zijn het drukke dagen voor Antwerp, dat het woensdag in de beker opneemt tegen KV Kortrijk. Zondag komt Charleroi dan weer over de vloer op de Bosuil, waar Jonas De Roeck goed nieuws te melden had uit de ziekenboeg.

Naar de toestand van Bjorn Engels en Jaïro Riedewald blijft het voorlopig gissen, terwijl er ook omtrent Mahamadou Doumbia nog geen update te rapen viel tijdens De Roeck zijn persbabbel. Wanneer de coach opnieuw op hen kan rekenen is dus nog altijd een vraagteken.

LEES OOK: 'Zorgen' om Antwerp-sterkhouder: Wils verklaart

Balikwisha bijna fit

Michel-Ange Balikwisha daarentegen blijkt stilaan klaar voor de strijd. Afgelopen weekend maakte de flankaanvaller, wiens ingevingen handig van pas zouden komen, alvast zijn rentree bij de beloften van de Great Old. De Roeck werd dan ook gepolst naar zijn comeback.

"Hij ondervindt nog wat hinder aan zijn wonde en blijft uit voorzorg aan de kant. Dit weekend zit hij mogelijk wel in de selectie", tekende Gazet van Antwerpen op. De verplaatsing naar Kortrijk komt dus nog te vroeg, maar nadien krijgt De Roeck er wel een serieuze joker bij.

Odoi op strafbankje

Niks te vroeg voor het stamnummer één. Niet alleen komt er een drukkere periode aan met het eindejaar in zicht, met een recente reeks van amper vier op 12 kan De Roeck een extra kwaliteitsinjectie wel gebruiken. Benieuwd of Balikwisha snel een basisplaats afdwingt.

Voorts had De Roeck goed nieuws te melden omtrent Toby Alderweireld, die zijn terugkeer tegen Union zonder problemen verteerde. Denis Odoi liep in het Dudenpark dan weer al tegen zijn vijfde gele kaart aan en is daarom geschorst voor de volgende competitiematch.

Denkt u dat Balikwisha snel weer een basisplaats zal claimen bij RAFC?

Meest recent

Meunier greep deze zomer naast droomtransfer

Op zijn 34ste kan Thomas Meunier al terugblikken op een mooie carrière. Vanuit de lagere ...

0
0
Beveren wint weer, Club Luik sluipt top drie binnen

Er stonden zaterdagavond nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Leider ...

11
11
'Dramatische diagnose voor De Bruyne'

Na de pandoering van eerder deze week in de Champions League op PSV heeft Napoli zich zaterdag ...

94
94
Nieuwe coach OHL bekend? Opmerkelijke naam op tribune gespot

OH Leuven pakte zaterdag een mentale opsteker, want het sleepte in de Dijlederby op KV Mechelen in ...

47
47
Pocognoli pakt eindelijk eerste zege bij Monaco

In zijn derde wedstrijd als trainer van AS Monaco heeft Sébastien Pocognoli eindelijk zijn ...

40
40
Man Utd bibbert nog, maar klopt uiteindelijk Brighton

Sinds Senne Lammens onder de lat staat, gaat het Manchester United voor de wind. Na de zes op zes ...

75
75
Mechelen laat zege nog liggen, maar wordt wel derde

KV Mechelen zal met een dubbel gevoel achterblijven na de wedstrijd tegen OH Leuven. Het liet de ...

45
45
Code rood bij Red Flames: Gunnarsdottir messcherp na verlies

De Red Flames verloren na een povere prestatie met 4-2 van Ierland. Dinsdag zullen de Belgische ...

33
33
De Zerbi komt met vreemde uitleg over situatie Vermeeren

Arthur Vermeeren werd in de zomer van RB Leipzig naar Olympique Marseille getransfereerd. De ...

71
71
Beste jeugdacademies volgens CIES: dit is de beste Belgische club

Het onderzoeksbureau CIES heeft weer een analyse gemaakt over de jeugdopleidingen van de ...

283
283
Geluk en drama in Napels: De Bruyne scoort, maar valt uit

In de Serie A stond om 18u de topper tussen Napoli en Inter op het programma. Kevin De Bruyne opende ...

111
111
Leko doet stevig boekje open over relatie met Wilmots

Standard kende woelige jaren onder het bewind van 777 Partners, wat niet meer dan notoire oplichters ...

134
134
Scorende Talbi vloert Chelsea, Newcastle juicht alsnog

In de Premier League vonden er om 16u amper twee matchen plaats. Chelsea en Newcastle United hoopten ...

35
35
Westerlo bijt tanden stuk op Dender, Club NXT juicht

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League hebben ze zopas twee matchen afgewerkt. KVC ...

137
137
Kompany en Bayern stomen door, monsterscore Leipzig

In de Bundesliga stonden er namiddag heel wat duels op het programma. Onder meer Bayern München ...

82
82
Aster Nzeyimana verrast en maakt dé transfer van zijn leven

Plotseling nieuws uit de Vlaamse showbizz- én sportwereld: Aster Nzeyimana maakt plots een ...

46
46
Leko gek van sterkhouder Standard: "Graag bij AA Gent"

Ivan Leko was twee jaar trainer van Standard en deed het daar degelijk. Zelf blikt hij tevreden ...

241
241
Belgische tweedeklasser maakt indruk: "Acht miljoen euro!"

Heel veel Belgische clubs hebben buitenlandse investeerders. In de Challenger Pro League circuleert ...

164
164
Hasi verrast met bericht over Kompany

Bij RSC Anderlecht balen velen nog steeds dat Vincent Kompany zijn werk er niet kon afmaken. Wouter ...

262
262
Leko verrast met deze conclusie over Standard-periode

Ivan Leko werkte twee jaar bij Standard en naar eigen zeggen deed hij dat met plezier. Toch kwam er ...

75
75
Hét bewijs: waarom alle 'paniek' rondom De Bruyne onnodig is

Kevin De Bruyne kreeg de volle laag na de 6-2-pandoering tegen PSV. In België heet het dan weer ...

66
66
KV Mechelen lacht: wat Hasi niet lukte, realiseert Vanderbiest wel

Frederik Vanderbiest doet het werkelijk uitstekend bij KV Mechelen. De Maneblussers doen het sinds ...

125
125
Boskamp over Kompany: "Azijnzeikers zwijgen opgelegd"

Johan Boskamp is een liefhebber van goed voetbal. De voormalige succescoach van RSC Anderlecht kijkt ...

121
121
'Zorgen' om Antwerp-sterkhouder: Wils verklaart

Royal Antwerp FC staat voor een zeer moeilijke uitdaging tegen Club Brugge. In principe is enkel een ...

136
136
Rel bij DAZN: Morren beledigt Parlakou live op televisie

DAZN komt nog maar eens slecht in het nieuws. Tijdens Sporting Charleroi - RSC Anderlecht was Peter ...

223
223

Meer sportnieuws