Ruud van Nistelrooij doet boekje open over Man Utd én Amorim

door
Ruud van Nistelrooij doet boekje open over Man Utd én Amorim

Ruud van Nistelrooij was de assistent van Erik ten Hag bij Manchester United en na het ontslag van de voormalige Ajax-coach nam van Nistelrooij het stokje even over. Met de komst van Ruben Amorim werd de voormalige topaanvaller echter volledig aan de kant geschoven.

Amorim werd binnengehaald van Sporting CP en ondanks zijn staat van dienst bij Manchester United werd van Nistelrooij ook naar de exit geduwd. Lang moest hij echter niet wachten op een nieuwe uitdaging want Leicester City kwam meteen op de proppen.

LEES OOK: Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Boekje open

Op een persconferentie deed van Nistelrooij zijn boekje open over Manchester United. De ontgoocheling was enorm toen de voormalige spits van Oranje het nieuws te horen kreeg dat hij de club moest verlaten. "Toen ik de interim-baan aannam, zei ik dat ik hier was om United te helpen en dat meende ik. Dus ik was teleurgesteld, heel erg zelfs, en het deed pijn dat ik moest vertrekken.”

Van Nistelrooij kende ook een erg succesvolle periode als speler bij Man Utd en was zéér geliefd bij de supporters. Uiteindelijk had Amorim echter geen plek voor van Nistelrooij. "Ik zit al lang genoeg in het voetbal en heb mezelf gemanaged. Ik begrijp het. Het was een eerlijk gesprek met Amorim, van man tot man, van manager tot manager. Dat heeft mij enorm geholpen om verder te gaan."

Wout Faes en co

Inmiddels heeft van Nistelrooij al een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer beet. De Nederlandse T1 gaat aan de slag bij Leicester City. The Foxes vechten tegen de degradatie in de Premier League en van Nistelrooij moet het tij te zien keren. Bij Leicester krijgt hij onder meer Rode Duivel Wout Faes onder zijn hoede.

Heeft Man Utd een slechte keuze gemaakt met Ruud van Nistelrooij?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

73
73
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

22
22
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

27
27
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

52
52
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

115
115
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

37
37
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

143
143
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

266
266
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

233
233
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

131
131
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

76
76
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

632
632
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

104
104
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

102
102
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

178
178
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

266
266
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

147
147
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

135
135
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

468
468
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

129
129
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

297
297
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

500
500
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

398
398
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

237
237
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

402
402

Meer sportnieuws