Ruud van Nistelrooij doet boekje open over Man Utd én Amorim

door
Ruud van Nistelrooij doet boekje open over Man Utd én Amorim

Ruud van Nistelrooij was de assistent van Erik ten Hag bij Manchester United en na het ontslag van de voormalige Ajax-coach nam van Nistelrooij het stokje even over. Met de komst van Ruben Amorim werd de voormalige topaanvaller echter volledig aan de kant geschoven.

Amorim werd binnengehaald van Sporting CP en ondanks zijn staat van dienst bij Manchester United werd van Nistelrooij ook naar de exit geduwd. Lang moest hij echter niet wachten op een nieuwe uitdaging want Leicester City kwam meteen op de proppen.

LEES OOK: WK-selectie op spel: Duivel faalt hopeloos onder ogen Garcia

Boekje open

Op een persconferentie deed van Nistelrooij zijn boekje open over Manchester United. De ontgoocheling was enorm toen de voormalige spits van Oranje het nieuws te horen kreeg dat hij de club moest verlaten. "Toen ik de interim-baan aannam, zei ik dat ik hier was om United te helpen en dat meende ik. Dus ik was teleurgesteld, heel erg zelfs, en het deed pijn dat ik moest vertrekken.”

Van Nistelrooij kende ook een erg succesvolle periode als speler bij Man Utd en was zéér geliefd bij de supporters. Uiteindelijk had Amorim echter geen plek voor van Nistelrooij. "Ik zit al lang genoeg in het voetbal en heb mezelf gemanaged. Ik begrijp het. Het was een eerlijk gesprek met Amorim, van man tot man, van manager tot manager. Dat heeft mij enorm geholpen om verder te gaan."

Wout Faes en co

Inmiddels heeft van Nistelrooij al een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer beet. De Nederlandse T1 gaat aan de slag bij Leicester City. The Foxes vechten tegen de degradatie in de Premier League en van Nistelrooij moet het tij te zien keren. Bij Leicester krijgt hij onder meer Rode Duivel Wout Faes onder zijn hoede.

Heeft Man Utd een slechte keuze gemaakt met Ruud van Nistelrooij?

Meest recent

'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

25
25
'Plotse ommekeer: Anderlecht lonkt naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

73
73
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

221
221
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

120
120
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

84
84
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

414
414
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

278
278
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

230
230
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

144
144
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

246
246
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

397
397
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

59
59
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

125
125
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

58
58
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

248
248
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

192
192
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

64
64
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

66
66
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

96
96
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

194
194
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

142
142
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

123
123
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

417
417
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

97
97
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

108
108

Meer sportnieuws