‘Bodart incasseert vlak na comeback opnieuw groot drama’

156
‘Bodart incasseert vlak na comeback opnieuw groot drama’

Arnaud Bodart liep afgelopen zomer een toptransfer mis en coach Ivan Leko besloot om de jonge Matthieu Epolo een kans onder de lat te geven. De 19-jarige sluitpost deed het niet onaardig, maar vervolgens ging hij een paar keer in de fout. Bodart werd weer opgevist, maar vlak na zijn comeback bij de Rouches moet hij opnieuw een drama incasseren.

Waalse media melden dat Bodart een vervelende blessure heeft opgelopen. De doelman zou kampen met een spierscheur en Standard vreest zelfs een rampscenario. Bodart komt mogelijk in 2024 niet meer in actie voor de club. Epolo zal weer de nummer één worden. Geen gemakkelijke opdracht nadat hij aan de kant werd geschoven door Leko.

LEES OOK: ‘Transferwending Epolo: Engeland lonkt met miljoenen’

Enorm veel pech

Leko en Standard krijgen zo een nieuwe klap te verwerken. Nathan Ngoy ligt al lange tijd buiten strijd, net zoals David Bates en nu is het de beurt aan Bodart. De doelman stond nog maar net terug onder de lat bij de Rouches. Epolo kreeg in het begin van het seizoen de voorkeur op de voormalige aanvoerder van Standard.

Bodart liep afgelopen zomer onder meer een toptransfer naar AS Roma mis. De doelman voelde zich klaar voor een stap hogerop, maar die kwam er uiteindelijk niet. Leko besliste om Epolo volop kansen te geven en Bodart verdween naar de achtergrond. De afgelopen weken ging de jonge Epolo echter meermaals de fout in waarna Bodart opnieuw in doel verscheen.

Druk is erg groot

Maar nu zal Epolo aldus weer zijn kans krijgen. Bodart is lange tijd out en de druk zal nog steeds enorm zijn op de schouders van de Belgische jeugdinternational. Epolo kreeg veel kritiek en verschillende analisten vonden dat de sluitpost nog niet klaar was voor het grote werk. Nu zal Epolo echter moeten tonen uit welk hout hij is gesneden. Of zou Leko toch voor de 32-jarige Laurent Henkinet kiezen?

🚀

Wie moet de blessure van Bodart opvangen?

Meest recent

Coucke scheert hoge toppen met megalomaan nieuw project

Marc Coucke heeft wel vaker laten zien dat hij niet bepaald bang is om groot te dromen. Ook nu duikt ...

3
3
STVV blijft gaan: Belgisch toptalent is elfde zomertransfer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

10
10
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht niet klaar, stunts Antwerp en OHL’

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dag bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

148
148
‘Grote verrassing: Mirisola trekt naar JPL-club’

KRC Genk wil op het slot van de zomermercato nog enkele deals afsluiten. Uitgaand wordt Robin ...

148
148
‘Enorme transferdomper: nog één Bertaccini-oplossing’

Adriano Bertaccini wil weg bij RSC Anderlecht en ook Paars-Wit wil de aanvaller lozen. Onder Vitor ...

284
284
'El Hadj blaast zélf transfer af ondanks akkoord Union'

Het slot van de zomermercato zit vol verrassingen. Ook bij Union SG is er een transfersoap van ...

142
142
Cercle krijgt nog nieuwe doelman van Monaco

Cercle Brugge is aan zijn seizoen begonnen met een twee op twaalf en had wellicht toch op meer ...

26
26
Genk heeft opvolger El Ouahdi helemaal binnen

Bij KRC Genk moesten ze in allerijl nog op zoek naar een extra versterking, want ze zagen deze week ...

65
65
Drukke dag Anderlecht: Bruno beoordeelt nieuwkomers

Anderlecht was woensdag zeer druk in de weer op de transfermarkt. Met Andrew Omobamidele, Oleg ...

399
399
'OHL wil ex-speler Club, Japanner voor Charleroi'

Donderdag is ook in België Deadline Day en dus zijn heel wat clubs nog druk in de weer. Bij OH ...

60
60
STVV strikt WK-ganger als ultieme attractie

Bij STVV hebben ze op de valreep ook nog enkele versterkingen aangetrokken. De Kanaries konden nog ...

61
61
'Anderlecht heeft aanwinst 11 klaar: één struikelblok'

Het was dinsdag een zeer drukke dag bij Anderlecht, want dat haalde maar liefst drie nieuwkomers ...

384
384
Anderlecht is gewaarschuwd: "We gaan er onze kans"

KV Kortrijk staat na drie wedstrijden met lege handen, maar volgens coach Michiel Jonckheere vertelt ...

312
312
Fans Anderlecht hoopvol en hebben grote lof voor één man

RSC Anderlecht deed tien zomertransfers. Dat waren er dus een stuk meer dan de vier à vijf ...

354
354
STVV zwaar onder de indruk: "Het blijft een machine"

Union SG won makkelijk met 0-3 van STVV. Daar deed Frédéric De Meyer toch enkele ...

237
237
Meedogenloze De Cat-ingreep na droomdebuut

Nathan De Cat kende een droomstart bij Hoffenheim, maar één week later ziet zijn ...

234
234
AA Gent laat alsnog een speler de club verlaten

AA Gent heeft nog een speler laten vertrekken. De Buffalo's bereikten een akkoord met het ...

124
124
Lommel stunt met transfer, vertrekker bij Club NXT

PEC Zwolle en FC Eindhoven hebben nog zaken gedaan met Belgische clubs. De twee Nederlandse ploegen ...

88
88
Bruno na stevige kritiek na Union: "Dat zie ik graag"

De 3-0-nederlaag tegen Union kwam hard aan bij RSC Anderlecht. Toch weigert trainer Vitor Bruno om ...

228
228
Dendoncker verrast iedereen met nieuwe club

Leander Dendoncker (31) heeft een nieuwe club gevonden. De voormalige Rode Duivel zet zijn ...

48
48
Anderlecht heeft er interessante speler bij: "Kan blijven lopen"

RSC Anderlecht is héél actief op de transfermarkt. Met Romeo Amane haalden ze een ...

319
319
Transfersurprise! 'Nikola Storm terug naar Jupiler Pro League'

Donderdagnacht sluit de transfermarkt ook in België onverbiddelijk zijn deuren. Maar vlak voor ...

253
253
Tot víér last-minute vertrekkers Genk: oplossing Mirisola?

KRC Genk is bezig aan een erg drukke slotweek van de zomermercato. En de Limburgers zijn nog niet ...

608
608
Op de valreep: Anderlecht kondigt 10de zomeraanwinst aan

Woensdag om middernacht moet RSC Anderlecht zijn Europese spelerslijst binnen doen bij de UEFA. Vlak ...

914
914
Ondanks schrikmomentje: Kompany en co razen door in DFB Pokal

Vincent Kompany kan voorlopig een perfect seizoensstart voorleggen met Bayern München. ...

71
71

Meer sportnieuws