‘Bodart incasseert vlak na comeback opnieuw groot drama’

door
‘Bodart incasseert vlak na comeback opnieuw groot drama’

Arnaud Bodart liep afgelopen zomer een toptransfer mis en coach Ivan Leko besloot om de jonge Matthieu Epolo een kans onder de lat te geven. De 19-jarige sluitpost deed het niet onaardig, maar vervolgens ging hij een paar keer in de fout. Bodart werd weer opgevist, maar vlak na zijn comeback bij de Rouches moet hij opnieuw een drama incasseren.

Waalse media melden dat Bodart een vervelende blessure heeft opgelopen. De doelman zou kampen met een spierscheur en Standard vreest zelfs een rampscenario. Bodart komt mogelijk in 2024 niet meer in actie voor de club. Epolo zal weer de nummer één worden. Geen gemakkelijke opdracht nadat hij aan de kant werd geschoven door Leko.

LEES OOK: Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

Enorm veel pech

Leko en Standard krijgen zo een nieuwe klap te verwerken. Nathan Ngoy ligt al lange tijd buiten strijd, net zoals David Bates en nu is het de beurt aan Bodart. De doelman stond nog maar net terug onder de lat bij de Rouches. Epolo kreeg in het begin van het seizoen de voorkeur op de voormalige aanvoerder van Standard.

Bodart liep afgelopen zomer onder meer een toptransfer naar AS Roma mis. De doelman voelde zich klaar voor een stap hogerop, maar die kwam er uiteindelijk niet. Leko besliste om Epolo volop kansen te geven en Bodart verdween naar de achtergrond. De afgelopen weken ging de jonge Epolo echter meermaals de fout in waarna Bodart opnieuw in doel verscheen.

Druk is erg groot

Maar nu zal Epolo aldus weer zijn kans krijgen. Bodart is lange tijd out en de druk zal nog steeds enorm zijn op de schouders van de Belgische jeugdinternational. Epolo kreeg veel kritiek en verschillende analisten vonden dat de sluitpost nog niet klaar was voor het grote werk. Nu zal Epolo echter moeten tonen uit welk hout hij is gesneden. Of zou Leko toch voor de 32-jarige Laurent Henkinet kiezen?

Wie moet de blessure van Bodart opvangen?

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

24
24
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

166
166
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

13
13
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

220
220
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

41
41
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

94
94
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

22
22
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

49
49
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

71
71
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

54
54
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

36
36
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

76
76
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

34
34
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

68
68
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

682
682
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

229
229
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

286
286
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

86
86
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

529
529
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

20
20
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

94
94
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

110
110
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

164
164
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1198
1198

Meer sportnieuws