‘Bodart incasseert vlak na comeback opnieuw groot drama’

156 stemmen
‘Bodart incasseert vlak na comeback opnieuw groot drama’

Arnaud Bodart liep afgelopen zomer een toptransfer mis en coach Ivan Leko besloot om de jonge Matthieu Epolo een kans onder de lat te geven. De 19-jarige sluitpost deed het niet onaardig, maar vervolgens ging hij een paar keer in de fout. Bodart werd weer opgevist, maar vlak na zijn comeback bij de Rouches moet hij opnieuw een drama incasseren.

Waalse media melden dat Bodart een vervelende blessure heeft opgelopen. De doelman zou kampen met een spierscheur en Standard vreest zelfs een rampscenario. Bodart komt mogelijk in 2024 niet meer in actie voor de club. Epolo zal weer de nummer één worden. Geen gemakkelijke opdracht nadat hij aan de kant werd geschoven door Leko.

LEES OOK: Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Enorm veel pech

Leko en Standard krijgen zo een nieuwe klap te verwerken. Nathan Ngoy ligt al lange tijd buiten strijd, net zoals David Bates en nu is het de beurt aan Bodart. De doelman stond nog maar net terug onder de lat bij de Rouches. Epolo kreeg in het begin van het seizoen de voorkeur op de voormalige aanvoerder van Standard.

Bodart liep afgelopen zomer onder meer een toptransfer naar AS Roma mis. De doelman voelde zich klaar voor een stap hogerop, maar die kwam er uiteindelijk niet. Leko besliste om Epolo volop kansen te geven en Bodart verdween naar de achtergrond. De afgelopen weken ging de jonge Epolo echter meermaals de fout in waarna Bodart opnieuw in doel verscheen.

Druk is erg groot

Maar nu zal Epolo aldus weer zijn kans krijgen. Bodart is lange tijd out en de druk zal nog steeds enorm zijn op de schouders van de Belgische jeugdinternational. Epolo kreeg veel kritiek en verschillende analisten vonden dat de sluitpost nog niet klaar was voor het grote werk. Nu zal Epolo echter moeten tonen uit welk hout hij is gesneden. Of zou Leko toch voor de 32-jarige Laurent Henkinet kiezen?

Wie moet de blessure van Bodart opvangen?

Meest recent

Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

0
0
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

38
38
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

12
12
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

71
71
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

96
96
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

516
516
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

728
728
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

272
272
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

168
168
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

240
240
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

179
179
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

52
52
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

142
142
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

76
76
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

161
161
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

96
96
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

38
38
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

67
67
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

110
110
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

80
80
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

163
163
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

337
337
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1089
1089
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

238
238
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

125
125

Meer sportnieuws