‘Bodart incasseert vlak na comeback opnieuw groot drama’

door
‘Bodart incasseert vlak na comeback opnieuw groot drama’

Arnaud Bodart liep afgelopen zomer een toptransfer mis en coach Ivan Leko besloot om de jonge Matthieu Epolo een kans onder de lat te geven. De 19-jarige sluitpost deed het niet onaardig, maar vervolgens ging hij een paar keer in de fout. Bodart werd weer opgevist, maar vlak na zijn comeback bij de Rouches moet hij opnieuw een drama incasseren.

Waalse media melden dat Bodart een vervelende blessure heeft opgelopen. De doelman zou kampen met een spierscheur en Standard vreest zelfs een rampscenario. Bodart komt mogelijk in 2024 niet meer in actie voor de club. Epolo zal weer de nummer één worden. Geen gemakkelijke opdracht nadat hij aan de kant werd geschoven door Leko.

LEES OOK: Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

Enorm veel pech

Leko en Standard krijgen zo een nieuwe klap te verwerken. Nathan Ngoy ligt al lange tijd buiten strijd, net zoals David Bates en nu is het de beurt aan Bodart. De doelman stond nog maar net terug onder de lat bij de Rouches. Epolo kreeg in het begin van het seizoen de voorkeur op de voormalige aanvoerder van Standard.

Bodart liep afgelopen zomer onder meer een toptransfer naar AS Roma mis. De doelman voelde zich klaar voor een stap hogerop, maar die kwam er uiteindelijk niet. Leko besliste om Epolo volop kansen te geven en Bodart verdween naar de achtergrond. De afgelopen weken ging de jonge Epolo echter meermaals de fout in waarna Bodart opnieuw in doel verscheen.

Druk is erg groot

Maar nu zal Epolo aldus weer zijn kans krijgen. Bodart is lange tijd out en de druk zal nog steeds enorm zijn op de schouders van de Belgische jeugdinternational. Epolo kreeg veel kritiek en verschillende analisten vonden dat de sluitpost nog niet klaar was voor het grote werk. Nu zal Epolo echter moeten tonen uit welk hout hij is gesneden. Of zou Leko toch voor de 32-jarige Laurent Henkinet kiezen?

Wie moet de blessure van Bodart opvangen?

Meest recent

‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

250
250
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

25
25
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

13
13
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

30
30
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

36
36
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

220
220
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

54
54
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

46
46
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

335
335
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

414
414
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

326
326
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

439
439
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

649
649
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

834
834
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

35
35
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

546
546
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1318
1318
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

864
864
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

461
461
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1156
1156
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

139
139
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

239
239
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

159
159
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

16
16
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

242
242

Meer sportnieuws