‘Bodart incasseert vlak na comeback opnieuw groot drama’

door
‘Bodart incasseert vlak na comeback opnieuw groot drama’

Arnaud Bodart liep afgelopen zomer een toptransfer mis en coach Ivan Leko besloot om de jonge Matthieu Epolo een kans onder de lat te geven. De 19-jarige sluitpost deed het niet onaardig, maar vervolgens ging hij een paar keer in de fout. Bodart werd weer opgevist, maar vlak na zijn comeback bij de Rouches moet hij opnieuw een drama incasseren.

Waalse media melden dat Bodart een vervelende blessure heeft opgelopen. De doelman zou kampen met een spierscheur en Standard vreest zelfs een rampscenario. Bodart komt mogelijk in 2024 niet meer in actie voor de club. Epolo zal weer de nummer één worden. Geen gemakkelijke opdracht nadat hij aan de kant werd geschoven door Leko.

LEES OOK: 'Rode Duivel op de sukkel en moet na één jaar alweer weg'

Enorm veel pech

Leko en Standard krijgen zo een nieuwe klap te verwerken. Nathan Ngoy ligt al lange tijd buiten strijd, net zoals David Bates en nu is het de beurt aan Bodart. De doelman stond nog maar net terug onder de lat bij de Rouches. Epolo kreeg in het begin van het seizoen de voorkeur op de voormalige aanvoerder van Standard.

Bodart liep afgelopen zomer onder meer een toptransfer naar AS Roma mis. De doelman voelde zich klaar voor een stap hogerop, maar die kwam er uiteindelijk niet. Leko besliste om Epolo volop kansen te geven en Bodart verdween naar de achtergrond. De afgelopen weken ging de jonge Epolo echter meermaals de fout in waarna Bodart opnieuw in doel verscheen.

Druk is erg groot

Maar nu zal Epolo aldus weer zijn kans krijgen. Bodart is lange tijd out en de druk zal nog steeds enorm zijn op de schouders van de Belgische jeugdinternational. Epolo kreeg veel kritiek en verschillende analisten vonden dat de sluitpost nog niet klaar was voor het grote werk. Nu zal Epolo echter moeten tonen uit welk hout hij is gesneden. Of zou Leko toch voor de 32-jarige Laurent Henkinet kiezen?

Wie moet de blessure van Bodart opvangen?

Meest recent

Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

2
2
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

93
93
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

103
103
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

111
111
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

44
44
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

270
270
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

149
149
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

461
461
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

177
177
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

237
237
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

469
469
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

709
709
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

324
324
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

712
712
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

383
383
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

609
609
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

544
544
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

65
65
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

442
442
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

585
585
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

156
156
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

335
335

Meer sportnieuws