Mechele bejubelt Club-man: "Hij wordt alleen beter"

423
Mechele bejubelt Club-man:

Club Brugge heeft zaterdag een op papier logische driepunter geboekt tegen promovendus FCV Dender. De titelverdediger speelde wel niet zijn beste wedstrijd van het seizoen. Toch waren er voor Blauw-Zwart voldoende elementen om zich aan op te trekken.

Na een vroege achterstand wist Club de situatie nog voor rust helemaal om te draaien. Toch duurde het tot in de slotminuten alvorens de boeken helemaal dicht konden. Zo wist invaller Chemsdine Talbi nog twee keer te scoren. Voor de jongeling een flinke opsteker en een signaal dat hij in de komende weken nog meer kansen verdiend.

Talbi was echter niet de enige aanvallende kracht die van zich liet spreken. In de eerste helft hadden immers ook Ferran Jutgla en Andreas Skov Olsen hun doelpuntje meegepikt. Voor beide aanvallers een erg welgekomen treffer. Zowel de Spanjaard als de Deen zat de voorbije weken niet bepaald in hun beste vorm.

LEES OOK: Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

Niveau van vorig seizoen

Met name Skov Olsen laat al een tijdje een povere indruk achter. En wanneer hij zijn niveau toch wist op te krikken, liet de international een goede kansen liggen. Nochtans blijft hij intrinsiek één van de beste spelers op de Belgische velden. 

Bij Club blijft het geloof in Skov Olsen dan ook intact. "Skov is Skov: die is op training en tijdens de week altijd dezelfde. Maar je voelt wel dat hij meer en meer toegroeit naar zijn niveau van vorig seizoen. Op Celtic was hij voor mij goed en nu is hij weer belangrijk. Hij zal alleen maar beter worden", stelt Brandon Mechele bij Het Laatste Nieuws.

Wachten op goede stats

Wel hopen de Bruggelingen dat dit doelpunt bevrijdend zal werken voor de Deen. In de komende weken zullen ze de beste Skov Olsen broodnodig hebben. "Het was wachten op die goal. Net als Ferran werkt ‘Skov’ hard om beslissend te zijn. We kennen allemaal zijn kwaliteiten. Het is wachten tot hij die stats weer kan voorleggen en ze opnieuw elke week binnen schiet zoals vandaag", aldus aanvoerder Hans Vanaken.

Skov Olsen is intrinsiek de beste speler bij Club ...

Meest recent

Beale spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Jonas De Roeck beleefde zondagavond een droomdebuut als trainer van STVV, maar dat ging wel ten ...

12
12
Trossard trekt met zeer straffe cijfers naar Rode Duivels

De Rode Duivels blazen deze week verzamelen voor hun laatste twee wedstrijden in de groepsfase van ...

9
9
Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

37
37
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

27
27
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

13
13
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

27
27
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

93
93
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

32
32
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

54
54
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

63
63
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

269
269
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

409
409
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

117
117
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

283
283
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

147
147
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

122
122
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

529
529
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

594
594
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

793
793
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

80
80
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

681
681

Meer sportnieuws