De Condé verklapt plan: "Eeuwige Genkie maken van hem"

153
De Condé verklapt plan:

KRC Genk is de laatste jaren uitgegroeid tot een stabiele Belgische topclub. De club speelt steeds vaker mee voor de prijzen. Stabiliteit is zeer belangrijk, op en naast het veld. Dimitri De Condé beseft dat ook.

Racing Genk kende vele jaren geleden na een topseizoen vaak een povere voetbaljaargang. Dat werd regelmatig gevolgd door een vertrek van een sportieve directeur, een trainer of zelfs een voorzitter. Dat zorgde voor wat te weinig stabiliteit, maar sinds Peter Croonen en Dimitri De Condé aan het roer staan, is er veel meer rust en zekerheid.

LEES OOK: Boskamp ziet probleem bij JPL-topclub: "Wat is er loos?"

Heynen en Hrosovsky

Uiteraard is er wel eens een trainerswissel, maar aan de top van de piramide is het heel stabiel. Dat zorgt er voor dat die stabiliteit ook doorsijpelt naar het veld. Genk is een club waar spelers regelmatig toch 2 à 3 jaar blijven en dan pas de stap naar het buitenland zetten.

Daarnaast maakt de club ook werk van het behouden van enkele cruciale spelers. Zo wil Racing Genk Patrik Hrosovsky en Bryan Heynen langer aan zich binden. Dat verklaarde De Condé.

Denier voorbij

"Patrik is aan zijn zesde jaar bezig en is nu beslissender dan ooit voor ons. Hij lijkt beter te worden met de jaren. Hij speelt nu iets hoger en daardoor kunnen we Karetsas geleidelijk aan brengen. We gaan zeker met hem aan tafel, maar Patrik is niet alleen. We gaan ook met Heynen praten om van hem een eeuwige Genkie te maken, we willen Kongolo langer aan ons binden… Er zijn dus verschillende dossiers gaande. Patrik willen we dus ook graag houden", aldus De Condé aan TVL Sportcafé.

Heynen is zo op weg om hét boegbeeld van de club te worden. Hij is nog maar 27 jaar en speelde al 307 wedstrijden voor Racing Genk. Op nummer één staat Pierre Denier met 413 duels. Een haalbare kaart voor Heynen.

Lees ook: 

Gaat Heynen enkel voor Genk spelen?

Meest recent

Anderlecht toont mentaliteit: “Hij is hét symbool”

RSC Anderlecht leek tegen Cercle Brugge lang af te stevenen op een pijnlijke nederlaag, maar in het ...

15
15
Italiaanse media én Allegri gaan volledig los op De Bruyne

Kevin De Bruyne kende een sterke interlandperiode en die lijn trekt de middenvelder ook door bij ...

78
78
Zulte-doelman Gabriël in zak en as: “Ik voel me klein”

Zulte Waregem ging in eigen huis onderuit tegen KAA Gent. De Buffalo’s pakken weer de ...

21
21
Heymans legt opvallende viering uit: band met Thorup bloot

KRC Genk won overtuigend met 3-0 van KV Kortrijk. Daan Heymans mocht nog eens in de basis beginnen ...

78
78
'Shakira doet verrassende onthulling over haar gezinsleven'

Jarenlang vormde Shakira een koppel met ex-voetballer Gerard Piqué, maar ook na hun ...

39
39
Franse pers messcherp na eerste basisplaats Godts

Mika Godts mocht voor het eerst in de basis starten bij PSG. De Parijzenaars namen het op tegen Le ...

147
147
AA Gent-spits verrast: "Leek me tijd om te vertrekken"

AA Gent blijft doorheen de competitie razen. Ze wonnen met 0-2 van Zulte Waregem en met een 22 op 24 ...

116
116
Westerlo slaat in alle stilte toe: gouden transferzet

KVC Westerlo kende een héél drukke zomermercato. Sportief en financieel lijken de ...

64
64
Thorup geeft speler eindelijk een kans: "Exact wat ik wou"

KRC Genk won verdiend met 3-0 van een bijzonder pover KV Kortrijk, dat toch een vogel voor de kat ...

99
99
Derde keer, goede keer voor Anderlecht? “Ik weigerde al twee keer”

Bij RSC Anderlecht verdwenen er de afgelopen jaren veel trouwe clubmensen, anderen werden dan weer ...

245
245
Rode Duivels: vuilbak gaat open over Van Bommel en Mannaert

Mark van Bommel is nog geen drie maanden bondscoach, maar rond de Rode Duivels veranderde er ...

383
383
Standard ruikt megajackpot: “6 miljoen? Ik wil meer”

Standard is wisselvallig bezig. Goed wordt afgewisseld met slecht. Eén speler is echter wel ...

98
98
Leko trekt duidelijke grens: "Niet denken dat je Messi bent"

Club Brugge blijft het goed doen in de Jupiler Pro League. Door de 1-4-zege tegen La Louvière ...

219
219
Twee spelers bezorgen Sibierski pijnlijke realitycheck

RSC Anderlecht won met 1-2 op het veld van Cercle Brugge. Paars-Wit kroop door het oog van de naald ...

266
266
Romario verdedigt Ronaldo: "Loop naar de maan!"

Romário heeft zich uitgesproken over de rel rond Cristiano Ronaldo en bondscoach Jorge Jesus. ...

62
62
Euvrard ziet nieuwe JPL-uitblinker: "Kwaliteit!"

Standard speelt namiddag de Waalse derby tegen Sporting Charleroi. De Rouches staan al zeven punten ...

45
45
Kompany heeft duidelijke boodschap na blunder Neuer

Bayern München speelde 2-2 op het veld van FC Augsburg. Dat was een tegenvaller en dat kwam ook ...

131
131
De Bruyne schittert met twee goals, Godts basispion

Vanavond stonden nog een aantal interessante matchen op het programma in het buitenland. Zo kwamen ...

74
74
AA Gent blijft doorstomen: ook Essevee gaat voor de bijl

Rik De Mil en co zijn het verliezen helemaal verleerd bij AA Gent. De Buffalo's wonnen nu ook aan de ...

99
99
Racing Genk dankt Heymans in zege tegen hulpeloze Kerels

KV Kortrijk heeft dan wel een nieuwe coach, de pijnpunten werden in een dol Genks openingskwartier ...

53
53
Haalt RSCA kampioenenmaker terug als coach?

Cheikhou Kouyaté heeft zijn schoenen aan de haak gehangen. De ex-speler van RSC Anderlecht ...

243
243
Beerschot doet Kiel ontploffen na knotsgek spektakel

De Mannekes wilden na een sterke reeks opnieuw naast Dender aan kop van de Challenger Pro League ...

214
214
Club Brugge-pion wil meer: "Hopelijk nog meer in de basis"

Club Brugge won gemakkelijk met 1-4 op het veld van La Louvière. Jorne Spileers en Jan ...

181
181
Zorgen bij Club Brugge om blessure Forbs: Leko geeft update

Club Brugge won eenvoudig met 1-4 op het veld van La Louvière. Een grote tegenvaller was dat ...

270
270
Cercle Brugge likt zijn wonden: "Dit is een mokerslag"

Cercle Brugge leek na 85 minuten op weg naar een verdiende zege tegen een zwak RSC Anderlecht. Maar ...

136
136

Meer sportnieuws