De Condé verklapt plan: "Eeuwige Genkie maken van hem"

153 stemmen
De Condé verklapt plan:

KRC Genk is de laatste jaren uitgegroeid tot een stabiele Belgische topclub. De club speelt steeds vaker mee voor de prijzen. Stabiliteit is zeer belangrijk, op en naast het veld. Dimitri De Condé beseft dat ook.

Racing Genk kende vele jaren geleden na een topseizoen vaak een povere voetbaljaargang. Dat werd regelmatig gevolgd door een vertrek van een sportieve directeur, een trainer of zelfs een voorzitter. Dat zorgde voor wat te weinig stabiliteit, maar sinds Peter Croonen en Dimitri De Condé aan het roer staan, is er veel meer rust en zekerheid.

LEES OOK: Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

Heynen en Hrosovsky

Uiteraard is er wel eens een trainerswissel, maar aan de top van de piramide is het heel stabiel. Dat zorgt er voor dat die stabiliteit ook doorsijpelt naar het veld. Genk is een club waar spelers regelmatig toch 2 à 3 jaar blijven en dan pas de stap naar het buitenland zetten.

Daarnaast maakt de club ook werk van het behouden van enkele cruciale spelers. Zo wil Racing Genk Patrik Hrosovsky en Bryan Heynen langer aan zich binden. Dat verklaarde De Condé.

Denier voorbij

"Patrik is aan zijn zesde jaar bezig en is nu beslissender dan ooit voor ons. Hij lijkt beter te worden met de jaren. Hij speelt nu iets hoger en daardoor kunnen we Karetsas geleidelijk aan brengen. We gaan zeker met hem aan tafel, maar Patrik is niet alleen. We gaan ook met Heynen praten om van hem een eeuwige Genkie te maken, we willen Kongolo langer aan ons binden… Er zijn dus verschillende dossiers gaande. Patrik willen we dus ook graag houden", aldus De Condé aan TVL Sportcafé.

Heynen is zo op weg om hét boegbeeld van de club te worden. Hij is nog maar 27 jaar en speelde al 307 wedstrijden voor Racing Genk. Op nummer één staat Pierre Denier met 413 duels. Een haalbare kaart voor Heynen.

Lees ook: 

Gaat Heynen enkel voor Genk spelen?

Meest recent

'AA Gent mag dromen van uitgaande toptransfer'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

11
11
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

2
2
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

66
66
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

137
137
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

113
113
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

144
144
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

194
194
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

32
32
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

130
130
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

352
352
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

201
201
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

90
90
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

275
275
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

91
91
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

341
341
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

115
115
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

73
73
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

47
47
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

102
102
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

538
538
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

111
111
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

87
87
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

249
249
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

109
109

Meer sportnieuws