Smets naar andere JPL-topclub? Croonen doet onthulling

door
Smets naar andere JPL-topclub? Croonen doet onthulling

KRC Genk kende een goede zomermercato. Ze verkochten voor een smak geld en de aanwinsten die Dimitri De Condé met zijn team naar de Cegeka Arena haalde, doen het bijzonder goed. STVV jammerde wel, want de grote Limburgse rivaal ging afgelopen zomer gretig bij hen shoppen.

Racing Genk haalde succestrainer Thorsten Fink weg bij STVV en daarnaast volgden ook Matte Smets en Jarne Steuckers. Die laatste twee werden voor ongeveer 3 miljoen euro gehaald. STVV had hen voordien enkel nog aan boord kunnen houden door clausules in hun contract te laten opnemen, waardoor ze dus niet voor de hoofdprijs vertrokken.

LEES OOK: ‘Bod op Bertaccini: Anderlecht jubelt, Standard huilt'

Steuckers en Smets

Dat kwam aan in Sint-Truiden, maar bij Genk vinden ze logischerwijs dat ze niets fout deden. Anders waren Steuckers en Smets wel naar andere clubs getrokken. Croonen had daar nog meer informatie over in Het Belang van Limburg.

"Waren ze niet naar Genk gekomen, dan waren ze naar andere ploegen vertrokken. Steuckers was zo goed als rond met een Duitse club, Smets had keuze te over", aldus de voorzitter. Zo deed RSC Anderlecht concrete pogingen voor die laatste, maar hij koos voor een terugkeer naar Genk.

Schot in de roos voor Genk

Croonen geeft aan dat Genk absoluut niet de bedoeling had om STVV zwakker te maken. "Het was geen keuze tegen STVV, maar voor de spelers". En of de twee aanwinsten een schot in de roos zijn.

Smets is uitgegroeid tot defensieve leider en hij werd ondertussen ook al Rode Duivel. Steuckers doet het ook bijzonder goed met 7 goals en 3 assists in 16 duels. Beiden tonen dus dat ze wel degelijk klaar waren voor een stap hogerop.

🔥 Wat iedereen nu leest

''Nachtmerrie' op komst bij RSC Anderlecht'
''Nachtmerrie' op komst bij RSC Anderlecht'
Boskamp verrast met een geheim dat hij al jaren draagt
Boskamp verrast met een geheim dat hij al jaren draagt

Zullen Smets en Steuckers ooit in een topcompetitie spelen?

Meest recent

Club Brugge in de problemen bij KVM: "Hij is een catastrofe"

KV Mechelen en Club Brugge hebben vanavond de tweede speeldag in de Jupiler Pro League op gang ...

119
119
STVV deelt transferboodschap mee na vertrek Bertaccini

STVV heeft Adriano Bertaccini verkocht aan RSC Anderlecht. De Kanaries verdienen miljoen euro's aan ...

44
44
OH Leuven slaat stevig toe: "Getekend tot 2029"

Oud-Heverlee Leuven is allerminst klaar op de transfermarkt. David Hubert verwacht nog wel het een ...

11
11
Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Een tweetal maanden geleden droomden de fans van Standard luidop van een terugkeer van Axel Witsel. ...

76
76
Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

404
404
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

56
56
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

215
215
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

115
115
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

218
218
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

254
254
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

279
279
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

201
201
Zulte Waregem haalt nieuw goudhaantje binnen

Zulte Waregem hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De kampioen van ...

109
109
‘Club Brugge verbaast met vreemde Jashari-beslissing’

De soap rond Ardon Jashari is een dagelijkse bezigheid op de zomermercato. AC Milan duwt ferm door ...

1441
1441
Bekende voetbaltrainer redt twee meisjes van de dood

Een geweldig verhaal in de marge van het voetbal: voormalig Inter-trainer Andrea Stramaccioni heeft ...

79
79
Wilmots grijpt opportuniteit: Standard heeft wéér beet

Standard Luik is met Marc Wilmots en Mircea Rednic een nieuwe weg ingeslagen. De Rouches hopen snel ...

189
189
'Renard stunt met constructie: details nieuwe toptransfer'

Anderlecht is nog druk in de weer op de zomermercato. Paars-Wit kan duidelijk nog versterkingen ...

581
581
De Mil slaat keihard terug na pijnlijke Charleroi-zeperd

Sporting Charleroi was afgelopen seizoen euforisch na de onverwachte overwinning op de Bosuil. De ...

112
112
Ivan Leko onthult gigantische domper bij KAA Gent

KAA Gent is niet goed aan het seizoen begonnen, maar Ivan Leko panikeerde vooralsnog niet. Met ...

374
374
Format-oorlog niet voorbij: verzet schiet meteen in actie

Het format in de Jupiler Pro League en de Challenger Pro League blijft voortduren. De kleinere clubs ...

234
234
Zweden maken Anderlecht compleet belachelijk

RSC Anderlecht heeft donderdagavond gezichtsverlies geleden op het Europese toneel. De Brusselaars ...

409
409
'Jashari-climax op komst: Milan belegt ultieme meeting'

Club Brugge leeft momenteel toe naar de start van de Europese campagne tegen RB Salzburg, maar zal ...

1570
1570
Fink bevestigt Genk-transfer: "Geen gekke dingen doen"

KRC Genk speelde vorige week een sterke partij, maar verloor uiteindelijk wel op het veld van Club ...

459
459
'Anderlecht grijpt in na fiasco: huurdeal in Premier League'

RSC Anderlecht heeft donderdag een mokerslag van formaat geïncasseerd en sneuvelde in de ...

601
601
Vincent Kompany en Bayern in diepe rouw gedompeld

Terwijl Vincent Kompany zijn team begint klaar te stomen voor het nieuwe seizoen, hangt er een ...

79
79

Meer sportnieuws