Hubert bejubelt RSCA'er: "Hij heeft een enorm potentieel"

door
Hubert bejubelt RSCA'er:

In de Europa League kan RSC Anderlecht na vijf speeldagen nog steeds een ongeslagen rapport voorleggen. Donderdagavond werd namelijk ook FC Porto in bedwang gehouden: 2-2. En gezien het wedstrijdverloop zat er zelfs nog meer in voor Paars-Wit.

Al na amper één minuut barstte het Lotto Park een eerste keer uit zijn voegen. Zo scoorde Kasper Dolberg na een fraaie lob. Maar die treffer werd afgekeurd wegens buitenspel. Vervolgens konden de Portugezen dan weer op voorsprong komen na discutabele strafschopfase.

LEES OOK: Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Veerkrachtig Anderlecht

In de tweede helft kwam Anderlecht echter verdiend langszij via Tristan Degreef. En zelfs toen Porto opnieuw op voorsprong kwam, volgde een gepaste reactie. Dit keer tekende Francis Amuzu voor het doelpunt. Al bij al dus een meer dan verdienstelijk optreden van de Brusselaars.

Desondanks was coach David Hubert niet laaiend enthousiast, daarvoor zag hij te veel verbeterpunten. "Voetballend was dit niet onze beste wedstrijd, daarvoor durfden we misschien iets te weinig", klonk het bij Het Laatste Nieuws. "Maar onze attitude en de manier waarop we tweemaal terugvechten, stemt mij wel tevreden."

Degreef scoort punten

Bij de thuisploeg liepen verschillende uitblinkers rond, vooral de prestatie van Degreef sprong er bovenuit. Hij veroorzaakte wel de veelbesproken penalty, maar maakte dat ruimschoots goed. Zo scoorde de jongeling zijn eerste treffer namens de A-ploeg en mits wat meer meeval had hij ook enkele assists achter zijn naam staan.

Hubert, die Degreef volop kansen geeft, zwaaide dan ook met lof. "Tristan heeft een enorm potentieel dat voor een groot stuk nog onontgonnen is. Hij moet nog veel stappen zetten. Zowel fysiek, als in de keuzes die hij maakt én het eindproduct. Maar ik ben blij met de ontwikkeling die hij doormaakt."

Degreeft moet volop zijn kans krijgen in de basiself ...

Meest recent

‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

20
20
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

107
107
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

44
44
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

144
144
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

190
190
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

191
191
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

160
160
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

398
398
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

508
508
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

215
215
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

23
23
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

81
81
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

78
78
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

109
109
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

355
355
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

57
57
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

483
483
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

276
276
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

398
398
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

37
37
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

86
86
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

152
152
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

79
79

Meer sportnieuws