Hubert bejubelt RSCA'er: "Hij heeft een enorm potentieel"

327
Hubert bejubelt RSCA'er:

In de Europa League kan RSC Anderlecht na vijf speeldagen nog steeds een ongeslagen rapport voorleggen. Donderdagavond werd namelijk ook FC Porto in bedwang gehouden: 2-2. En gezien het wedstrijdverloop zat er zelfs nog meer in voor Paars-Wit.

Al na amper één minuut barstte het Lotto Park een eerste keer uit zijn voegen. Zo scoorde Kasper Dolberg na een fraaie lob. Maar die treffer werd afgekeurd wegens buitenspel. Vervolgens konden de Portugezen dan weer op voorsprong komen na discutabele strafschopfase.

LEES OOK: Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Veerkrachtig Anderlecht

In de tweede helft kwam Anderlecht echter verdiend langszij via Tristan Degreef. En zelfs toen Porto opnieuw op voorsprong kwam, volgde een gepaste reactie. Dit keer tekende Francis Amuzu voor het doelpunt. Al bij al dus een meer dan verdienstelijk optreden van de Brusselaars.

Desondanks was coach David Hubert niet laaiend enthousiast, daarvoor zag hij te veel verbeterpunten. "Voetballend was dit niet onze beste wedstrijd, daarvoor durfden we misschien iets te weinig", klonk het bij Het Laatste Nieuws. "Maar onze attitude en de manier waarop we tweemaal terugvechten, stemt mij wel tevreden."

Degreef scoort punten

Bij de thuisploeg liepen verschillende uitblinkers rond, vooral de prestatie van Degreef sprong er bovenuit. Hij veroorzaakte wel de veelbesproken penalty, maar maakte dat ruimschoots goed. Zo scoorde de jongeling zijn eerste treffer namens de A-ploeg en mits wat meer meeval had hij ook enkele assists achter zijn naam staan.

Hubert, die Degreef volop kansen geeft, zwaaide dan ook met lof. "Tristan heeft een enorm potentieel dat voor een groot stuk nog onontgonnen is. Hij moet nog veel stappen zetten. Zowel fysiek, als in de keuzes die hij maakt én het eindproduct. Maar ik ben blij met de ontwikkeling die hij doormaakt."

Degreeft moet volop zijn kans krijgen in de basiself ...

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

25
25
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

13
13
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

13
13
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

37
37
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

135
135
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

39
39
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

95
95
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

54
54
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

185
185
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

61
61
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

174
174
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

27
27
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

917
917
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

160
160
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

898
898
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

48
48
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

132
132
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

299
299
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws