Hubert bejubelt RSCA'er: "Hij heeft een enorm potentieel"

door
Hubert bejubelt RSCA'er:

In de Europa League kan RSC Anderlecht na vijf speeldagen nog steeds een ongeslagen rapport voorleggen. Donderdagavond werd namelijk ook FC Porto in bedwang gehouden: 2-2. En gezien het wedstrijdverloop zat er zelfs nog meer in voor Paars-Wit.

Al na amper één minuut barstte het Lotto Park een eerste keer uit zijn voegen. Zo scoorde Kasper Dolberg na een fraaie lob. Maar die treffer werd afgekeurd wegens buitenspel. Vervolgens konden de Portugezen dan weer op voorsprong komen na discutabele strafschopfase.

LEES OOK: Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Veerkrachtig Anderlecht

In de tweede helft kwam Anderlecht echter verdiend langszij via Tristan Degreef. En zelfs toen Porto opnieuw op voorsprong kwam, volgde een gepaste reactie. Dit keer tekende Francis Amuzu voor het doelpunt. Al bij al dus een meer dan verdienstelijk optreden van de Brusselaars.

Desondanks was coach David Hubert niet laaiend enthousiast, daarvoor zag hij te veel verbeterpunten. "Voetballend was dit niet onze beste wedstrijd, daarvoor durfden we misschien iets te weinig", klonk het bij Het Laatste Nieuws. "Maar onze attitude en de manier waarop we tweemaal terugvechten, stemt mij wel tevreden."

Degreef scoort punten

Bij de thuisploeg liepen verschillende uitblinkers rond, vooral de prestatie van Degreef sprong er bovenuit. Hij veroorzaakte wel de veelbesproken penalty, maar maakte dat ruimschoots goed. Zo scoorde de jongeling zijn eerste treffer namens de A-ploeg en mits wat meer meeval had hij ook enkele assists achter zijn naam staan.

Hubert, die Degreef volop kansen geeft, zwaaide dan ook met lof. "Tristan heeft een enorm potentieel dat voor een groot stuk nog onontgonnen is. Hij moet nog veel stappen zetten. Zowel fysiek, als in de keuzes die hij maakt én het eindproduct. Maar ik ben blij met de ontwikkeling die hij doormaakt."

Degreeft moet volop zijn kans krijgen in de basiself ...

Meest recent

Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

54
54
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

43
43
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

43
43
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

25
25
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

186
186
Herman Brusselmans neemt wraak: afgedropen in stilte

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

29
29
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

59
59
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

36
36
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

64
64
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

345
345
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

490
490
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

345
345
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

416
416
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

165
165
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

237
237
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

183
183
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

182
182
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

150
150
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

365
365
Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

99
99
Anderlecht herboren? "Dan is Play-Off I gegarandeerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

343
343
Lammens heerst bij United: Engelsen door het dolle heen

Senne Lammens is bezig aan een sterk eerste seizoen als doelman van Manchester United. En de Rode ...

262
262
‘Anderlecht davert: nieuw topduo met coach én nieuwe TD’

Anderlecht schudt de boel opnieuw door elkaar. Na het ontslag van Besnik Hasi en van Olivier Renard ...

470
470
Hoogspanning in Madrid: Prestianni-soap bereikt kookpunt

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

249
249
Atlético vs. Club: 'Opvallende naam in Brugse basiself'

Club Brugge staat dinsdagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

278
278

Meer sportnieuws