Hubert bejubelt RSCA'er: "Hij heeft een enorm potentieel"

327 stemmen
Hubert bejubelt RSCA'er:

In de Europa League kan RSC Anderlecht na vijf speeldagen nog steeds een ongeslagen rapport voorleggen. Donderdagavond werd namelijk ook FC Porto in bedwang gehouden: 2-2. En gezien het wedstrijdverloop zat er zelfs nog meer in voor Paars-Wit.

Al na amper één minuut barstte het Lotto Park een eerste keer uit zijn voegen. Zo scoorde Kasper Dolberg na een fraaie lob. Maar die treffer werd afgekeurd wegens buitenspel. Vervolgens konden de Portugezen dan weer op voorsprong komen na discutabele strafschopfase.

LEES OOK: 'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Veerkrachtig Anderlecht

In de tweede helft kwam Anderlecht echter verdiend langszij via Tristan Degreef. En zelfs toen Porto opnieuw op voorsprong kwam, volgde een gepaste reactie. Dit keer tekende Francis Amuzu voor het doelpunt. Al bij al dus een meer dan verdienstelijk optreden van de Brusselaars.

Desondanks was coach David Hubert niet laaiend enthousiast, daarvoor zag hij te veel verbeterpunten. "Voetballend was dit niet onze beste wedstrijd, daarvoor durfden we misschien iets te weinig", klonk het bij Het Laatste Nieuws. "Maar onze attitude en de manier waarop we tweemaal terugvechten, stemt mij wel tevreden."

Degreef scoort punten

Bij de thuisploeg liepen verschillende uitblinkers rond, vooral de prestatie van Degreef sprong er bovenuit. Hij veroorzaakte wel de veelbesproken penalty, maar maakte dat ruimschoots goed. Zo scoorde de jongeling zijn eerste treffer namens de A-ploeg en mits wat meer meeval had hij ook enkele assists achter zijn naam staan.

Hubert, die Degreef volop kansen geeft, zwaaide dan ook met lof. "Tristan heeft een enorm potentieel dat voor een groot stuk nog onontgonnen is. Hij moet nog veel stappen zetten. Zowel fysiek, als in de keuzes die hij maakt én het eindproduct. Maar ik ben blij met de ontwikkeling die hij doormaakt."

Degreeft moet volop zijn kans krijgen in de basiself ...

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

75
75
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

23
23
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

20
20
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

75
75
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

68
68
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

60
60
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

106
106
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

136
136
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

113
113
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

158
158
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

366
366
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

236
236
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

752
752
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

490
490
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

505
505
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

373
373
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

683
683
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

338
338
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

513
513
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2167
2167
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

186
186

Meer sportnieuws