Hubert bejubelt RSCA'er: "Hij heeft een enorm potentieel"

door
Hubert bejubelt RSCA'er:

In de Europa League kan RSC Anderlecht na vijf speeldagen nog steeds een ongeslagen rapport voorleggen. Donderdagavond werd namelijk ook FC Porto in bedwang gehouden: 2-2. En gezien het wedstrijdverloop zat er zelfs nog meer in voor Paars-Wit.

Al na amper één minuut barstte het Lotto Park een eerste keer uit zijn voegen. Zo scoorde Kasper Dolberg na een fraaie lob. Maar die treffer werd afgekeurd wegens buitenspel. Vervolgens konden de Portugezen dan weer op voorsprong komen na discutabele strafschopfase.

LEES OOK: Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Veerkrachtig Anderlecht

In de tweede helft kwam Anderlecht echter verdiend langszij via Tristan Degreef. En zelfs toen Porto opnieuw op voorsprong kwam, volgde een gepaste reactie. Dit keer tekende Francis Amuzu voor het doelpunt. Al bij al dus een meer dan verdienstelijk optreden van de Brusselaars.

Desondanks was coach David Hubert niet laaiend enthousiast, daarvoor zag hij te veel verbeterpunten. "Voetballend was dit niet onze beste wedstrijd, daarvoor durfden we misschien iets te weinig", klonk het bij Het Laatste Nieuws. "Maar onze attitude en de manier waarop we tweemaal terugvechten, stemt mij wel tevreden."

Degreef scoort punten

Bij de thuisploeg liepen verschillende uitblinkers rond, vooral de prestatie van Degreef sprong er bovenuit. Hij veroorzaakte wel de veelbesproken penalty, maar maakte dat ruimschoots goed. Zo scoorde de jongeling zijn eerste treffer namens de A-ploeg en mits wat meer meeval had hij ook enkele assists achter zijn naam staan.

Hubert, die Degreef volop kansen geeft, zwaaide dan ook met lof. "Tristan heeft een enorm potentieel dat voor een groot stuk nog onontgonnen is. Hij moet nog veel stappen zetten. Zowel fysiek, als in de keuzes die hij maakt én het eindproduct. Maar ik ben blij met de ontwikkeling die hij doormaakt."

Degreeft moet volop zijn kans krijgen in de basiself ...

Meest recent

Twee wissels bij Antwerp, Fink zet sterkhouder uit de ploeg

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

2
2
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

36
36
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

196
196
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

131
131
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

67
67
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

65
65
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

39
39
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

138
138
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

83
83
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

657
657
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

78
78
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

380
380
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

138
138
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

221
221
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

243
243
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

324
324
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

196
196
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

181
181
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

486
486
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

334
334
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

99
99
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

178
178
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

350
350
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

319
319
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

286
286

Meer sportnieuws