Eerste United-zege Amorim, ook Clement mag juichen

door
Eerste United-zege Amorim, ook Clement mag juichen

Ruben Amorim heeft zijn eerste zege als coach van Manchester United beet. Na een ware rollercoaster haalde zijn ploeg het in de Europa League met 3-2 van Bodo/Glimt. Het Rangers van Philippe Clement won dan weer ruim van OGC Nice, terwijl Ajax onderuit ging op Real Sociedad.

LEES OOK: Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Europa League

De eerste match van Amorim op Old Trafford ging voortvarend van start. Garnacho zorgde meteen voor de 1-0. Maar zoals zo vaak dit seizoen liet United het vervolgens helemaal afweten. Zo kwam Bodo/Glimt zowaar op 1-2. Amorim had echter een talisman op het veld staan in de vorm van Hojlund. De Deense spits scoorde vlak voor en vlak na rust, waardoor hij zijn ploeg een 3-2-zege bezorgde.

Een andere coach die tevreden mag zijn, is Clement. De Belg is aan een wisselvallig seizoen bezig met Rangers, maar boekte donderdag wel een overtuigende zege. Zo wonnen de Schotten met ruime 1-4-cijfers van Nice. Ajax kende dan weer veel minder succes. Na twee tegengoals in de tweede helft werd met 2-0 verloren op het veld van Real Sociedad.

Een andere affiche die in het oog sprong, was die tussen Tottenham Hotspur en AS Roma. Een behoorlijk aantrekkelijk duel eindigde uiteindelijk op 2-2 na een late gelijkmaker van Hummels. Tot slot won Eintracht Frankfurt, met Theate in de basis, op het veld van FC Midtjylland. De Duitsers pakken zo 13 op 15 en staan gedeeld bovenaan het klassement.

Conference League

In de Conference League leverden de late wedstrijden één grote verrassing op. Real Betis, op papier één van de favorieten voor de eindzege, ging immers onderuit op het veld van Mlade Boleslav. De huidige nummer 11 uit de Tsjechische competitie haalde het met 2-1.

Drie Europese competities is van het goede te veel ...

Meest recent

AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

10
10
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

8
8
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

24
24
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

62
62
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

27
27
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

140
140
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

44
44
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

57
57
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

144
144
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

48
48
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

619
619
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

326
326
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

40
40
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

348
348
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

133
133
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

371
371
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

116
116
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

168
168
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

71
71
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

274
274
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

220
220
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

211
211
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

806
806
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

359
359
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

391
391

Meer sportnieuws