Gemiste kansen doen pover Gent de das om in Zwitserland

109
Gemiste kansen doen pover Gent de das om in Zwitserland

In de Conference League heeft AA Gent donderdagavond een dure en pijnlijke nederlaag geleden. Zo veloren de Buffalo's met 2-0 op het veld van FC Lugano. Nochtans zat er veel meer in voor Oost-Vlamingen, maar een pak gemiste kansen kwam hen duur te staan.

Gent was met dubbel doel naar Zwitserland afgezakt. Allereerst mikte men op een goed resultaat om de kansen op de volgende ronde gaaf te houden. Met 6 op 9 waren de Buffalo's halfweg de League Phase alvast goed op koers.

LEES OOK: Vrancken zet Schotland op stelten: rel met grote rivaal

Dramatische start

Daarnaast hadden de Oost-Vlamingen ook iets recht te zetten na de zware pandoering van afgelopen weekend op Anderlecht. Daarvoor rekende coach Vrancken opnieuw op Kums in zijn basiself. Maar ook de aanvoerder kon een dramatische start niet voorkomen.

Na amper zes minuten stond Gent immers al op achtervolgen. Zo mikte Mahou de openingstreffer door de benen van Schmidt. De Buffalo's namen de match daarna wel in handen, maar kon geen echt grote kansen creëeren. Een gevaarlijke kopbal van Watanabe was veruit de grootste mogelijkheid voor rust.

Gemiste kansen

In de tweede helft bleef Gent in balbezit de betere ploeg. Maar in de afwerking liep er telkens iets fout. Sonko blafte wel, maar beet niet. Araujo zag zijn afstandsschoten dan weer naast vliegen. Gandelmann, de Gentse talisman, zag dan weer hoe de thuisdoelman twee puike reddingen uit zijn handschoenen schudde.

De Buffalo's, die ook nog Dean in de strijd gooiden, bleven vervolgens aandringen. De bal raakte echter maar niet tegen de touwen en in de slotfase maakte de thuisploeg er zelfs nog 2-0 van. Een dure en vooral overbodige nederlaag voor Gent, dat in zijn twee resterende matchen nog vol aan de bak moet om alsnog door te stoten.

Gent had minstens een punt verdiend ...

Meest recent

Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

4
4
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

86
86
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

84
84
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

49
49
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

43
43
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

18
18
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

77
77
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

178
178
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

155
155
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

339
339
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

302
302
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

126
126
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

130
130
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

229
229
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

194
194
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

259
259
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

323
323
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

222
222
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

231
231
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

102
102
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

261
261
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

54
54
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

143
143
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

252
252

Meer sportnieuws