Gemiste kansen doen pover Gent de das om in Zwitserland

109 stemmen
Gemiste kansen doen pover Gent de das om in Zwitserland

In de Conference League heeft AA Gent donderdagavond een dure en pijnlijke nederlaag geleden. Zo veloren de Buffalo's met 2-0 op het veld van FC Lugano. Nochtans zat er veel meer in voor Oost-Vlamingen, maar een pak gemiste kansen kwam hen duur te staan.

Gent was met dubbel doel naar Zwitserland afgezakt. Allereerst mikte men op een goed resultaat om de kansen op de volgende ronde gaaf te houden. Met 6 op 9 waren de Buffalo's halfweg de League Phase alvast goed op koers.

LEES OOK: 'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Dramatische start

Daarnaast hadden de Oost-Vlamingen ook iets recht te zetten na de zware pandoering van afgelopen weekend op Anderlecht. Daarvoor rekende coach Vrancken opnieuw op Kums in zijn basiself. Maar ook de aanvoerder kon een dramatische start niet voorkomen.

Na amper zes minuten stond Gent immers al op achtervolgen. Zo mikte Mahou de openingstreffer door de benen van Schmidt. De Buffalo's namen de match daarna wel in handen, maar kon geen echt grote kansen creëeren. Een gevaarlijke kopbal van Watanabe was veruit de grootste mogelijkheid voor rust.

Gemiste kansen

In de tweede helft bleef Gent in balbezit de betere ploeg. Maar in de afwerking liep er telkens iets fout. Sonko blafte wel, maar beet niet. Araujo zag zijn afstandsschoten dan weer naast vliegen. Gandelmann, de Gentse talisman, zag dan weer hoe de thuisdoelman twee puike reddingen uit zijn handschoenen schudde.

De Buffalo's, die ook nog Dean in de strijd gooiden, bleven vervolgens aandringen. De bal raakte echter maar niet tegen de touwen en in de slotfase maakte de thuisploeg er zelfs nog 2-0 van. Een dure en vooral overbodige nederlaag voor Gent, dat in zijn twee resterende matchen nog vol aan de bak moet om alsnog door te stoten.

Gent had minstens een punt verdiend ...

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

53
53
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

91
91
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

82
82
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

111
111
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

128
128
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

289
289
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

467
467
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

109
109
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

228
228
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

308
308
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

574
574
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

368
368
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

138
138
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

195
195
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

423
423
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

541
541
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

365
365
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

172
172
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws