Gemiste kansen doen pover Gent de das om in Zwitserland

door
Gemiste kansen doen pover Gent de das om in Zwitserland

In de Conference League heeft AA Gent donderdagavond een dure en pijnlijke nederlaag geleden. Zo veloren de Buffalo's met 2-0 op het veld van FC Lugano. Nochtans zat er veel meer in voor Oost-Vlamingen, maar een pak gemiste kansen kwam hen duur te staan.

Gent was met dubbel doel naar Zwitserland afgezakt. Allereerst mikte men op een goed resultaat om de kansen op de volgende ronde gaaf te houden. Met 6 op 9 waren de Buffalo's halfweg de League Phase alvast goed op koers.

LEES OOK: Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

Dramatische start

Daarnaast hadden de Oost-Vlamingen ook iets recht te zetten na de zware pandoering van afgelopen weekend op Anderlecht. Daarvoor rekende coach Vrancken opnieuw op Kums in zijn basiself. Maar ook de aanvoerder kon een dramatische start niet voorkomen.

Na amper zes minuten stond Gent immers al op achtervolgen. Zo mikte Mahou de openingstreffer door de benen van Schmidt. De Buffalo's namen de match daarna wel in handen, maar kon geen echt grote kansen creëeren. Een gevaarlijke kopbal van Watanabe was veruit de grootste mogelijkheid voor rust.

Gemiste kansen

In de tweede helft bleef Gent in balbezit de betere ploeg. Maar in de afwerking liep er telkens iets fout. Sonko blafte wel, maar beet niet. Araujo zag zijn afstandsschoten dan weer naast vliegen. Gandelmann, de Gentse talisman, zag dan weer hoe de thuisdoelman twee puike reddingen uit zijn handschoenen schudde.

De Buffalo's, die ook nog Dean in de strijd gooiden, bleven vervolgens aandringen. De bal raakte echter maar niet tegen de touwen en in de slotfase maakte de thuisploeg er zelfs nog 2-0 van. Een dure en vooral overbodige nederlaag voor Gent, dat in zijn twee resterende matchen nog vol aan de bak moet om alsnog door te stoten.

Gent had minstens een punt verdiend ...

Meest recent

'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

65
65
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

18
18
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

35
35
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

14
14
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

92
92
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

138
138
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

29
29
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

96
96
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

67
67
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

149
149
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

68
68
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

87
87
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

99
99
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

16
16
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

147
147
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

27
27
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

144
144
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

159
159
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

131
131
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

208
208
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

118
118
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

149
149
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

183
183
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

229
229
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

68
68

Meer sportnieuws