'Slot zorgt voor vuurwerk: spectaculaire transfer Frenkie'

door
'Slot zorgt voor vuurwerk: spectaculaire transfer Frenkie'

Liverpool FC blijft dit seizoen maar hoge toppen scheren. De Reds wonnen woensdagavond ook verdiend van Real Madrid en behouden zo hun perfecte rapport in de Champions League. Desondanks maakt de club werk van versterking voor coach Arne Slot.

Vorig seizoen kwam bij de Engelse grootmacht een einde aan een glorieus tijdperk. Zo nam Liverpool afscheid van de geliefde coach Jürgen Klopp, die de club onder meer naar de landstitel en Champions League-eindzege had geleid. Na een zoektocht van enkele maanden besloot het bestuur uiteindelijk om Slot op te zadelen met de lastige taak om de Duitser op te volgen.

Een gewaagde zet van de Reds. Slot had in de voorbije jaren weliswaar indruk gemaakt bij Feyenoord met onder meer de Nederlandse titel en een finaleplek in de Conference League. Maar ervaring op Europees topniveau had de Nederlander tot dusver niet. Desondanks blijkt het toch de juiste keuze van de clubleiding om voor Slot te gaan.

LEES OOK: 'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

Versterking op middenveld

Onder zijn bewind is Liverpool immers op indrukwekkende wijze aan het seizoen begonnen. De Reds staan momenteel aan de leiding in de Premier League en tellen ondertussen alweer acht punten voor op eerste achtervolger Manchester City. Daarnaast staan ze met het maximum van de punten op kop in de League Phase van de Champions League.

Alles loopt momenteel dus op wieltjes, desondanks worden alweer plannen gesmeed om de selectie van Slot te versterking. Meer bepaald voor het middenveld. Afgelopen zomer toonde Liverpool alvast interesse in Martin Zubimendi, die uiteindelijk bij Real Sociedad bleef. Die belangstelling is nog steeds actueel, maar er heerst concurrentie van onder meer Manchester City.

Extra Nederlander op komst?

En dus verkent Liverpool ook andere pistes. Het Spaanse roddelmedium Fichajes schuift bijvoorbeeld Frenkie de Jong naar voren. De landgenoot van Slot ligt momenteel nog onder contract bij FC Barcelona. Maar gezien zijn blessuregevoeligheid en riante salaris, zou de Catalaanse topclub niet langer weigerachtig tegenover een vertrek van de middenvelder staan. Een transfer van de Oranje-international zou wel pas ten vroegste komende zomer aan de orde zijn. Hoeveel De Jong exact moet kosten is voorlopig niet bekend.

Welke middenvelder zou u verkiezen als coach van Liverpool?

Meest recent

Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

11
11
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

76
76
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

157
157
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

111
111
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

184
184
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

442
442
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

319
319
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

279
279
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

298
298
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

199
199
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

315
315
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

261
261
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

508
508
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

556
556
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

373
373
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

513
513
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

326
326
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

354
354
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

83
83
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

371
371
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

300
300
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

232
232
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

395
395
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

150
150
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

119
119

Meer sportnieuws