'Slot zorgt voor vuurwerk: spectaculaire transfer Frenkie'

door
'Slot zorgt voor vuurwerk: spectaculaire transfer Frenkie'

Liverpool FC blijft dit seizoen maar hoge toppen scheren. De Reds wonnen woensdagavond ook verdiend van Real Madrid en behouden zo hun perfecte rapport in de Champions League. Desondanks maakt de club werk van versterking voor coach Arne Slot.

Vorig seizoen kwam bij de Engelse grootmacht een einde aan een glorieus tijdperk. Zo nam Liverpool afscheid van de geliefde coach Jürgen Klopp, die de club onder meer naar de landstitel en Champions League-eindzege had geleid. Na een zoektocht van enkele maanden besloot het bestuur uiteindelijk om Slot op te zadelen met de lastige taak om de Duitser op te volgen.

Een gewaagde zet van de Reds. Slot had in de voorbije jaren weliswaar indruk gemaakt bij Feyenoord met onder meer de Nederlandse titel en een finaleplek in de Conference League. Maar ervaring op Europees topniveau had de Nederlander tot dusver niet. Desondanks blijkt het toch de juiste keuze van de clubleiding om voor Slot te gaan.

LEES OOK: Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Versterking op middenveld

Onder zijn bewind is Liverpool immers op indrukwekkende wijze aan het seizoen begonnen. De Reds staan momenteel aan de leiding in de Premier League en tellen ondertussen alweer acht punten voor op eerste achtervolger Manchester City. Daarnaast staan ze met het maximum van de punten op kop in de League Phase van de Champions League.

Alles loopt momenteel dus op wieltjes, desondanks worden alweer plannen gesmeed om de selectie van Slot te versterking. Meer bepaald voor het middenveld. Afgelopen zomer toonde Liverpool alvast interesse in Martin Zubimendi, die uiteindelijk bij Real Sociedad bleef. Die belangstelling is nog steeds actueel, maar er heerst concurrentie van onder meer Manchester City.

Extra Nederlander op komst?

En dus verkent Liverpool ook andere pistes. Het Spaanse roddelmedium Fichajes schuift bijvoorbeeld Frenkie de Jong naar voren. De landgenoot van Slot ligt momenteel nog onder contract bij FC Barcelona. Maar gezien zijn blessuregevoeligheid en riante salaris, zou de Catalaanse topclub niet langer weigerachtig tegenover een vertrek van de middenvelder staan. Een transfer van de Oranje-international zou wel pas ten vroegste komende zomer aan de orde zijn. Hoeveel De Jong exact moet kosten is voorlopig niet bekend.

Welke middenvelder zou u verkiezen als coach van Liverpool?

Meest recent

Dilemma voor Leko: opvallende wissel bij Club Brugge?

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

6
6
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

5
5
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

235
235
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

157
157
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

81
81
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

260
260
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

786
786
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

110
110
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

287
287
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

112
112
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

211
211
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

287
287
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

31
31
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

222
222
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

311
311
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

116
116
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

185
185
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

157
157
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

325
325
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

193
193
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

212
212
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

229
229
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

97
97
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

277
277

Meer sportnieuws