'Liverpool haalt nieuwe aanvalsmachine van 50 miljoen'

door stemmen
'Liverpool haalt nieuwe aanvalsmachine van 50 miljoen'

In de Champions League wil Liverpool FC woensdag zijn leidersplaats heroveren in de clash tegen titelverdediger Real Madrid. Ondertussen is de Engelse club ook al druk bezig met het smeden van transferplannen. Zo zou een nieuwe topaanvaller hoog op de verlanglijst staan.

De Reds begonnen met de nodige vraagtekens aan de huidige campagne en dat is niet onlogisch. Eind vorig seizoen had de club immers afscheid moeten nemen van Jürgen Klopp. De Duitse succestrainer hees Liverpool mee tot ongekende hoogtes, maar besloot dat het tijd was voor een nieuw uitdaging in zijn leven.

Om Klopp te vervangen werd uiteindelijk voor Arne Slot gekozen. Een riskante zet. De Nederlander had in de voorbije seizoenen weliswaar uitstekend werk afgeleverd bij Feyenoord, waar hij onder meer de titel pakte en finale van de Conference League haalde. Maar ervaring aan de Europese top had hij amper.

LEES OOK: "Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Versterking voor Slot

De twijfels daarover bleken evenwel onterecht, Slot is immers fantastisch aan zijn loopbaan op Anfield begonnen. Momenteel staat Liverpool alleen aan de leiding in de Premier League met alweer acht punten voorsprong. En in de Champions League pronkte LFC tot dusver met een foutloze 12 op 12.

Het gaat Slot dus voor de wind en dat terwijl Liverpool het afgelopen zomer zeer rustig deed op de transfermarkt. Maar in de komende mercato's is het wel degelijk de bedoeling om de Nederlander van extra versterking te voorzien. Daarbij zou een nieuwe aanvaller één van de prioriteiten zijn.

Sensatie uit Bundesliga

Vanuit Duitsland weerklinkt namelijk dat Liverpool stevig aan de mouw van Omar Marmoush. De 25-jarige Egyptenaar is bezig aan een fenomenaal seizoen bij Eintracht Frankfurt, waar hij inmiddels aan 14 goals en 10 assists zit in amper 17 wedstrijden. Verschillende Europese topclubs tonen dan ook belangstelling.

Maar volgens BILD wil Marmoush zelf graag de overstap maken naar Anfield, waar zijn landgenoot Mohamed Salah al jaren schittert. En die intentie is dus wederzijds. Overigens zou Frankfurt zijn huidige contract willen verlengen, maar zelfs dan blijft het de bedoeling dat de aanvaller na het seizoen vertrekt. De transfersom zou vastliggen op 50 miljoen euro.

Liverpool is momenteel de beste ploeg van Europa ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

24
24
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

56
56
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

82
82
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

76
76
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

166
166
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

182
182
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

142
142
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

125
125
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

478
478
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

698
698
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

409
409
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

213
213
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

123
123
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

81
81
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

418
418
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

191
191
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

304
304
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

280
280
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

432
432
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

441
441
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws