SK Beveren blijft gaan: nog 2 oude bekenden op komst?

606 stemmen
SK Beveren blijft gaan: nog 2 oude bekenden op komst?

De transfermarkt gaat pas in januari weer open, maar toch zou er de komende weken in de Challenger Pro League al één en ander kunnen bewegen. Door de financiële problemen van de club lijken verschillende spelers bij KMSK Deinze immers hun contract te gaan ontbinden. SK Beveren profiteerde woensdag als eerste van die malaise.

De Waaslanders pakten immers uit met de komst van Lennart Mertens, een dag nadat de 32-jarige spits zijn vertrek uit Deinze aangekondigd had. En mogelijk kunnen we op de Freethiel snel nog meer transferactiviteit verwachten. Twee opmerkelijke namen maakten er alvast hun opwachting.

LEES OOK: Onrust bij Beveren: "Er is daardoor onzekerheid"

Brüls en Abrahams verschijnen in Beveren

Het Nieuwsblad weet dat woensdag ook Christian Brüls en Kurt Abrahams op het trainingsveld verschenen bij Beveren. De twee offensieve pionnen hebben een verleden bij de nodige Belgische clubs en mogen op zijn minst voorlopig hun conditie onderhouden in Beveren.

De 36-jarige Brüls liet pas dinsdagavond zijn contract ontbinden bij Zulte Waregem, maar vond nu dus al een nieuwe club waar hij kan trainen. In het verleden kwam de offensieve middenvelder ook uit voor onder meer Westerlo, AA Gent, Standard, Nice en Rennes.

Conditie onderhouden of toch contract?

Abrahams is dan weer een 27-jarige Zuid-Afrikaanse spits die in ons land nog uitkwam voor STVV, Westerlo en Deinze. Bij die laatste club vertrok hij in de zomer van 2022 en na een jaar zonder club gezeten te hebben, belandde hij in Servië. Daar kwam hij het voorbije anderhalf jaar uit voor Sloboda Uzice en Novi Pazar, maar veel speelde hij daar door blessures niet.

Het wordt nu uitkijken of de twee ook een contract kunnen versieren bij Beveren of het slechts blijft bij het onderhouden van de conditie. Met een zevende plaats na twaalf speeldagen blijven de Waaslanders dit seizoen voorlopig toch onder de verwachtingen.

Moet Beveren hen een contract geven?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

8
8
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

20
20
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

57
57
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

143
143
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

63
63
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

148
148
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

396
396
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

96
96
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

492
492
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

296
296
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

631
631
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

155
155
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

392
392
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

178
178
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

74
74
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

117
117
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

111
111
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

290
290
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

315
315
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

442
442
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

476
476
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

500
500
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

176
176
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

213
213
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

88
88

Meer sportnieuws