SK Beveren blijft gaan: nog 2 oude bekenden op komst?

door
SK Beveren blijft gaan: nog 2 oude bekenden op komst?

De transfermarkt gaat pas in januari weer open, maar toch zou er de komende weken in de Challenger Pro League al één en ander kunnen bewegen. Door de financiële problemen van de club lijken verschillende spelers bij KMSK Deinze immers hun contract te gaan ontbinden. SK Beveren profiteerde woensdag als eerste van die malaise.

De Waaslanders pakten immers uit met de komst van Lennart Mertens, een dag nadat de 32-jarige spits zijn vertrek uit Deinze aangekondigd had. En mogelijk kunnen we op de Freethiel snel nog meer transferactiviteit verwachten. Twee opmerkelijke namen maakten er alvast hun opwachting.

LEES OOK: Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

Brüls en Abrahams verschijnen in Beveren

Het Nieuwsblad weet dat woensdag ook Christian Brüls en Kurt Abrahams op het trainingsveld verschenen bij Beveren. De twee offensieve pionnen hebben een verleden bij de nodige Belgische clubs en mogen op zijn minst voorlopig hun conditie onderhouden in Beveren.

De 36-jarige Brüls liet pas dinsdagavond zijn contract ontbinden bij Zulte Waregem, maar vond nu dus al een nieuwe club waar hij kan trainen. In het verleden kwam de offensieve middenvelder ook uit voor onder meer Westerlo, AA Gent, Standard, Nice en Rennes.

Conditie onderhouden of toch contract?

Abrahams is dan weer een 27-jarige Zuid-Afrikaanse spits die in ons land nog uitkwam voor STVV, Westerlo en Deinze. Bij die laatste club vertrok hij in de zomer van 2022 en na een jaar zonder club gezeten te hebben, belandde hij in Servië. Daar kwam hij het voorbije anderhalf jaar uit voor Sloboda Uzice en Novi Pazar, maar veel speelde hij daar door blessures niet.

Het wordt nu uitkijken of de twee ook een contract kunnen versieren bij Beveren of het slechts blijft bij het onderhouden van de conditie. Met een zevende plaats na twaalf speeldagen blijven de Waaslanders dit seizoen voorlopig toch onder de verwachtingen.

Moet Beveren hen een contract geven?

Meest recent

Club Brugge dumpt Hayen: Vandenbempt doet boekje open

Club Brugge dropte zopas een bom van jewelste door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. Terwijl ...

122
122
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

379
379
AA Gent zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Ivan Leko heeft AA Gent verlaten en keert terug naar Club Brugge. Een bizarre transfer, want de ...

580
580
Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Het Belgische voetbal blijft (in negatieve zin) verbazen. Ondanks zeer straf werk werd Nicky Hayen ...

973
973
Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

811
811
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

14
14
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

837
837
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

161
161
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

125
125
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

72
72
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

136
136
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

185
185
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

60
60
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

316
316
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

48
48
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

160
160
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

275
275
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

139
139
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

155
155
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

267
267
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

104
104
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

507
507
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

341
341
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

708
708

Meer sportnieuws