SK Beveren blijft gaan: nog 2 oude bekenden op komst?

door
SK Beveren blijft gaan: nog 2 oude bekenden op komst?

De transfermarkt gaat pas in januari weer open, maar toch zou er de komende weken in de Challenger Pro League al één en ander kunnen bewegen. Door de financiële problemen van de club lijken verschillende spelers bij KMSK Deinze immers hun contract te gaan ontbinden. SK Beveren profiteerde woensdag als eerste van die malaise.

De Waaslanders pakten immers uit met de komst van Lennart Mertens, een dag nadat de 32-jarige spits zijn vertrek uit Deinze aangekondigd had. En mogelijk kunnen we op de Freethiel snel nog meer transferactiviteit verwachten. Twee opmerkelijke namen maakten er alvast hun opwachting.

LEES OOK: KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Brüls en Abrahams verschijnen in Beveren

Het Nieuwsblad weet dat woensdag ook Christian Brüls en Kurt Abrahams op het trainingsveld verschenen bij Beveren. De twee offensieve pionnen hebben een verleden bij de nodige Belgische clubs en mogen op zijn minst voorlopig hun conditie onderhouden in Beveren.

De 36-jarige Brüls liet pas dinsdagavond zijn contract ontbinden bij Zulte Waregem, maar vond nu dus al een nieuwe club waar hij kan trainen. In het verleden kwam de offensieve middenvelder ook uit voor onder meer Westerlo, AA Gent, Standard, Nice en Rennes.

Conditie onderhouden of toch contract?

Abrahams is dan weer een 27-jarige Zuid-Afrikaanse spits die in ons land nog uitkwam voor STVV, Westerlo en Deinze. Bij die laatste club vertrok hij in de zomer van 2022 en na een jaar zonder club gezeten te hebben, belandde hij in Servië. Daar kwam hij het voorbije anderhalf jaar uit voor Sloboda Uzice en Novi Pazar, maar veel speelde hij daar door blessures niet.

Het wordt nu uitkijken of de twee ook een contract kunnen versieren bij Beveren of het slechts blijft bij het onderhouden van de conditie. Met een zevende plaats na twaalf speeldagen blijven de Waaslanders dit seizoen voorlopig toch onder de verwachtingen.

Moet Beveren hen een contract geven?

Meest recent

Genk dumpt Fink: fans viseren opvallende zondebok

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

0
0
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

93
93
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

101
101
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

566
566
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

207
207
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

924
924
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

333
333
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

53
53
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

81
81
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

374
374
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

131
131
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

1583
1583
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

417
417
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

357
357
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

138
138
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

203
203
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

463
463
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

358
358
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

96
96
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

446
446
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

259
259
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

182
182
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

426
426
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

392
392

Meer sportnieuws