SK Beveren blijft gaan: nog 2 oude bekenden op komst?

606 stemmen
SK Beveren blijft gaan: nog 2 oude bekenden op komst?

De transfermarkt gaat pas in januari weer open, maar toch zou er de komende weken in de Challenger Pro League al één en ander kunnen bewegen. Door de financiële problemen van de club lijken verschillende spelers bij KMSK Deinze immers hun contract te gaan ontbinden. SK Beveren profiteerde woensdag als eerste van die malaise.

De Waaslanders pakten immers uit met de komst van Lennart Mertens, een dag nadat de 32-jarige spits zijn vertrek uit Deinze aangekondigd had. En mogelijk kunnen we op de Freethiel snel nog meer transferactiviteit verwachten. Twee opmerkelijke namen maakten er alvast hun opwachting.

LEES OOK: Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

Brüls en Abrahams verschijnen in Beveren

Het Nieuwsblad weet dat woensdag ook Christian Brüls en Kurt Abrahams op het trainingsveld verschenen bij Beveren. De twee offensieve pionnen hebben een verleden bij de nodige Belgische clubs en mogen op zijn minst voorlopig hun conditie onderhouden in Beveren.

De 36-jarige Brüls liet pas dinsdagavond zijn contract ontbinden bij Zulte Waregem, maar vond nu dus al een nieuwe club waar hij kan trainen. In het verleden kwam de offensieve middenvelder ook uit voor onder meer Westerlo, AA Gent, Standard, Nice en Rennes.

Conditie onderhouden of toch contract?

Abrahams is dan weer een 27-jarige Zuid-Afrikaanse spits die in ons land nog uitkwam voor STVV, Westerlo en Deinze. Bij die laatste club vertrok hij in de zomer van 2022 en na een jaar zonder club gezeten te hebben, belandde hij in Servië. Daar kwam hij het voorbije anderhalf jaar uit voor Sloboda Uzice en Novi Pazar, maar veel speelde hij daar door blessures niet.

Het wordt nu uitkijken of de twee ook een contract kunnen versieren bij Beveren of het slechts blijft bij het onderhouden van de conditie. Met een zevende plaats na twaalf speeldagen blijven de Waaslanders dit seizoen voorlopig toch onder de verwachtingen.

Moet Beveren hen een contract geven?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

129
129
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

96
96
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

114
114
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

29
29
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

48
48
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

191
191
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

47
47
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

197
197
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

83
83
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

364
364
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

348
348
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

153
153
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

199
199
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

379
379
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

50
50
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

196
196
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

115
115
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

419
419
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

414
414
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

655
655
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

768
768
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

467
467
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

257
257
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws