SK Beveren blijft gaan: nog 2 oude bekenden op komst?

door
SK Beveren blijft gaan: nog 2 oude bekenden op komst?

De transfermarkt gaat pas in januari weer open, maar toch zou er de komende weken in de Challenger Pro League al één en ander kunnen bewegen. Door de financiële problemen van de club lijken verschillende spelers bij KMSK Deinze immers hun contract te gaan ontbinden. SK Beveren profiteerde woensdag als eerste van die malaise.

De Waaslanders pakten immers uit met de komst van Lennart Mertens, een dag nadat de 32-jarige spits zijn vertrek uit Deinze aangekondigd had. En mogelijk kunnen we op de Freethiel snel nog meer transferactiviteit verwachten. Twee opmerkelijke namen maakten er alvast hun opwachting.

LEES OOK: SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

Brüls en Abrahams verschijnen in Beveren

Het Nieuwsblad weet dat woensdag ook Christian Brüls en Kurt Abrahams op het trainingsveld verschenen bij Beveren. De twee offensieve pionnen hebben een verleden bij de nodige Belgische clubs en mogen op zijn minst voorlopig hun conditie onderhouden in Beveren.

De 36-jarige Brüls liet pas dinsdagavond zijn contract ontbinden bij Zulte Waregem, maar vond nu dus al een nieuwe club waar hij kan trainen. In het verleden kwam de offensieve middenvelder ook uit voor onder meer Westerlo, AA Gent, Standard, Nice en Rennes.

Conditie onderhouden of toch contract?

Abrahams is dan weer een 27-jarige Zuid-Afrikaanse spits die in ons land nog uitkwam voor STVV, Westerlo en Deinze. Bij die laatste club vertrok hij in de zomer van 2022 en na een jaar zonder club gezeten te hebben, belandde hij in Servië. Daar kwam hij het voorbije anderhalf jaar uit voor Sloboda Uzice en Novi Pazar, maar veel speelde hij daar door blessures niet.

Het wordt nu uitkijken of de twee ook een contract kunnen versieren bij Beveren of het slechts blijft bij het onderhouden van de conditie. Met een zevende plaats na twaalf speeldagen blijven de Waaslanders dit seizoen voorlopig toch onder de verwachtingen.

Moet Beveren hen een contract geven?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

31
31
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

19
19
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

58
58
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

93
93
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

275
275
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

269
269
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

180
180
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

208
208
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

190
190
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

112
112
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

125
125
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

61
61
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

176
176
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

448
448
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

384
384
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

280
280
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

140
140
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

430
430
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

815
815
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

290
290
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

236
236
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

179
179
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

434
434
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

162
162

Meer sportnieuws