Jackpot Club Brugge: nieuwe deal à la Igor Thiago

804 stemmen
Jackpot Club Brugge: nieuwe deal à la Igor Thiago

In de Champions League gaat Club Brugge woensdag op bezoek bij Celtic FC, een wedstrijd die opnieuw gevolgd zal worden door heel wat Europese scouts. Die zullen ongetwijfeld extra aandacht besteden aan de prestaties van Christos Tzolis. De Griek heeft zich dan ook serieus in de kijker gespeeld.

De Belgische kampioen nam afgelopen zomer afscheid van Antonio Nusa, die voor de nodige miljoenen aan RB Leipzig werd verkocht. Daarnaast hing ook een vertrek van Andreas Skov Olsen lange tijd in de lucht. En dus moest de vernieuwde sportieve leiding op zoek naar een nieuwe flankaanvaller met het potentieel om een vaste basisspeler te worden.

Dat men daarbij uiteindelijk bij Tzolis belandde, was niet onlogisch. De Griek had vorig seizoen immers flink indruk gemaakt bij het Duitse Fortuna Düsseldorf. In 37 wedstrijden was hij goed voor liefst 24 doelpunten en 10 assists. Bovendien heeft Tzolis op zijn 22ste nog een mooie carrière voor zich. Het feit dat hij een vaste waarde is bij de nationale ploeg, speelde natuurlijk ook in zijn voordeel.

LEES OOK: Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Gouden zet Dévy Rigaux

Maar niet enkel het sportieve plaatje deden de Bruggelingen overstag gaan. Door een clausule in zijn contract kon hij immers voor een gelimiteerd bedrag van zo'n 6 miljoen euro overgenomen worden. Naar Europese normen een spotprijs voor een speler met die statistieken. En tot slot stond Tzolis ook nog eens veel langer op de radar bij de Belgische kampioen.

In 2021 trok Blauw-Zwart namelijk al een keertje aan zijn mouw. Toen koos de Griek in extremis voor Norwich City, wat achteraf gezien niet de beste zet bleek. Maar ondertussen hield Dévy Rigaux, destijds nog de rechterhand van Vincent Mannaert, de contacten met Tzolis jarenlang warm. En toen Rigaux gepromoveerd werd tot 'Director of Football', drukte hij zijn transfer erdoor.

Miljoenentransfer op komst

Dat blijkt een gouden zet te zijn geweest. Inmiddels maakte Tzolis ook al indruk in de Champions League, denk aan zijn geweldige goal tegen Sturm Graz. Bovendien begint hij steeds doeltreffender te worden, getuige zijn vierklapper van afgelopen zaterdag tegen STVV. Volgens SudPresse mag Club op termijn dan ook hopen op een nieuwe jackpot als de Griekse smaakmaker een onvermijdelijke stap hogerop zet.

Het Waalse medium sluit zelfs een bedrag zoals dat voor Igor Thiago niet uit. De Braziliaan werd in het voorjaar aan Brentford FC verkocht voor een som die kan oplopen tot zo'n 36 miljoen euro. Het is aan Rigaux om dat meesterstukje straks te herhalen met Tzolis. Maar eerst wil Blauw-Zwart vooral zelf nog een poosje genieten van zijn nieuwste publiekslieveling.

Rond welke speler zou u momenteel het liefst een ploeg bouwen?

Meest recent

Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

2
2
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

31
31
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

58
58
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

204
204
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

40
40
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

201
201
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

288
288
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

351
351
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

207
207
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

280
280
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

160
160
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

147
147
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

310
310
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

294
294
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

124
124
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

43
43
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

95
95
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

614
614
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

211
211
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

452
452
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

553
553
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

191
191
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

104
104
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

247
247
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

164
164

Meer sportnieuws