Guardiola geeft opvallende reden voor wondes in gezicht

129 stemmen
Guardiola geeft opvallende reden voor wondes in gezicht

Pep Guardiola heeft zorgen, grote zorgen. Zijn Manchester City gaat momenteel door zijn grootste sportieve crisis sinds de aanstelling van de Spaanse topcoach en voorlopig is het einde niet in zicht. De stress begint dan ook zichtbaar zijn tol te eisen bij de trainer. 

Na succesvolle passages bij FC Barcelona en Bayern München, maakte Guardiola in de zomer van 2016 de overstap naar Manchester City. En dat werd de start van een absoluut droomhuwelijk. Onder Guardiola won City zes landstitels, de Champions League, het WK voor clubs en tal van andere prijzen en bekers.

Toch stond er in de voorbije maanden toch een vraagteken achter zijn toekomst. Deels vanwege het veelbesproken proces tegen City vanwege de Financial Fair Play-inbreuken, vooral door zijn aflopende contract. Maar vorige week kwam een einde aan de speculaties: zo werd zijn contract verlengd tot medio 2027.

LEES OOK: 'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Crisis escaleert verder

Een welgekomen opsteker voor zowel de trainer als de club. De Engelse kampioen was in de weken voordien aan het wankelen geslagen en verloor voor het eerst sinds 2006 vier keer op rij. Men had gehoopt evenwel dat de interland-break en verlenging van Guardiola voor een ommekeer zou zorgen. Niets blijkt minder waar.

Afgelopen weekend kreeg City immers een nieuw pak voor de broek: 0-4 tegen Tottenham Hotspur. En dinsdag volgde een nieuwe afgang. In de Champions League werd tegen Feyenoord immers een driedubbele voorsprong op pijnlijke wijze uit handen gegeven: 3-3. De teleurstelling en frustratie bij Guardiola was dan ook immens.

Wondes in aangezicht

Dat viel ook letterlijk van zijn gezicht af te lezen. Zo viel tijdens de wedstrijd op dat de Spaanse succescoach plots een wonde aan zijn neus had. En later op de persballen was te zien hoe hij ook enkele sneetjes op zijn voorhoofd had. Logischerwijs werd hij hier dan ook naar gevraagd door één van de aanwezige journalisten. "Dat heb ik zelf gedaan. Met mijn vingernagel", verklaarde Guardiola, waarna hij toch een kwinkslag klaar had. "Ik wou mezelf pijn doen", verwees hij al lachend naar de malaise.

🚀

City heeft stilaan nood aan een nieuwe trainer ...

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

17
17
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

22
22
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

52
52
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

89
89
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

65
65
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

93
93
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

383
383
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

219
219
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

65
65
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

377
377
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

127
127
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

765
765
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

117
117
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

109
109
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

88
88
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

208
208
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

388
388
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

356
356
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

582
582
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1026
1026
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws