Guardiola geeft opvallende reden voor wondes in gezicht

door
Guardiola geeft opvallende reden voor wondes in gezicht

Pep Guardiola heeft zorgen, grote zorgen. Zijn Manchester City gaat momenteel door zijn grootste sportieve crisis sinds de aanstelling van de Spaanse topcoach en voorlopig is het einde niet in zicht. De stress begint dan ook zichtbaar zijn tol te eisen bij de trainer. 

Na succesvolle passages bij FC Barcelona en Bayern München, maakte Guardiola in de zomer van 2016 de overstap naar Manchester City. En dat werd de start van een absoluut droomhuwelijk. Onder Guardiola won City zes landstitels, de Champions League, het WK voor clubs en tal van andere prijzen en bekers.

Toch stond er in de voorbije maanden toch een vraagteken achter zijn toekomst. Deels vanwege het veelbesproken proces tegen City vanwege de Financial Fair Play-inbreuken, vooral door zijn aflopende contract. Maar vorige week kwam een einde aan de speculaties: zo werd zijn contract verlengd tot medio 2027.

LEES OOK: Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Crisis escaleert verder

Een welgekomen opsteker voor zowel de trainer als de club. De Engelse kampioen was in de weken voordien aan het wankelen geslagen en verloor voor het eerst sinds 2006 vier keer op rij. Men had gehoopt evenwel dat de interland-break en verlenging van Guardiola voor een ommekeer zou zorgen. Niets blijkt minder waar.

Afgelopen weekend kreeg City immers een nieuw pak voor de broek: 0-4 tegen Tottenham Hotspur. En dinsdag volgde een nieuwe afgang. In de Champions League werd tegen Feyenoord immers een driedubbele voorsprong op pijnlijke wijze uit handen gegeven: 3-3. De teleurstelling en frustratie bij Guardiola was dan ook immens.

Wondes in aangezicht

Dat viel ook letterlijk van zijn gezicht af te lezen. Zo viel tijdens de wedstrijd op dat de Spaanse succescoach plots een wonde aan zijn neus had. En later op de persballen was te zien hoe hij ook enkele sneetjes op zijn voorhoofd had. Logischerwijs werd hij hier dan ook naar gevraagd door één van de aanwezige journalisten. "Dat heb ik zelf gedaan. Met mijn vingernagel", verklaarde Guardiola, waarna hij toch een kwinkslag klaar had. "Ik wou mezelf pijn doen", verwees hij al lachend naar de malaise.

🚀

City heeft stilaan nood aan een nieuwe trainer ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

1
1
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

26
26
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

25
25
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

70
70
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

151
151
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

14
14
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

292
292
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

628
628
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

119
119
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

19
19
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

74
74
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

84
84
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

103
103
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

444
444
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

260
260
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

129
129
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

110
110
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

408
408
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

592
592
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

325
325
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

138
138
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

106
106
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

85
85
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

153
153
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

32
32

Meer sportnieuws