Matchwinnaar Lukaku tóch onder vuur: "Hij moest eruit!"

door
Matchwinnaar Lukaku tóch onder vuur:

Romelu Lukaku deed zijn ex-club AS Roma pijn en scoorde de winning-goal namens Napoli. De club van coach Antonio Conte staat aan de leiding in de Serie A met 29 punten uit dertien wedstrijden. Het Atalanta van Charles De Ketelaere, regerend landskampioen Inter, Fiorentina en Lazio volgen met 28 punten.

Het ligt aldus erg dicht bij elkaar in de Italiaanse hoogste klasse. Lukaku gaf verstek bij de Rode Duivels, maar stond wel aan de aftrap tegen ex-club AS Roma. En uiteindelijk werd Big Rom ook de matchwinnaar want hij scoorde het enige doelpunt van de wedstrijd. Toch was er nadien wéér kritiek op de goaltjesdief.

LEES OOK: De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Lukaku had geluk

In de 54e minuut tikte Lukaku het leer tegen de netten na een voorzet van Di Lorenzo. Volgens Italiaanse media had Lukaku toen al niet meer op het veld mogen staan. De aanvaller ging enkele keren fors in het duel, maar scheidsrechter Davide Massa hield telkens de gele kaart voor zich. Uiteindelijk kreeg Napoli geen enkele kaart, terwijl Roma drie keer geel kreeg.

Lukaku haalde in een eerste fase Celik onderuit, gelukkig raakte Big Rom hem niet vol anders had het zelfs rood kunnen zijn. Maar de spits kreeg aldus niets. In een tweede fase plantte Lukaku zijn studs in de borst van doelman Mile Svilar. Uiteraard had hij niet de intentie om dat te doen, maar volgens Corriere dello Sport verdiende dat zeker ook een gele kaart.

Claudio Ranieri zwijgt

Na afloop werd nieuwbakken AS Roma-coach Claudio Ranieri ook gevraagd naar de vreemde beslissingen van de ref in verband met Lukaku. “Had Lukaku verschillende gele kaarten moeten krijgen? Je wilt mij uit mijn kot lokken. Ja, hij moest er eigenlijk uit, maar dat is oké. Scheidsrechters kunnen fouten maken."

Ranieri zag wel dat de ref snel geel trok voor de Romeinen. “Vanavond werden onze spelers meteen geboekt, terwijl die van Napoli er telkens mee wegkwamen. Het is beter om je mond te houden, anders zeggen ze ‘hij heeft verloren en dan gaat hij klagen…’’, aldus Ranieri.

Speelt Romelu Lukaku dit seizoen met Napoli kampioen?

Meest recent

KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

139
139
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

27
27
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

324
324
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

31
31
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

25
25
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

298
298
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

133
133
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

21
21
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

113
113
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

64
64
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

622
622
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

49
49
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

244
244
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

364
364
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

297
297
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

42
42
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

158
158
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

455
455
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

259
259
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

78
78
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

360
360
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

171
171
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

440
440
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

281
281
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

38
38

Meer sportnieuws