Matchwinnaar Lukaku tóch onder vuur: "Hij moest eruit!"

door
Matchwinnaar Lukaku tóch onder vuur:

Romelu Lukaku deed zijn ex-club AS Roma pijn en scoorde de winning-goal namens Napoli. De club van coach Antonio Conte staat aan de leiding in de Serie A met 29 punten uit dertien wedstrijden. Het Atalanta van Charles De Ketelaere, regerend landskampioen Inter, Fiorentina en Lazio volgen met 28 punten.

Het ligt aldus erg dicht bij elkaar in de Italiaanse hoogste klasse. Lukaku gaf verstek bij de Rode Duivels, maar stond wel aan de aftrap tegen ex-club AS Roma. En uiteindelijk werd Big Rom ook de matchwinnaar want hij scoorde het enige doelpunt van de wedstrijd. Toch was er nadien wéér kritiek op de goaltjesdief.

LEES OOK: Italië verwoest Kevin De Bruyne: “Toestand is ernstig”

Lukaku had geluk

In de 54e minuut tikte Lukaku het leer tegen de netten na een voorzet van Di Lorenzo. Volgens Italiaanse media had Lukaku toen al niet meer op het veld mogen staan. De aanvaller ging enkele keren fors in het duel, maar scheidsrechter Davide Massa hield telkens de gele kaart voor zich. Uiteindelijk kreeg Napoli geen enkele kaart, terwijl Roma drie keer geel kreeg.

Lukaku haalde in een eerste fase Celik onderuit, gelukkig raakte Big Rom hem niet vol anders had het zelfs rood kunnen zijn. Maar de spits kreeg aldus niets. In een tweede fase plantte Lukaku zijn studs in de borst van doelman Mile Svilar. Uiteraard had hij niet de intentie om dat te doen, maar volgens Corriere dello Sport verdiende dat zeker ook een gele kaart.

Claudio Ranieri zwijgt

Na afloop werd nieuwbakken AS Roma-coach Claudio Ranieri ook gevraagd naar de vreemde beslissingen van de ref in verband met Lukaku. “Had Lukaku verschillende gele kaarten moeten krijgen? Je wilt mij uit mijn kot lokken. Ja, hij moest er eigenlijk uit, maar dat is oké. Scheidsrechters kunnen fouten maken."

Ranieri zag wel dat de ref snel geel trok voor de Romeinen. “Vanavond werden onze spelers meteen geboekt, terwijl die van Napoli er telkens mee wegkwamen. Het is beter om je mond te houden, anders zeggen ze ‘hij heeft verloren en dan gaat hij klagen…’’, aldus Ranieri.

Speelt Romelu Lukaku dit seizoen met Napoli kampioen?

Meest recent

Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

4
4
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

47
47
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

118
118
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

103
103
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

99
99
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

32
32
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

304
304
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

91
91
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

431
431
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

67
67
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

71
71
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

191
191
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

41
41
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

48
48
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

193
193
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

75
75
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

40
40
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

249
249
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

38
38
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

664
664
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

276
276
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

232
232
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

114
114
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

122
122
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

75
75

Meer sportnieuws