Matchwinnaar Lukaku tóch onder vuur: "Hij moest eruit!"

door
Matchwinnaar Lukaku tóch onder vuur:

Romelu Lukaku deed zijn ex-club AS Roma pijn en scoorde de winning-goal namens Napoli. De club van coach Antonio Conte staat aan de leiding in de Serie A met 29 punten uit dertien wedstrijden. Het Atalanta van Charles De Ketelaere, regerend landskampioen Inter, Fiorentina en Lazio volgen met 28 punten.

Het ligt aldus erg dicht bij elkaar in de Italiaanse hoogste klasse. Lukaku gaf verstek bij de Rode Duivels, maar stond wel aan de aftrap tegen ex-club AS Roma. En uiteindelijk werd Big Rom ook de matchwinnaar want hij scoorde het enige doelpunt van de wedstrijd. Toch was er nadien wéér kritiek op de goaltjesdief.

LEES OOK: 'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

Lukaku had geluk

In de 54e minuut tikte Lukaku het leer tegen de netten na een voorzet van Di Lorenzo. Volgens Italiaanse media had Lukaku toen al niet meer op het veld mogen staan. De aanvaller ging enkele keren fors in het duel, maar scheidsrechter Davide Massa hield telkens de gele kaart voor zich. Uiteindelijk kreeg Napoli geen enkele kaart, terwijl Roma drie keer geel kreeg.

Lukaku haalde in een eerste fase Celik onderuit, gelukkig raakte Big Rom hem niet vol anders had het zelfs rood kunnen zijn. Maar de spits kreeg aldus niets. In een tweede fase plantte Lukaku zijn studs in de borst van doelman Mile Svilar. Uiteraard had hij niet de intentie om dat te doen, maar volgens Corriere dello Sport verdiende dat zeker ook een gele kaart.

Claudio Ranieri zwijgt

Na afloop werd nieuwbakken AS Roma-coach Claudio Ranieri ook gevraagd naar de vreemde beslissingen van de ref in verband met Lukaku. “Had Lukaku verschillende gele kaarten moeten krijgen? Je wilt mij uit mijn kot lokken. Ja, hij moest er eigenlijk uit, maar dat is oké. Scheidsrechters kunnen fouten maken."

Ranieri zag wel dat de ref snel geel trok voor de Romeinen. “Vanavond werden onze spelers meteen geboekt, terwijl die van Napoli er telkens mee wegkwamen. Het is beter om je mond te houden, anders zeggen ze ‘hij heeft verloren en dan gaat hij klagen…’’, aldus Ranieri.

Speelt Romelu Lukaku dit seizoen met Napoli kampioen?

Meest recent

Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht escaleert

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

0
0
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

14
14
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

21
21
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

159
159
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

320
320
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

254
254
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

164
164
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

122
122
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

77
77
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

522
522
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

313
313
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

313
313
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

376
376
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

209
209
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

173
173
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

334
334
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

795
795
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

268
268
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

211
211
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

120
120
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

181
181
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

84
84
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

297
297
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

40
40
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1059
1059

Meer sportnieuws