Matchwinnaar Lukaku tóch onder vuur: "Hij moest eruit!"

door
Matchwinnaar Lukaku tóch onder vuur:

Romelu Lukaku deed zijn ex-club AS Roma pijn en scoorde de winning-goal namens Napoli. De club van coach Antonio Conte staat aan de leiding in de Serie A met 29 punten uit dertien wedstrijden. Het Atalanta van Charles De Ketelaere, regerend landskampioen Inter, Fiorentina en Lazio volgen met 28 punten.

Het ligt aldus erg dicht bij elkaar in de Italiaanse hoogste klasse. Lukaku gaf verstek bij de Rode Duivels, maar stond wel aan de aftrap tegen ex-club AS Roma. En uiteindelijk werd Big Rom ook de matchwinnaar want hij scoorde het enige doelpunt van de wedstrijd. Toch was er nadien wéér kritiek op de goaltjesdief.

LEES OOK: Pijnlijke details blessure De Bruyne: “Schuld van Conte”

Lukaku had geluk

In de 54e minuut tikte Lukaku het leer tegen de netten na een voorzet van Di Lorenzo. Volgens Italiaanse media had Lukaku toen al niet meer op het veld mogen staan. De aanvaller ging enkele keren fors in het duel, maar scheidsrechter Davide Massa hield telkens de gele kaart voor zich. Uiteindelijk kreeg Napoli geen enkele kaart, terwijl Roma drie keer geel kreeg.

Lukaku haalde in een eerste fase Celik onderuit, gelukkig raakte Big Rom hem niet vol anders had het zelfs rood kunnen zijn. Maar de spits kreeg aldus niets. In een tweede fase plantte Lukaku zijn studs in de borst van doelman Mile Svilar. Uiteraard had hij niet de intentie om dat te doen, maar volgens Corriere dello Sport verdiende dat zeker ook een gele kaart.

Claudio Ranieri zwijgt

Na afloop werd nieuwbakken AS Roma-coach Claudio Ranieri ook gevraagd naar de vreemde beslissingen van de ref in verband met Lukaku. “Had Lukaku verschillende gele kaarten moeten krijgen? Je wilt mij uit mijn kot lokken. Ja, hij moest er eigenlijk uit, maar dat is oké. Scheidsrechters kunnen fouten maken."

Ranieri zag wel dat de ref snel geel trok voor de Romeinen. “Vanavond werden onze spelers meteen geboekt, terwijl die van Napoli er telkens mee wegkwamen. Het is beter om je mond te houden, anders zeggen ze ‘hij heeft verloren en dan gaat hij klagen…’’, aldus Ranieri.

Speelt Romelu Lukaku dit seizoen met Napoli kampioen?

Meest recent

Janssen breekt los, nieuw goudhaantje voor Antwerp

Royal Antwerp FC heeft na zeven matchen nog eens kunnen zegevieren. In de beker werd KAS Eupen met ...

44
44
Club Brugge beeft: Hayen reageert op vertrekgeruchten

Club Brugge heeft zonder problemen gewonnen in de 1/16e finales Croky Cup. Eendracht Aalst Lede werd ...

80
80
Ulderink verrast met opvallende carrièreswitch na Antwerp

Andries Ulderink werd bij Royal Antwerp FC genadeloos aan de kant geschoven, maar de Nederlander ...

9
9
Doku schittert, blamage Liverpool, Kompany schrijft historie

Naast de Croky Cup werden er ook bekermatchen in het buitenland afgewerkt. In Engeland werd er om de ...

64
64
Croky Cup: Club haalt uit, Antwerp en Union zonder problemen

De 1/16e finales van de Croky Cup werden afgewerkt. Gisteren werd er een deel van de wedstrijden ...

69
69
Hazard emotioneel door Mourinho: “Wil je dat ik huil?”

Eden Hazard werd opgenomen in de Premier League Hall of Fame. De voormalige Rode Duivel wordt na ...

48
48
'Gemiste kans Anderlecht: Kompany vol voor oud target'

Bij Anderlecht zitten ze dit seizoen met een spitsenprobleem. Ze zagen op het einde van de ...

55
55
'Westerlo drijft Engelse grootmacht tot wanhoop'

Bij Westerlo is er in de zomer behoorlijk wat veranderd. Met Issame Charaï kwam er een nieuwe ...

44
44
Nachtmerrie voor Duivel in Ligue 1: "Wat een debiel!"

Woensdagavond wordt er ook gevoetbald in de Ligue 1, waarbij heel wat Belgen in actie komen. De ...

33
33
'KV Mechelen slikt flinke domper na bekerzege'

Voorlopig hebben alle eersteklassers hun job gedaan in de Croky Cup, ook KV Mechelen. Zij hadden het ...

66
66
Openda en co maken einde aan pijnlijke reeks

Het is al een bewogen week geweest voor Juventus, want enkele dagen geleden nam het nog afscheid van ...

37
37
Hayen geeft verklaring voor opmerkelijke basiself Club

Club Brugge begint woensdagavond aan zijn bekeravontuur met een op papier zeer haalbare affiche. Ze ...

151
151
'Over en out: Renard moet in januari weer transfermarkt op'

Het zijn niet bepaald vrolijke tijden bij Anderlecht. Het spel blijft dit seizoen pover en ook de ...

283
283
Debutanten bij Club, ook Union, Genk en Antwerp in actie

Er staat woensdagavond opnieuw heel wat bekervoetbal op het programma. Daarbij komen ook de nodige ...

62
62
Vannieuwkerke ontroert BV: "Zij was eerste slachtoffer"

Karl Vannieuwkerke kennen we uiteraard al jaren als één van de meest invloedrijke ...

28
28
Bijzondere clausule: jackpot op komst voor Kompany?

Er staat dit seizoen voorlopig geen maat op Bayern München. Het heeft nog altijd geen enkele ...

79
79
Mercato Anderlecht gefileerd: "Zullen al blij mogen zijn..."

Anderlecht staat komend weekend alweer voor een match van de waarheid. Tegen KV Mechelen zal het ...

157
157
Tom Waes betrokken in emotionele rollercoaster vol geheimen

Hij heeft het hart van een voetbalfan, het gezicht van een avonturier en de wilskracht van een ...

9
9
'Plotse interesse topclub: Hayen neemt standpunt in'

Bij Club Brugge hopen ze zich in alle rust voor te bereiden op de komende wedstrijden. Het speelt in ...

213
213
'Fofana helpt Lyon aan absolute knaltransfer'

Bij Olympique Lyon zullen ze het de komende maanden wellicht zonder Malick Fofana moeten stellen, ...

32
32
‘Duitsland kookt: Club Brugge kaapt ‘Der geilste Dribbler’’

Een 20-jarige linksbenige snelheidsduivel uit de 3. Liga steelt de show met een onstuitbare ...

488
488
'Meevaller voor Club: Barça zonder ster naar Jan Breydel'

Het belooft nog een helse klus te worden voor Club Brugge om zijn prestaties van vorig seizoen in de ...

117
117
Pittige confrontatie in beker: Cercle neemt geen risico

Deze week staat in het teken van de zestiende finales van de Croky Cup, waarbij donderdag de laatste ...

68
68
'Inter zet zinnen op nieuw goudhaantje uit JPL'

Vorig seizoen bleef Inter uiteindelijk met lege handen achter, nadat het in de Serie A de titel aan ...

77
77
Vini Jr bijt ferm door het stof bij Real Madrid

Real Madrid won afgelopen speeldag de Clasico in Spanje, maar toch zat het er even tegen bij De ...

79
79

Meer sportnieuws