Raman verklaart opvallende viering: "Had het hem beloofd"

200 stemmen
Raman verklaart opvallende viering:

KV Mechelen heeft de heenronde van de reguliere competitie met een overtuigende zege afgesloten. Malinwa haalde het zondagmiddag immers met 3-0 van hekkensluiter Beerschot VA. Ook Benito Raman pikte zijn doelpuntje mee en dat vierde hij op een opvallende wijze.

Na een knappe reeks van vier overwinningen op rij, liet KVM vlak voor de interland-break enkele steken vallen. Na het gelijkspel op eigen veld tegen Union SG, werd vervolgens verloren op bezoek bij STVV. En dus wou de ploeg van coach Besnik Hasi zondag absoluut aanknopen met een zege.

Een grootse match speelde Malinwa evenwel niet. Beerschot was in grote delen van de wedstrijd minstens de evenknie en had pech met enkele scheidsrechterlijke beslissing. Daartegenover wist de thuisploeg op de juiste momenten toe te slaan. Vlak voor rust maakte Ahmed Touba er bijvoorbeeld 1-0 van.

LEES OOK: "Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Pure vaderliefde

Halfweg de tweede helft was het dan weer Benito Raman die de boeken helemaal dicht deed bij zijn ex-club. De pocket-spits stond op de juiste plaats om een goede counter af te maken. Zijn doelpunt vierde hij op een opvallende manier. Zo haalde hij zijn scheenbeschermer uit zijn sok en gaf hij er vervolgens een zoen uit.

Dat had hij echter een duidelijke reden voor. Op de scheenbeschermer stond immers een foto van zijn zoontje Mason afgebeeld. "Ik had beloofd het aan hem te tonen als ik zou scoren. Extra leuk, omdat het nog maar de tweede keer is dat hij komt kijken in het stadion. Hij is nu drieënhalf", klinkt het bij Gazet van Antwerpen.

Voetbalgekke knaap

En Raman junior heeft het voetbal duidelijk met de paplepel binnen gekregen. "Ik denk niet dat hij al volledig beseft wat er allemaal rond het voetbal gebeurt, met de supporters enzovoort. Maar het spelletje snapt hij wel al goed. Hij herbekijkt thuis ook voortdurend wedstrijden van mij. Hij weet waar ik loop en hoe ik scoor. Het is thuis 24 op 24 voetbal. Het is dat of Paw Patrol. Da’s nog het enige wat er uit komt", glunderde Raman.

De transfer van Raman is voorlopig ...

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

27
27
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

22
22
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

24
24
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

67
67
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

64
64
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

76
76
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

57
57
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

92
92
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

32
32
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

85
85
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

152
152
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

220
220
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

500
500
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

174
174
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

451
451
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

859
859
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

365
365
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

175
175
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

698
698
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

600
600
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

182
182
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws