Raman verklaart opvallende viering: "Had het hem beloofd"

200 stemmen
Raman verklaart opvallende viering:

KV Mechelen heeft de heenronde van de reguliere competitie met een overtuigende zege afgesloten. Malinwa haalde het zondagmiddag immers met 3-0 van hekkensluiter Beerschot VA. Ook Benito Raman pikte zijn doelpuntje mee en dat vierde hij op een opvallende wijze.

Na een knappe reeks van vier overwinningen op rij, liet KVM vlak voor de interland-break enkele steken vallen. Na het gelijkspel op eigen veld tegen Union SG, werd vervolgens verloren op bezoek bij STVV. En dus wou de ploeg van coach Besnik Hasi zondag absoluut aanknopen met een zege.

Een grootse match speelde Malinwa evenwel niet. Beerschot was in grote delen van de wedstrijd minstens de evenknie en had pech met enkele scheidsrechterlijke beslissing. Daartegenover wist de thuisploeg op de juiste momenten toe te slaan. Vlak voor rust maakte Ahmed Touba er bijvoorbeeld 1-0 van.

LEES OOK: Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Pure vaderliefde

Halfweg de tweede helft was het dan weer Benito Raman die de boeken helemaal dicht deed bij zijn ex-club. De pocket-spits stond op de juiste plaats om een goede counter af te maken. Zijn doelpunt vierde hij op een opvallende manier. Zo haalde hij zijn scheenbeschermer uit zijn sok en gaf hij er vervolgens een zoen uit.

Dat had hij echter een duidelijke reden voor. Op de scheenbeschermer stond immers een foto van zijn zoontje Mason afgebeeld. "Ik had beloofd het aan hem te tonen als ik zou scoren. Extra leuk, omdat het nog maar de tweede keer is dat hij komt kijken in het stadion. Hij is nu drieënhalf", klinkt het bij Gazet van Antwerpen.

Voetbalgekke knaap

En Raman junior heeft het voetbal duidelijk met de paplepel binnen gekregen. "Ik denk niet dat hij al volledig beseft wat er allemaal rond het voetbal gebeurt, met de supporters enzovoort. Maar het spelletje snapt hij wel al goed. Hij herbekijkt thuis ook voortdurend wedstrijden van mij. Hij weet waar ik loop en hoe ik scoor. Het is thuis 24 op 24 voetbal. Het is dat of Paw Patrol. Da’s nog het enige wat er uit komt", glunderde Raman.

De transfer van Raman is voorlopig ...

Meest recent

Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

0
0
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

28
28
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

202
202
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

30
30
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

117
117
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

148
148
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

122
122
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

410
410
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

102
102
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

101
101
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

47
47
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

137
137
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

289
289
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

111
111
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

54
54
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

69
69
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

216
216
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

120
120
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

65
65
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

154
154
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

413
413
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

275
275
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

535
535
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

146
146
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

151
151

Meer sportnieuws