Raman verklaart opvallende viering: "Had het hem beloofd"

door
Raman verklaart opvallende viering:

KV Mechelen heeft de heenronde van de reguliere competitie met een overtuigende zege afgesloten. Malinwa haalde het zondagmiddag immers met 3-0 van hekkensluiter Beerschot VA. Ook Benito Raman pikte zijn doelpuntje mee en dat vierde hij op een opvallende wijze.

Na een knappe reeks van vier overwinningen op rij, liet KVM vlak voor de interland-break enkele steken vallen. Na het gelijkspel op eigen veld tegen Union SG, werd vervolgens verloren op bezoek bij STVV. En dus wou de ploeg van coach Besnik Hasi zondag absoluut aanknopen met een zege.

Een grootse match speelde Malinwa evenwel niet. Beerschot was in grote delen van de wedstrijd minstens de evenknie en had pech met enkele scheidsrechterlijke beslissing. Daartegenover wist de thuisploeg op de juiste momenten toe te slaan. Vlak voor rust maakte Ahmed Touba er bijvoorbeeld 1-0 van.

LEES OOK: CPL: Beerschot doet puike zaak, Club Nxt plots hekkensluiter

Pure vaderliefde

Halfweg de tweede helft was het dan weer Benito Raman die de boeken helemaal dicht deed bij zijn ex-club. De pocket-spits stond op de juiste plaats om een goede counter af te maken. Zijn doelpunt vierde hij op een opvallende manier. Zo haalde hij zijn scheenbeschermer uit zijn sok en gaf hij er vervolgens een zoen uit.

Dat had hij echter een duidelijke reden voor. Op de scheenbeschermer stond immers een foto van zijn zoontje Mason afgebeeld. "Ik had beloofd het aan hem te tonen als ik zou scoren. Extra leuk, omdat het nog maar de tweede keer is dat hij komt kijken in het stadion. Hij is nu drieënhalf", klinkt het bij Gazet van Antwerpen.

Voetbalgekke knaap

En Raman junior heeft het voetbal duidelijk met de paplepel binnen gekregen. "Ik denk niet dat hij al volledig beseft wat er allemaal rond het voetbal gebeurt, met de supporters enzovoort. Maar het spelletje snapt hij wel al goed. Hij herbekijkt thuis ook voortdurend wedstrijden van mij. Hij weet waar ik loop en hoe ik scoor. Het is thuis 24 op 24 voetbal. Het is dat of Paw Patrol. Da’s nog het enige wat er uit komt", glunderde Raman.

De transfer van Raman is voorlopig ...

Meest recent

Van der Elst trekt streng oordeel na WK-afgang U17

Het WK U17 is uiteindelijk een afknapper geworden voor de Jonge Duivels. Ze waren met hoge ...

65
65
Vanderhaeghe deelt sneertje uit aan Hayen, Hubert en co

De interlandbreak is vaak een moment voor trainerswissels en ook deze maand was het weer raak bij ...

64
64
Anderlecht-legende Jurion verrast met 3 favoriete spelers

Bij Anderlecht hopen ze zich weer te kunnen gaan mengen in de titelstrijd na de overwinningen tegen ...

58
58
Kroatië plaatst zich voor WK, Oranje en Duitsland wachten nog

De kwalificatiecampagne voor het WK is in zijn laatste fase aanbeland. Vrijdagavond wist ...

55
55
'Chelsea en Barça kampen om gewezen JPL-ster'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

31
31
Rode Duivel blijft op de sukkel: WK al een utopie?

Helemaal zeker zijn ze nog niet, maar we mogen er van uitgaan dat de Rode Duivels volgende zomer op ...

38
38
Vanderhaeghe blijft hopen op topclub: "Hij is mijn vriend"

Yves Vanderhaeghe is terug op de Belgische velden. De ervaren trainer maakte deze week een ...

82
82
'Club Brugge en Genk blazen transferstrijd nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en de meeste clubs beginnen stilaan hun verlanglijstjes ...

173
173
'Tottenham mengt zich in titanenstrijd om Rode Duivel'

Enkele jaren geleden was Tottenham nog een haven voor Rode Duivels. Met Toby Alderweireld, Jan ...

45
45
'Club haalt opgelucht adem na transferupdate, Union vreest'

Bij Club Brugge moeten ze in de komende mercato's het vertrek van heel wat sterkhouders vrezen. De ...

82
82
Argentinië pakt vlotte zege, droom voor Union-speler

In de komende dagen worden de laatste tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. In ...

50
50
'Strijd om De Cat los: Bayern doet monsterbod'

De passage van Nathan De Cat op het WK U17 was er één van korte duur, want de Jonge ...

720
720
Bijzonder povere Jonge Duivels incasseren mokerslag

De U17 speelden een pover WK, de beloften zijn voorlopig ook wisselvallig bezig in hun ...

101
101
Tielemans: "Dit leeft héél erg bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels nemen het zaterdag om 15u op tegen Kazachstan. Daar zullen ze zich wellicht plaatsen ...

61
61
Mbappé viert geweldige mijlpaal: Haaland weldra nog straffer

Kylian Mbappé was weer trefzeker voor Frankrijk. De aanvaller heeft een historische mijlpaal ...

33
33
Club Brugge oefent tegen Hoefkens: opvallende afwezige

Club Brugge zendt haar zonen uit, want tijdens de break zag Nicky Hayen opnieuw heel wat volk ...

235
235
'Club Brugge houdt adem in: Hayen richting uitgang?'

De voorbije weken werd Club Brugge opgeschrikt door geruchten vanuit Glasgow, waar Nicky Hayen in de ...

266
266
Garcia kiest radicaal: bankzitter staat blind in de basis

Hij speelt niet wekelijks bij Brighton, maar bij de Rode Duivels is Maxim De Cuyper onaantastbaar. ...

212
212
Garcia speelt blufpoker: steunpilaar Rode Duivels out?

Zaterdag beginnen de Rode Duivels in Astana aan hun laatste tweeluik richting het WK. Vermits ...

82
82
'Leegloop bij Club Brugge: volgende grootmacht klopt aan'

De geruchtenmolen draait al op volle toeren bij Club Brugge, dat volgende zomer wellicht dan ook ...

255
255
Marc Coucke pakt iedereen in snelheid met grote fusie

De afgelopen weken kwam eindelijk weer wat zuurstof in het Lotto Park te hangen. Het vertrek van ...

873
873
Garcia negeert Genk: "Als je dat doet bij Club Brugge..."

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan. Behalve vier spelers van Club Brugge stapte ...

297
297
'Proximus trekt staart in: rampscenario voor Pro League'

Voorlopig blijft DAZN voldoen aan alle (financiële) verplichtingen, maar op de langere termijn ...

669
669
'Wanda flirt met Chelsea-speler: die verrast compleet'

Wanda Nara is geen onbesproken blad. De Argentijnse kende een zeer woelige relatie met Mauro Icardi ...

39
39
Garcia speelt open kaart over aanvoerder Rode Duivels

Zaterdag om 15 uur Belgische tijd nemen de Rode Duivels het in Astana op tegen Kazachstan. Daags ...

98
98

Meer sportnieuws