Raman verklaart opvallende viering: "Had het hem beloofd"

200 stemmen
Raman verklaart opvallende viering:

KV Mechelen heeft de heenronde van de reguliere competitie met een overtuigende zege afgesloten. Malinwa haalde het zondagmiddag immers met 3-0 van hekkensluiter Beerschot VA. Ook Benito Raman pikte zijn doelpuntje mee en dat vierde hij op een opvallende wijze.

Na een knappe reeks van vier overwinningen op rij, liet KVM vlak voor de interland-break enkele steken vallen. Na het gelijkspel op eigen veld tegen Union SG, werd vervolgens verloren op bezoek bij STVV. En dus wou de ploeg van coach Besnik Hasi zondag absoluut aanknopen met een zege.

Een grootse match speelde Malinwa evenwel niet. Beerschot was in grote delen van de wedstrijd minstens de evenknie en had pech met enkele scheidsrechterlijke beslissing. Daartegenover wist de thuisploeg op de juiste momenten toe te slaan. Vlak voor rust maakte Ahmed Touba er bijvoorbeeld 1-0 van.

LEES OOK: 'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Pure vaderliefde

Halfweg de tweede helft was het dan weer Benito Raman die de boeken helemaal dicht deed bij zijn ex-club. De pocket-spits stond op de juiste plaats om een goede counter af te maken. Zijn doelpunt vierde hij op een opvallende manier. Zo haalde hij zijn scheenbeschermer uit zijn sok en gaf hij er vervolgens een zoen uit.

Dat had hij echter een duidelijke reden voor. Op de scheenbeschermer stond immers een foto van zijn zoontje Mason afgebeeld. "Ik had beloofd het aan hem te tonen als ik zou scoren. Extra leuk, omdat het nog maar de tweede keer is dat hij komt kijken in het stadion. Hij is nu drieënhalf", klinkt het bij Gazet van Antwerpen.

Voetbalgekke knaap

En Raman junior heeft het voetbal duidelijk met de paplepel binnen gekregen. "Ik denk niet dat hij al volledig beseft wat er allemaal rond het voetbal gebeurt, met de supporters enzovoort. Maar het spelletje snapt hij wel al goed. Hij herbekijkt thuis ook voortdurend wedstrijden van mij. Hij weet waar ik loop en hoe ik scoor. Het is thuis 24 op 24 voetbal. Het is dat of Paw Patrol. Da’s nog het enige wat er uit komt", glunderde Raman.

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"
307

De transfer van Raman is voorlopig ...

Meest recent

Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

6
6
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

96
96
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

173
173
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

85
85
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

62
62
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

60
60
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

11
11
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

91
91
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

413
413
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

251
251
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

172
172
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

172
172
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

46
46
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

93
93
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

949
949
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

504
504
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

215
215
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

72
72
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

307
307
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

99
99
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

117
117
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

119
119
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

203
203
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

48
48
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

167
167

Meer sportnieuws