Club Brugge komt met blessure update over sleutelspelers

245
Club Brugge komt met blessure update over sleutelspelers

Club Brugge staat voor belangrijke weken. Het krijgt in de competitie op papier een makkelijker programma, waardoor het de kloof met leider Genk misschien kan verkleinen. In de Champions League wacht volgende week dan weer een cruciale trip naar Schotland, waar ze tegen Celtic een grote stap richting kwalificatie kunnen zetten.

Het is dus vooral uitkijken naar volgende woensdag in Glasgow, al wacht eerst zaterdag nog een thuismatch tegen STVV in de competitie. Na de interlandbreak heersten er wel nog de nodige blessurezorgen voor dat tweeluik.

LEES OOK: Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Seys, De Cuyper & Meijer

Donderdagnamiddag komt Blauw-Zwart met een medische update die de verwachtingen grotendeels bevestigt. Zo zijn Joaquin Seys en Maxim De Cuyper gewoon fit voor STVV. Beide flankverdedigers moesten nog afhaken bij de Rode Duivels, maar zijn nu weer klaar voor de dienst.

Bjorn Meijer staat dan weer zoals gevreesd enkele weken aan de kant. Hij viel uit bij Jong Oranje en een scan bevestigde dat hij een blessure aan de quadriceps opgelopen heeft. Een nieuwe domper voor de Nederlander, die het voorbije anderhalf jaar al stevig op de sukkel was.

Hayen bidt voor Nilsson

Ook over Gustaf Nilsson kwam Club met nieuws. Eerder verschenen berichten dat de Zweed opnieuw out zou zijn voor STVV en Celtic. In Brugge bidden ze echter dat hij die laatste match nog haalt. "Of hij mee zal reizen naar Glasgow voor de Champions League of de match tegen Dender volgende week zal halen, is nog onzeker", luidt het.

Moet Club er alles aan doen om Nilsson klaar te stomen voor Celtic?

Meest recent

'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

0
0
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

22
22
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

27
27
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

48
48
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

16
16
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

111
111
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

103
103
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

46
46
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

139
139
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

184
184
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

76
76
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

42
42
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

194
194
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

96
96
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

172
172
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

192
192
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

77
77
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

403
403
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

271
271
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

236
236
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1012
1012
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

414
414
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

171
171

Meer sportnieuws