Club Brugge komt met blessure update over sleutelspelers

door
Club Brugge komt met blessure update over sleutelspelers

Club Brugge staat voor belangrijke weken. Het krijgt in de competitie op papier een makkelijker programma, waardoor het de kloof met leider Genk misschien kan verkleinen. In de Champions League wacht volgende week dan weer een cruciale trip naar Schotland, waar ze tegen Celtic een grote stap richting kwalificatie kunnen zetten.

Het is dus vooral uitkijken naar volgende woensdag in Glasgow, al wacht eerst zaterdag nog een thuismatch tegen STVV in de competitie. Na de interlandbreak heersten er wel nog de nodige blessurezorgen voor dat tweeluik.

LEES OOK: 'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

Seys, De Cuyper & Meijer

Donderdagnamiddag komt Blauw-Zwart met een medische update die de verwachtingen grotendeels bevestigt. Zo zijn Joaquin Seys en Maxim De Cuyper gewoon fit voor STVV. Beide flankverdedigers moesten nog afhaken bij de Rode Duivels, maar zijn nu weer klaar voor de dienst.

Bjorn Meijer staat dan weer zoals gevreesd enkele weken aan de kant. Hij viel uit bij Jong Oranje en een scan bevestigde dat hij een blessure aan de quadriceps opgelopen heeft. Een nieuwe domper voor de Nederlander, die het voorbije anderhalf jaar al stevig op de sukkel was.

Hayen bidt voor Nilsson

Ook over Gustaf Nilsson kwam Club met nieuws. Eerder verschenen berichten dat de Zweed opnieuw out zou zijn voor STVV en Celtic. In Brugge bidden ze echter dat hij die laatste match nog haalt. "Of hij mee zal reizen naar Glasgow voor de Champions League of de match tegen Dender volgende week zal halen, is nog onzeker", luidt het.

Moet Club er alles aan doen om Nilsson klaar te stomen voor Celtic?

Meest recent

Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

0
0
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

29
29
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

82
82
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

411
411
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

109
109
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

252
252
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

346
346
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

106
106
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

241
241
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

306
306
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

59
59
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

519
519
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

429
429
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

168
168
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

480
480
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

450
450
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

86
86
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

379
379
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

609
609
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

228
228
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

273
273
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

311
311
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

386
386
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

566
566

Meer sportnieuws