Club Brugge komt met blessure update over sleutelspelers

door
Club Brugge komt met blessure update over sleutelspelers

Club Brugge staat voor belangrijke weken. Het krijgt in de competitie op papier een makkelijker programma, waardoor het de kloof met leider Genk misschien kan verkleinen. In de Champions League wacht volgende week dan weer een cruciale trip naar Schotland, waar ze tegen Celtic een grote stap richting kwalificatie kunnen zetten.

Het is dus vooral uitkijken naar volgende woensdag in Glasgow, al wacht eerst zaterdag nog een thuismatch tegen STVV in de competitie. Na de interlandbreak heersten er wel nog de nodige blessurezorgen voor dat tweeluik.

LEES OOK: 'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Seys, De Cuyper & Meijer

Donderdagnamiddag komt Blauw-Zwart met een medische update die de verwachtingen grotendeels bevestigt. Zo zijn Joaquin Seys en Maxim De Cuyper gewoon fit voor STVV. Beide flankverdedigers moesten nog afhaken bij de Rode Duivels, maar zijn nu weer klaar voor de dienst.

Bjorn Meijer staat dan weer zoals gevreesd enkele weken aan de kant. Hij viel uit bij Jong Oranje en een scan bevestigde dat hij een blessure aan de quadriceps opgelopen heeft. Een nieuwe domper voor de Nederlander, die het voorbije anderhalf jaar al stevig op de sukkel was.

Hayen bidt voor Nilsson

Ook over Gustaf Nilsson kwam Club met nieuws. Eerder verschenen berichten dat de Zweed opnieuw out zou zijn voor STVV en Celtic. In Brugge bidden ze echter dat hij die laatste match nog haalt. "Of hij mee zal reizen naar Glasgow voor de Champions League of de match tegen Dender volgende week zal halen, is nog onzeker", luidt het.

Moet Club er alles aan doen om Nilsson klaar te stomen voor Celtic?

Meest recent

‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

14
14
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

8
8
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

82
82
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

146
146
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

223
223
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

58
58
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

312
312
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

236
236
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

344
344
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

174
174
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

79
79
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

179
179
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

68
68
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

368
368
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

544
544
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

83
83
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

287
287
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

238
238
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

497
497
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

440
440
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

688
688
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

580
580
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

158
158
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

521
521
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

51
51

Meer sportnieuws