'KRC Genk en Antwerp strijden om ‘man van 11 miljoen euro’'

779 stemmen
'KRC Genk en Antwerp strijden om ‘man van 11 miljoen euro’'

De wintermercato komt in aantocht en de geruchten beginnen stilaan op gang te komen. Zo worden KRC Genk en Royal Antwerp FC aan een opvallende transfer gelinkt. Gaan zij in januari een voormalige smaakmaker uit de Eredivisie naar de Jupiler Pro League halen?

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Karlsson lokt veel interesse

De Italiaanse krant Corriere dello Sport weet dat Jesper Karlsson Bologna in januari mag verlaten. De 26-jarige Zweed kan weg op huurbasis en Royal Antwerp FC, KRC Genk, FC Utrecht en zijn voormalige club AZ zien wel graten in zijn komst.

Dat Antwerp interesse heeft is geen verrassing, Marc Overmars haalt graag spelers met een Nederlands verleden naar de Bosuil. Dat viel soms mee en soms tegen. De Nederlander zal echter ook beseffen dat Karlsson aankopen in januari wellicht geen optie is. 

Op zijspoor bij Bologna en Zweden

Bologna betaalde in augustus 2023 nog 11 miljoen euro om hem weg te halen bij AZ. In Italië kon hij niet overtuigen en hij zit er helemaal op een zijspoor. De technisch vaardige flankaanvaller speelde dit seizoen in vijf duels mee en zit nog maar aan 187 speelminuten. Hij scoorde één keer.

Karlsson heeft nog een marktwaarde van 8 miljoen euro en ligt nog tot medio 2028 onder contract. Hem aankopen lijkt dus geen optie te zijn, ook niet voor KRC Genk. Hij zou sportief wel een meerwaarde kunnen zijn voor de twee clubs.

Karlsson was ook 14 keer international bij Zweden, al dateert zijn laatste interland van 12 oktober 2023. Kan de flankspeler zich via België weer in de kijker spelen? Dat valt dus nog af te wachten.

 

Gaat hij in België belanden?

Meest recent

Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

41
41
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

118
118
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

123
123
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

341
341
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

120
120
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

153
153
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

317
317
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1290
1290
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

133
133
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

165
165
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

105
105
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

78
78
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

47
47
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

188
188
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

237
237
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

177
177
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

27
27
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

307
307
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

247
247
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

401
401
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

222
222
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

128
128
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

161
161
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

909
909

Meer sportnieuws