Standard komt met groot nieuws over verkoop

door
Standard komt met groot nieuws over verkoop

Standard Luik kampt met financiële problemen en de Rouches hopen binnenkort nog steeds het verkoopproces van de club af te sluiten. Op de officiële kanalen komt Standard nu met de aankondiging van een verrassende aanwinst achter de schermen én groot nieuws over de verkoop van de club. 

Andy Anson treedt toe als nieuw lid van de Raad van Bestuur van Standard. Hij is de CEO van de Britisch Olympic Association en voorzitter van de Lancashire Cricket Club, één van de grootste teams in Engeland. Daarvoor was hij onder andere commercieel directeur bij Manchester United en bestuurslid en CEO van ATP Europe.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

Verkoopproces

Volgens Standard zal de komst van Anson de verkoop van de club vergemakkelijken. ‘Naast zijn bijdrage op korte termijn aan de ondersteuning van het management van de club, zal Andy's komst het proces van de overdracht van de club in handen van een nieuwe investeerder, dat zich richt op de toekomstige ontwikkeling van Standard, helpen vergemakkelijken.’

Ook CEO Pierre Locht is dolenthousiast. "De toetreding van Andy tot de Raad van Bestuur is geweldig nieuws voor de club. Onze gesprekken waren zeer constructief en we zijn ervan overtuigd dat hij een zeer kostbare steun zal zijn voor het management van de club, in het algemeen en tijdens het verkoopproces. Onze gezamenlijke kortetermijndoelstelling is duidelijk: Standard een betere toekomst bezorgen."

Historische club

Anson zelf is vereerd dat hij lid is van de Raad van Bestuur van zo’n ‘historische club’. "Ik ben verheugd om aan de slag te gaan bij zo'n historische en hoog aangeschreven club als Standard. De club bevindt zich momenteel op een belangrijk punt in zijn geschiedenis en het is mijn doel om mijn ervaring, met name op commercieel vlak, bij te brengen om het managementteam te ondersteunen en er tegelijkertijd voor te zorgen dat het verkoopproces soepel verloopt zodat er snel een nieuw momentum kan worden gecreëerd zodat de supporters van de club weten dat er een zekere en positieve toekomst is."

Denk jij dat Standard snel terug tot de Belgische top zal behoren?

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

33
33
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

20
20
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

29
29
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

21
21
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

91
91
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

68
68
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

51
51
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

221
221
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

336
336
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

80
80
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

130
130
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

145
145
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

110
110
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

98
98
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

122
122
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

205
205
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

140
140
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

691
691
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

544
544
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

173
173
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

178
178
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

222
222
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

31
31
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

297
297
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

198
198

Meer sportnieuws