Standard komt met groot nieuws over verkoop

door
Standard komt met groot nieuws over verkoop

Standard Luik kampt met financiële problemen en de Rouches hopen binnenkort nog steeds het verkoopproces van de club af te sluiten. Op de officiële kanalen komt Standard nu met de aankondiging van een verrassende aanwinst achter de schermen én groot nieuws over de verkoop van de club. 

Andy Anson treedt toe als nieuw lid van de Raad van Bestuur van Standard. Hij is de CEO van de Britisch Olympic Association en voorzitter van de Lancashire Cricket Club, één van de grootste teams in Engeland. Daarvoor was hij onder andere commercieel directeur bij Manchester United en bestuurslid en CEO van ATP Europe.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

Verkoopproces

Volgens Standard zal de komst van Anson de verkoop van de club vergemakkelijken. ‘Naast zijn bijdrage op korte termijn aan de ondersteuning van het management van de club, zal Andy's komst het proces van de overdracht van de club in handen van een nieuwe investeerder, dat zich richt op de toekomstige ontwikkeling van Standard, helpen vergemakkelijken.’

Ook CEO Pierre Locht is dolenthousiast. "De toetreding van Andy tot de Raad van Bestuur is geweldig nieuws voor de club. Onze gesprekken waren zeer constructief en we zijn ervan overtuigd dat hij een zeer kostbare steun zal zijn voor het management van de club, in het algemeen en tijdens het verkoopproces. Onze gezamenlijke kortetermijndoelstelling is duidelijk: Standard een betere toekomst bezorgen."

Historische club

Anson zelf is vereerd dat hij lid is van de Raad van Bestuur van zo’n ‘historische club’. "Ik ben verheugd om aan de slag te gaan bij zo'n historische en hoog aangeschreven club als Standard. De club bevindt zich momenteel op een belangrijk punt in zijn geschiedenis en het is mijn doel om mijn ervaring, met name op commercieel vlak, bij te brengen om het managementteam te ondersteunen en er tegelijkertijd voor te zorgen dat het verkoopproces soepel verloopt zodat er snel een nieuw momentum kan worden gecreëerd zodat de supporters van de club weten dat er een zekere en positieve toekomst is."

Denk jij dat Standard snel terug tot de Belgische top zal behoren?

Meest recent

"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

194
194
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

14
14
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

443
443
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

38
38
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

112
112
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

58
58
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

148
148
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

53
53
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

185
185
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

243
243
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

281
281
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

130
130
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

51
51
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

492
492
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

194
194
KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

544
544
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

306
306
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

299
299
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

159
159
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

270
270
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

262
262
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

134
134
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

444
444
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

423
423
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

241
241

Meer sportnieuws