Standard komt met groot nieuws over verkoop

458 stemmen
Standard komt met groot nieuws over verkoop

Standard Luik kampt met financiële problemen en de Rouches hopen binnenkort nog steeds het verkoopproces van de club af te sluiten. Op de officiële kanalen komt Standard nu met de aankondiging van een verrassende aanwinst achter de schermen én groot nieuws over de verkoop van de club. 

Andy Anson treedt toe als nieuw lid van de Raad van Bestuur van Standard. Hij is de CEO van de Britisch Olympic Association en voorzitter van de Lancashire Cricket Club, één van de grootste teams in Engeland. Daarvoor was hij onder andere commercieel directeur bij Manchester United en bestuurslid en CEO van ATP Europe.

LEES OOK: 'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Verkoopproces

Volgens Standard zal de komst van Anson de verkoop van de club vergemakkelijken. ‘Naast zijn bijdrage op korte termijn aan de ondersteuning van het management van de club, zal Andy's komst het proces van de overdracht van de club in handen van een nieuwe investeerder, dat zich richt op de toekomstige ontwikkeling van Standard, helpen vergemakkelijken.’

Ook CEO Pierre Locht is dolenthousiast. "De toetreding van Andy tot de Raad van Bestuur is geweldig nieuws voor de club. Onze gesprekken waren zeer constructief en we zijn ervan overtuigd dat hij een zeer kostbare steun zal zijn voor het management van de club, in het algemeen en tijdens het verkoopproces. Onze gezamenlijke kortetermijndoelstelling is duidelijk: Standard een betere toekomst bezorgen."

Historische club

Anson zelf is vereerd dat hij lid is van de Raad van Bestuur van zo’n ‘historische club’. "Ik ben verheugd om aan de slag te gaan bij zo'n historische en hoog aangeschreven club als Standard. De club bevindt zich momenteel op een belangrijk punt in zijn geschiedenis en het is mijn doel om mijn ervaring, met name op commercieel vlak, bij te brengen om het managementteam te ondersteunen en er tegelijkertijd voor te zorgen dat het verkoopproces soepel verloopt zodat er snel een nieuw momentum kan worden gecreëerd zodat de supporters van de club weten dat er een zekere en positieve toekomst is."

Denk jij dat Standard snel terug tot de Belgische top zal behoren?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

18
18
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

23
23
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

54
54
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

93
93
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

66
66
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

95
95
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

391
391
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

219
219
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

65
65
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

380
380
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

128
128
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

768
768
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

119
119
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

109
109
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

89
89
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

209
209
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

391
391
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

357
357
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

584
584
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1032
1032
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws