Standard komt met groot nieuws over verkoop

door
Standard komt met groot nieuws over verkoop

Standard Luik kampt met financiële problemen en de Rouches hopen binnenkort nog steeds het verkoopproces van de club af te sluiten. Op de officiële kanalen komt Standard nu met de aankondiging van een verrassende aanwinst achter de schermen én groot nieuws over de verkoop van de club. 

Andy Anson treedt toe als nieuw lid van de Raad van Bestuur van Standard. Hij is de CEO van de Britisch Olympic Association en voorzitter van de Lancashire Cricket Club, één van de grootste teams in Engeland. Daarvoor was hij onder andere commercieel directeur bij Manchester United en bestuurslid en CEO van ATP Europe.

LEES OOK: ‘Zéér straf: Club Brugge gaat all-in voor oude bekende’

Verkoopproces

Volgens Standard zal de komst van Anson de verkoop van de club vergemakkelijken. ‘Naast zijn bijdrage op korte termijn aan de ondersteuning van het management van de club, zal Andy's komst het proces van de overdracht van de club in handen van een nieuwe investeerder, dat zich richt op de toekomstige ontwikkeling van Standard, helpen vergemakkelijken.’

Ook CEO Pierre Locht is dolenthousiast. "De toetreding van Andy tot de Raad van Bestuur is geweldig nieuws voor de club. Onze gesprekken waren zeer constructief en we zijn ervan overtuigd dat hij een zeer kostbare steun zal zijn voor het management van de club, in het algemeen en tijdens het verkoopproces. Onze gezamenlijke kortetermijndoelstelling is duidelijk: Standard een betere toekomst bezorgen."

Historische club

Anson zelf is vereerd dat hij lid is van de Raad van Bestuur van zo’n ‘historische club’. "Ik ben verheugd om aan de slag te gaan bij zo'n historische en hoog aangeschreven club als Standard. De club bevindt zich momenteel op een belangrijk punt in zijn geschiedenis en het is mijn doel om mijn ervaring, met name op commercieel vlak, bij te brengen om het managementteam te ondersteunen en er tegelijkertijd voor te zorgen dat het verkoopproces soepel verloopt zodat er snel een nieuw momentum kan worden gecreëerd zodat de supporters van de club weten dat er een zekere en positieve toekomst is."

Denk jij dat Standard snel terug tot de Belgische top zal behoren?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

13
13
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

57
57
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

135
135
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

50
50
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

283
283
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

75
75
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

576
576
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

191
191
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

171
171
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

397
397
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

58
58
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

229
229
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

65
65
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

70
70
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

114
114
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

461
461
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

269
269
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

353
353
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

786
786
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

662
662
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

369
369

Meer sportnieuws