Nieuwe uppercut Erik ten Hag na spectaculaire comeback

41 stemmen
Nieuwe uppercut Erik ten Hag na spectaculaire comeback

Erik ten Hag werd de laan uitgestuurd bij Manchester United. De Nederlandse oefenmeester werd meteen genoemd bij een nieuwe topjob bij AS Roma, maar de Italiaanse club heeft voor een andere trainer gekozen.

Ten Hag (ex-Ajax) kreeg veel kritiek tijdens zijn periode bij Man Utd. Na de FA Cup-winst van vorig seizoen ten koste van rivaal Man City kreeg de Nederlander nog een kans bij The Mancunians. Dit seizoen vielen de resultaten echter weer zwaar tegen waardoor hij werd ontslagen. Ruben Amorim is al aangesteld als zijn opvolger in Engeland.

LEES OOK: "Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Succescoach in Rome

Ten Hag leek echter niet lang zonder job te zitten want hij werd vrijwel direct genoemd bij AS Roma om de ontslagen Ivan Juric op te volgen. Uiteindelijk kreeg ten Hag een nieuwe klap in het gezicht te verwerken want Claudio Ranieri is nu voorgesteld als nieuwe T1 van AS Roma.

De Italiaanse oefenmeester verbaasde de voetbalwereld door kampioen te spelen met Leicester City en wordt gezien als een succescoach. Hij moet de Romeinse topclub weer op de rails zien te krijgen. Dat lukte eerder clubicoon Daniele De Rossi al niet. Ten Hag kan ondertussen verder kijken.

Nieuwe uitdaging

Naast ten Hag werden ook Vincenzo Montella, Roberto Mancini en Massimiliano Allegri genoemd. De Romeinen maakten nu de komst van Ranieri op de officiële kanalen bekend. De 73-jarige oefenmeester nam vorig jaar nog afscheid als trainer, maar verrast nu met een spectaculaire comeback. In het verleden was hij al van 2009 tot 2011 en een paar maanden in 2019 T1 van AS Roma.

Is Claudio Ranieri de ideale T1 voor AS Roma?

Meest recent

'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

75
75
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

10
10
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

54
54
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

74
74
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

63
63
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

107
107
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

147
147
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

27
27
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

122
122
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

262
262
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

325
325
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

309
309
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

56
56
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

55
55
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

282
282
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

108
108
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

117
117
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

88
88
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

192
192
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

300
300
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

118
118
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

304
304
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

40
40

Meer sportnieuws