Genk blijft teleurgesteld achter na korte inzinking

door
Genk blijft teleurgesteld achter na korte inzinking

KRC Genk mag ondanks de pandoering van vorig weekend tegen Union nog altijd als leider de interlandbreak in. De Limburgers zullen zich na de interlandbreak wel moeten herpakken als ze straks niet bijgehaald willen worden door de concurrentie. Donderdag misten ze echter de kans om vertrouwen op te doen.

Net als vele andere eersteklassers vulde Genk de interlandbreak door donderdagmiddag een oefenwedstrijd te beleggen. Daarin namen ze het op tegen Fortuna Düsseldorf, de huidige nummer drie in de Duitse 2. Bundesliga. Die wedstrijd eindigde voor hen echter met een domper.

LEES OOK: ‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Genk speelt Düsseldorf weg

Genk deed het tegen de Duitsers uiteraard zonder vele internationals, al kon Thorsten Fink wel nog steeds rekenen op spelers als El Ouahdi, Sattlberger, Heynen en Tolu. Hij zag een sterk Genk een blitzstart nemen en nog binnen het eerste halfuur een dubbele voorsprong uitbouwen.

Eerst knalde gelegenheidslinksachter Pierre de thuisploeg op voorsprong en enkele minuten later verzilverde Bonsu Baah een heerlijke diepe bal van Heynen. Daarna bleef Genk de Duitsers wegdrukken, ook in de tweede helft. Er kwam echter geen verdiende derde treffer omdat Adedeji-Sternberg de paal trof.

Inzinking in slotfase

Dat kwam Genk nog duur te staan, want in de slotfase gaven ze de zege zowaar nog weg. Een voorzet van Appelkamp waaide domweg binnen en drie minuten voor tijd zorgde Schmidt nog voor de onverwachte gelijkmaker.

Dat is toch een domper voor Genk, dat meer verdiend had. Volgende week krijgen ze het bezoek van Charleroi voor de vijftiende speeldag in de Jupiler Pro League.

Zal Genk zich na de interlandbreak snel herpakken?

Meest recent

'Spraakmakende terugkeer Ronaldo in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

14
14
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

56
56
Ruben Van Gucht in totale shock na 'Tinder-schandaal'

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

7
7
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

21
21
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

8
8
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

213
213
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

122
122
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

158
158
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

50
50
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

209
209
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

89
89
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

88
88
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

113
113
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

337
337
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

94
94
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

451
451
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

260
260
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

70
70
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

210
210
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

471
471
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

574
574
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

74
74
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

80
80

Meer sportnieuws