KV Mechelen en Zulte Waregem zorgen voor spektakel

351 stemmen
KV Mechelen en Zulte Waregem zorgen voor spektakel

KV Mechelen was de voorbije weken één van de revelaties van de Jupiler Pro League en prijkt nog altijd op een knappe zesde plaats in het klassement. Vorig weekend ging Malinwa wel verrassend onderuit op Stayen en ook tijdens de interlandbreak hebben ze niet echt vertrouwen kunnen tanken.

Donderdagmiddag speelde KV Mechelen een oefenwedstrijd tegen Zulte Waregem, momenteel co-leider in de Challenger Pro League. De West-Vlamingen moeten enkel op basis van het doelsaldo nog RWDM laten voorgaan in 1B. Nu wisten ze KVM in bedwang te houden.

LEES OOK: 'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen en Zulte Waregem zorgen voor spektakel

De twee teams maakten er een spectaculaire pot van en speelden uiteindelijk 3-3 gelijk. Opvallend, want halfweg stond het nog 0-0. Al was Mechelen ook dan al dicht bij een goal gekomen, want al in de derde minuut knalde Hairemans op de deklat.

Na rust vielen de goals wel. Binnen het kwartier liep KV Mechelen uit tot 0-2 dankzij doelpunten van Lauberbach en Hairemans, die een strafschop omzette. Maar meteen na de tweede goal liet Mechelen zijn tegenstander weer in de match komen. Doelman Thoelen gaf de aansluitingstreffer knullig weg. Hij knalde tegen de rug van Fraser en zo verdween de bal in doel.

3-3 na spectaculair slot

Daarna bleef het spektakel verdergaan. Gavriel trof de paal, waarna het doelpunt wel aan de overkant viel. Bafdili benutte een rebound voor de 1-3. Essevee bleef echter strijden en haalde in de slotfase de dubbele achterstand nog op.

Met dank aan invaller Opoku, die er met zijn eerste balcontact meteen 2-3 van maakte. Twee minuten voor tijd schilderde hij de bal ook nog op het hoofd van Vossen, die nog een gelijkspel uit de brand kon slepen.

🚀

Moet KV Mechelen zich zorgen maken over dit resultaat?

Meest recent

Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

13
13
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

3
3
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

38
38
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

79
79
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

20
20
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

32
32
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

49
49
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

188
188
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

135
135
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

33
33
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

170
170
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

131
131
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

117
117
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

83
83
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

388
388
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

303
303
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

123
123
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

120
120
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

89
89
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

29
29
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

158
158
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

186
186
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

129
129
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

349
349

Meer sportnieuws