KV Mechelen en Zulte Waregem zorgen voor spektakel

door
KV Mechelen en Zulte Waregem zorgen voor spektakel

KV Mechelen was de voorbije weken één van de revelaties van de Jupiler Pro League en prijkt nog altijd op een knappe zesde plaats in het klassement. Vorig weekend ging Malinwa wel verrassend onderuit op Stayen en ook tijdens de interlandbreak hebben ze niet echt vertrouwen kunnen tanken.

Donderdagmiddag speelde KV Mechelen een oefenwedstrijd tegen Zulte Waregem, momenteel co-leider in de Challenger Pro League. De West-Vlamingen moeten enkel op basis van het doelsaldo nog RWDM laten voorgaan in 1B. Nu wisten ze KVM in bedwang te houden.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

KV Mechelen en Zulte Waregem zorgen voor spektakel

De twee teams maakten er een spectaculaire pot van en speelden uiteindelijk 3-3 gelijk. Opvallend, want halfweg stond het nog 0-0. Al was Mechelen ook dan al dicht bij een goal gekomen, want al in de derde minuut knalde Hairemans op de deklat.

Na rust vielen de goals wel. Binnen het kwartier liep KV Mechelen uit tot 0-2 dankzij doelpunten van Lauberbach en Hairemans, die een strafschop omzette. Maar meteen na de tweede goal liet Mechelen zijn tegenstander weer in de match komen. Doelman Thoelen gaf de aansluitingstreffer knullig weg. Hij knalde tegen de rug van Fraser en zo verdween de bal in doel.

3-3 na spectaculair slot

Daarna bleef het spektakel verdergaan. Gavriel trof de paal, waarna het doelpunt wel aan de overkant viel. Bafdili benutte een rebound voor de 1-3. Essevee bleef echter strijden en haalde in de slotfase de dubbele achterstand nog op.

Met dank aan invaller Opoku, die er met zijn eerste balcontact meteen 2-3 van maakte. Twee minuten voor tijd schilderde hij de bal ook nog op het hoofd van Vossen, die nog een gelijkspel uit de brand kon slepen.

Moet KV Mechelen zich zorgen maken over dit resultaat?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

26
26
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

208
208
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

74
74
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

73
73
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

239
239
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

73
73
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

153
153
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

500
500
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

414
414
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

70
70
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

120
120
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

221
221
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

70
70
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

239
239
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

34
34
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

53
53
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

221
221
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

174
174
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

116
116
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

179
179
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

263
263
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

153
153
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

185
185
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

324
324

Meer sportnieuws