'Kompany's plannen bij Bayern bedreigd door Real Madrid'

66 stemmen
'Kompany's plannen bij Bayern bedreigd door Real Madrid'

Vlak na de interland-break neemt Bayern München het op tegen FC Augsburg, vervolgens wacht een loodzwaar drieluik tegen PSG, Borussia Dortmund en Bayer Leverkusen. Een belangrijk test dus voor Vincent Kompany en co. Ondertussen worden echter ook volop transferplannen gesmeed.

Der Rekordmeister is voorlopig bezig aan een goed eerste seizoen onder Kompany. De grootmacht leidt de Bundesliga met een voorsprong van vijf punten en scoorde tijdens de eerste 10 speeldagen liefst 33 keer. In de Champions League volgde dan weer uitschuivers op Aston Villa en FC Barcelona, maar die werden rechtgezet met overwinningen in beide thuismatchen.

Momenteel staat Kompany er dus goed voor in München. Al wordt ook veel van hem verwacht bij de Europese grootmacht. Niet onlogisch gezien de vele kwaliteiten in zijn spelersgroep. Bovendien werd hij tijdens de zomermercato ook nog eens van de nodige versterking voorzien. Zo werden de nodige miljoenen neergeteld voor Joao Palhinha, Michael Olise en Hiroki Ito.

LEES OOK: 'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Herkansing na seizoen

Aanvankelijk was het overigens de bedoeling dat daar nog een aanwinst bij kwam. Zo trok Bayern wekenlang aan de mouw van Jonathan Tah. De Duitse international was bij Bayer Leverkusen zijn laatste contractjaar ingegaan. In München rook men dan ook een uitgelezen kans, maar uiteindelijk bleef een akkoord uit met de huidige kampioen van Duitsland.

Inmiddels raakte echter bekend dat Tah zijn contract niet zal verlengen in Leverkusen. Bayern krijgt dus een uitgelezen kans om de verdediger komende zomer transfervrij binnen te hengelen. Volgens Florian Plettenberg, transferexpert van Sky Sports Germany, maken Kompany en co alvast een goede kans op zijn komst. Iets wat makelaar Pini Zahavi bevestigt.

Dwarsligger uit Madrid

Bayern had vorige zomer immers al een akkoord over de contractduur en de salarisvoorwaarden. Dat zou na het seizoen nog steeds van toepassing zijn. Maar er is één gevaarlijk struikelblok. Zo staat Tah op de verlanglijstjes van nog meer grote clubs. Van Real Madrid bijvoorbeeld. En gezien de blessurecrisis in de Madrileense defensie, zou de Spaanse kampioen in januari wel eens kunnen toeslaan met een beperkte transfersom om Bayern en co een hak te zetten. De speler zou in ieder geval nog niets beslist hebben.

🚀

Welke club heeft dit seizoen de sterkste selectie?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

35
35
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

69
69
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

19
19
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

126
126
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

125
125
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

23
23
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

114
114
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

203
203
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

55
55
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

182
182
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

188
188
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

265
265
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

104
104
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

411
411
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

578
578
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

149
149
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

227
227
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

309
309
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

299
299
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

582
582
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws