'Kompany's plannen bij Bayern bedreigd door Real Madrid'

66 stemmen
'Kompany's plannen bij Bayern bedreigd door Real Madrid'

Vlak na de interland-break neemt Bayern München het op tegen FC Augsburg, vervolgens wacht een loodzwaar drieluik tegen PSG, Borussia Dortmund en Bayer Leverkusen. Een belangrijk test dus voor Vincent Kompany en co. Ondertussen worden echter ook volop transferplannen gesmeed.

Der Rekordmeister is voorlopig bezig aan een goed eerste seizoen onder Kompany. De grootmacht leidt de Bundesliga met een voorsprong van vijf punten en scoorde tijdens de eerste 10 speeldagen liefst 33 keer. In de Champions League volgde dan weer uitschuivers op Aston Villa en FC Barcelona, maar die werden rechtgezet met overwinningen in beide thuismatchen.

Momenteel staat Kompany er dus goed voor in München. Al wordt ook veel van hem verwacht bij de Europese grootmacht. Niet onlogisch gezien de vele kwaliteiten in zijn spelersgroep. Bovendien werd hij tijdens de zomermercato ook nog eens van de nodige versterking voorzien. Zo werden de nodige miljoenen neergeteld voor Joao Palhinha, Michael Olise en Hiroki Ito.

LEES OOK: 'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Herkansing na seizoen

Aanvankelijk was het overigens de bedoeling dat daar nog een aanwinst bij kwam. Zo trok Bayern wekenlang aan de mouw van Jonathan Tah. De Duitse international was bij Bayer Leverkusen zijn laatste contractjaar ingegaan. In München rook men dan ook een uitgelezen kans, maar uiteindelijk bleef een akkoord uit met de huidige kampioen van Duitsland.

Inmiddels raakte echter bekend dat Tah zijn contract niet zal verlengen in Leverkusen. Bayern krijgt dus een uitgelezen kans om de verdediger komende zomer transfervrij binnen te hengelen. Volgens Florian Plettenberg, transferexpert van Sky Sports Germany, maken Kompany en co alvast een goede kans op zijn komst. Iets wat makelaar Pini Zahavi bevestigt.

Dwarsligger uit Madrid

Bayern had vorige zomer immers al een akkoord over de contractduur en de salarisvoorwaarden. Dat zou na het seizoen nog steeds van toepassing zijn. Maar er is één gevaarlijk struikelblok. Zo staat Tah op de verlanglijstjes van nog meer grote clubs. Van Real Madrid bijvoorbeeld. En gezien de blessurecrisis in de Madrileense defensie, zou de Spaanse kampioen in januari wel eens kunnen toeslaan met een beperkte transfersom om Bayern en co een hak te zetten. De speler zou in ieder geval nog niets beslist hebben.

Welke club heeft dit seizoen de sterkste selectie?

Meest recent

'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

131
131
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

200
200
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

18
18
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

181
181
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

496
496
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

47
47
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

203
203
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

273
273
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

172
172
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

180
180
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

198
198
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

581
581
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

117
117
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

269
269
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

334
334
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

342
342
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

594
594
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

410
410
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

154
154
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

201
201
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

441
441
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

571
571
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

393
393
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

190
190
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46

Meer sportnieuws