'Kompany's plannen bij Bayern bedreigd door Real Madrid'

66 stemmen
'Kompany's plannen bij Bayern bedreigd door Real Madrid'

Vlak na de interland-break neemt Bayern München het op tegen FC Augsburg, vervolgens wacht een loodzwaar drieluik tegen PSG, Borussia Dortmund en Bayer Leverkusen. Een belangrijk test dus voor Vincent Kompany en co. Ondertussen worden echter ook volop transferplannen gesmeed.

Der Rekordmeister is voorlopig bezig aan een goed eerste seizoen onder Kompany. De grootmacht leidt de Bundesliga met een voorsprong van vijf punten en scoorde tijdens de eerste 10 speeldagen liefst 33 keer. In de Champions League volgde dan weer uitschuivers op Aston Villa en FC Barcelona, maar die werden rechtgezet met overwinningen in beide thuismatchen.

Momenteel staat Kompany er dus goed voor in München. Al wordt ook veel van hem verwacht bij de Europese grootmacht. Niet onlogisch gezien de vele kwaliteiten in zijn spelersgroep. Bovendien werd hij tijdens de zomermercato ook nog eens van de nodige versterking voorzien. Zo werden de nodige miljoenen neergeteld voor Joao Palhinha, Michael Olise en Hiroki Ito.

LEES OOK: 'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Herkansing na seizoen

Aanvankelijk was het overigens de bedoeling dat daar nog een aanwinst bij kwam. Zo trok Bayern wekenlang aan de mouw van Jonathan Tah. De Duitse international was bij Bayer Leverkusen zijn laatste contractjaar ingegaan. In München rook men dan ook een uitgelezen kans, maar uiteindelijk bleef een akkoord uit met de huidige kampioen van Duitsland.

Inmiddels raakte echter bekend dat Tah zijn contract niet zal verlengen in Leverkusen. Bayern krijgt dus een uitgelezen kans om de verdediger komende zomer transfervrij binnen te hengelen. Volgens Florian Plettenberg, transferexpert van Sky Sports Germany, maken Kompany en co alvast een goede kans op zijn komst. Iets wat makelaar Pini Zahavi bevestigt.

Dwarsligger uit Madrid

Bayern had vorige zomer immers al een akkoord over de contractduur en de salarisvoorwaarden. Dat zou na het seizoen nog steeds van toepassing zijn. Maar er is één gevaarlijk struikelblok. Zo staat Tah op de verlanglijstjes van nog meer grote clubs. Van Real Madrid bijvoorbeeld. En gezien de blessurecrisis in de Madrileense defensie, zou de Spaanse kampioen in januari wel eens kunnen toeslaan met een beperkte transfersom om Bayern en co een hak te zetten. De speler zou in ieder geval nog niets beslist hebben.

Welke club heeft dit seizoen de sterkste selectie?

Meest recent

Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

155
155
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

86
86
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

8
8
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

194
194
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

79
79
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

83
83
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

490
490
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

512
512
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

232
232
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

328
328
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

84
84
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

159
159
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

195
195
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

91
91
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

161
161
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

75
75
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

178
178
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

179
179
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

28
28
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

213
213
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

458
458
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

302
302
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

90
90
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

990
990
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

546
546

Meer sportnieuws