'City heeft genoeg gezien: miljoenentransfer in januari'

116 stemmen
'City heeft genoeg gezien: miljoenentransfer in januari'

Voor het eerst sinds 2006 (!) heeft Manchester City nog eens vier wedstrijden op rij verloren. Die negatieve reeks blijft allicht niet zonder gevolgen voor de transferplannen van de club. Zo zou men in januari een oplossing willen aantrekken voor de geblesseerde Rodri.

Tijdens de zomermercato nam City afscheid van Julian Alvarez, voorts werd de spelersgroep grotendeels intact gehouden. De topclub haalde zelfs oud-aanvoerder Ilkay Gündogan terug in huis en pikte met Savinho nog een extra flankaanvaller op. De selectie leek dus voldoende gewapend om weer op meerdere fronten voor de prijzen te gaan.

LEES OOK: Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Gouden Bal wordt gemist

De ploeg van succescoach Pep Guardiola begon dan ook dominant aan het nieuwe seizoen. Maar het liet vervolgens steeds vaker steken vallen. Niet in het minst na de zware blessure van Gouden Bal-winnaar Rodri. Sinds de Spanjaard in de lappenmand ligt heeft City het opvallend lastig om resultaten over de streep te trekken.

De vier opeenvolgende nederlagen vormen een voorlopig dieptepunt en dwingen de clubleiding tot actie. Zo is de kans groot dat de Engelse kampioen in januari een rechtstreekse vervanger voor Rodri zal aantrekken. En daarvoor zouden momenteel twee concrete pistes gevolgd worden.

Spanjaard en Braziliaan

Zo is het geen geheim meer dat Martin Zubimendi hoog op het lijstje van de grootmacht uit Manchester staat. De 25-jarige maakte net als Rodri deel uit van de Spaanse EK-selectie. In de zomermercato stond hij al dicht bij Liverpool FC, maar bleef hij uiteindelijk toch bij Real Sociedad. Nu wil City hem toch op andere gedachten brengen.

De afkoopclausule van 60 miljoen euro in zijn contract zou alvast geen struikelblok vormen. Desondanks houdt men ook al een alternatief achter de hand. Zo laat Football Insider de naam van Ederson vallen. De Braziliaanse international is bezig aan een puik seizoen bij Atalanta BC. Hij staat er goed op bij Guardiola en co, maar Zubimendi blijft naar verluidt het toptarget.

🚀

Rodri is de beste controlerende middenvelder ter wereld ...

Meest recent

Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

56
56
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

8
8
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

44
44
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

50
50
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

52
52
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

81
81
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

145
145
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

252
252
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

262
262
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

185
185
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

327
327
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

125
125
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

587
587
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

86
86
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

59
59
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

339
339
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

60
60
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

141
141
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

37
37
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

97
97
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

124
124
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

182
182
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

223
223
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

554
554

Meer sportnieuws