'Jackpot Club Brugge: Tottenham gaat voor sterkhouder'

2738
'Jackpot Club Brugge: Tottenham gaat voor sterkhouder'

Met de verkoop van Igor Thiago en Antonio Nusa wist Club Brugge afgelopen zomer opnieuw een pak miljoenen te verdienen op de transfermarkt. En ook tijdens de komende mercato's zal de clubkas ongetwijfeld rinkelen. Zo zal Andreas Skov Olsen naar alle waarschijnlijkheid een nieuwe stap zetten.

Club Brugge haalde de Deense international begin 2022 weg bij FC Bologna, waar hij op een zijspoor was beland. De West-Vlamingen betaalden een slordige 6 miljoen euro voor zijn komst. Maar al snel bleek Skov Olsen die investering waard. Zo wist hij uit te groeien tot één van de smaakmakers, die ook nog eens beslissend kan zijn.

LEES OOK: Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zomertransfer blijft uit

Met 46 goals en 26 assists in 115 matchen namens, Blauw-Zwart mogen zijn cijfers gezien worden. Maar Skov Olsen bleek wel een erg wispelturige speler. Te vaak wist hij zijn onmiskenbare kwaliteiten onvoldoende te benutten, wat leidde tot ware non-matchen. De Bruggelingen stonden dan ook niet weigerachtig tegenover een zomers vertrek aan de juiste prijs.

Maar mede door het tegenvallende EK van de Deen, bleef de interesse relatief beperkt. In het absolute slot van de mercato waagde Feyenoord weliswaar nog een concrete poging. Bij gebrek aan tijd om een geschikte vervanger te halen, besloot Club echter om niet mee te werken met de Nederlandse topclub. En dus zit Skov Olsen momenteel nog steeds in Brugge.

Scouts tegen Aston Villa

Vermits hij komende zomer zijn laatste contractjaar ingaat, lijkt daar in één van de komende mercato's wel verandering in te komen. En hoewel de international momenteel te kampen heeft met een vormdip, kan hij nog steeds rekenen op de nodige belangstelling. Zo maakt het medium Give Me Sport gewag van concrete interesse van Tottenham Hotspur.

De Londense club volgt Skov Olsen al een tijdje. Een week geleden zou Tottenham zelfs enkele van hun topscouts op pad gestuurd hebben om de Deen live aan het werk te zien in de Champions League tegen Aston Villa. Ook Sevilla FC en AC Milan kwamen hem toen naar verluidt bekijken, maar Spurs zou veruit het meest concreet zijn. Club mag dus hopen op een nieuwe jackpot. Skov Olsen zal ongetwijfeld een veelvoud moeten opbrengen van de zes miljoen die hij Blauw-Zwart gekost heeft.

Bij een goed bod moet Club hem in januari laten gaan ...

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

16
16
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

33
33
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

33
33
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

102
102
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

76
76
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

43
43
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

51
51
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

217
217
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

92
92
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

326
326
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

344
344
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

304
304
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws