'Jackpot Club Brugge: Tottenham gaat voor sterkhouder'

door
'Jackpot Club Brugge: Tottenham gaat voor sterkhouder'

Met de verkoop van Igor Thiago en Antonio Nusa wist Club Brugge afgelopen zomer opnieuw een pak miljoenen te verdienen op de transfermarkt. En ook tijdens de komende mercato's zal de clubkas ongetwijfeld rinkelen. Zo zal Andreas Skov Olsen naar alle waarschijnlijkheid een nieuwe stap zetten.

Club Brugge haalde de Deense international begin 2022 weg bij FC Bologna, waar hij op een zijspoor was beland. De West-Vlamingen betaalden een slordige 6 miljoen euro voor zijn komst. Maar al snel bleek Skov Olsen die investering waard. Zo wist hij uit te groeien tot één van de smaakmakers, die ook nog eens beslissend kan zijn.

LEES OOK: 'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Zomertransfer blijft uit

Met 46 goals en 26 assists in 115 matchen namens, Blauw-Zwart mogen zijn cijfers gezien worden. Maar Skov Olsen bleek wel een erg wispelturige speler. Te vaak wist hij zijn onmiskenbare kwaliteiten onvoldoende te benutten, wat leidde tot ware non-matchen. De Bruggelingen stonden dan ook niet weigerachtig tegenover een zomers vertrek aan de juiste prijs.

Maar mede door het tegenvallende EK van de Deen, bleef de interesse relatief beperkt. In het absolute slot van de mercato waagde Feyenoord weliswaar nog een concrete poging. Bij gebrek aan tijd om een geschikte vervanger te halen, besloot Club echter om niet mee te werken met de Nederlandse topclub. En dus zit Skov Olsen momenteel nog steeds in Brugge.

Scouts tegen Aston Villa

Vermits hij komende zomer zijn laatste contractjaar ingaat, lijkt daar in één van de komende mercato's wel verandering in te komen. En hoewel de international momenteel te kampen heeft met een vormdip, kan hij nog steeds rekenen op de nodige belangstelling. Zo maakt het medium Give Me Sport gewag van concrete interesse van Tottenham Hotspur.

De Londense club volgt Skov Olsen al een tijdje. Een week geleden zou Tottenham zelfs enkele van hun topscouts op pad gestuurd hebben om de Deen live aan het werk te zien in de Champions League tegen Aston Villa. Ook Sevilla FC en AC Milan kwamen hem toen naar verluidt bekijken, maar Spurs zou veruit het meest concreet zijn. Club mag dus hopen op een nieuwe jackpot. Skov Olsen zal ongetwijfeld een veelvoud moeten opbrengen van de zes miljoen die hij Blauw-Zwart gekost heeft.

Bij een goed bod moet Club hem in januari laten gaan ...

Meest recent

Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

8
8
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

36
36
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

45
45
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

68
68
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

115
115
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

68
68
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

56
56
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

56
56
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

85
85
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

210
210
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

170
170
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

152
152
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

71
71
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

67
67
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

133
133
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

191
191
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

280
280
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

161
161
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

104
104
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

208
208
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

399
399
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

70
70
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

125
125
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

538
538
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

133
133

Meer sportnieuws