'Jackpot Club Brugge: Tottenham gaat voor sterkhouder'

door
'Jackpot Club Brugge: Tottenham gaat voor sterkhouder'

Met de verkoop van Igor Thiago en Antonio Nusa wist Club Brugge afgelopen zomer opnieuw een pak miljoenen te verdienen op de transfermarkt. En ook tijdens de komende mercato's zal de clubkas ongetwijfeld rinkelen. Zo zal Andreas Skov Olsen naar alle waarschijnlijkheid een nieuwe stap zetten.

Club Brugge haalde de Deense international begin 2022 weg bij FC Bologna, waar hij op een zijspoor was beland. De West-Vlamingen betaalden een slordige 6 miljoen euro voor zijn komst. Maar al snel bleek Skov Olsen die investering waard. Zo wist hij uit te groeien tot één van de smaakmakers, die ook nog eens beslissend kan zijn.

LEES OOK: Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Zomertransfer blijft uit

Met 46 goals en 26 assists in 115 matchen namens, Blauw-Zwart mogen zijn cijfers gezien worden. Maar Skov Olsen bleek wel een erg wispelturige speler. Te vaak wist hij zijn onmiskenbare kwaliteiten onvoldoende te benutten, wat leidde tot ware non-matchen. De Bruggelingen stonden dan ook niet weigerachtig tegenover een zomers vertrek aan de juiste prijs.

Maar mede door het tegenvallende EK van de Deen, bleef de interesse relatief beperkt. In het absolute slot van de mercato waagde Feyenoord weliswaar nog een concrete poging. Bij gebrek aan tijd om een geschikte vervanger te halen, besloot Club echter om niet mee te werken met de Nederlandse topclub. En dus zit Skov Olsen momenteel nog steeds in Brugge.

Scouts tegen Aston Villa

Vermits hij komende zomer zijn laatste contractjaar ingaat, lijkt daar in één van de komende mercato's wel verandering in te komen. En hoewel de international momenteel te kampen heeft met een vormdip, kan hij nog steeds rekenen op de nodige belangstelling. Zo maakt het medium Give Me Sport gewag van concrete interesse van Tottenham Hotspur.

De Londense club volgt Skov Olsen al een tijdje. Een week geleden zou Tottenham zelfs enkele van hun topscouts op pad gestuurd hebben om de Deen live aan het werk te zien in de Champions League tegen Aston Villa. Ook Sevilla FC en AC Milan kwamen hem toen naar verluidt bekijken, maar Spurs zou veruit het meest concreet zijn. Club mag dus hopen op een nieuwe jackpot. Skov Olsen zal ongetwijfeld een veelvoud moeten opbrengen van de zes miljoen die hij Blauw-Zwart gekost heeft.

Bij een goed bod moet Club hem in januari laten gaan ...

Meest recent

Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

28
28
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

27
27
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

33
33
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

123
123
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

262
262
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

118
118
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

86
86
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

326
326
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

389
389
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

95
95
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

63
63
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

236
236
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

468
468
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

239
239
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

407
407
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

207
207
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

155
155
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

235
235
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

414
414
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

153
153
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

641
641
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

238
238
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

194
194
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

186
186
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

395
395

Meer sportnieuws