'Pech voor Kompany: Bayern laat Rode Duivel links liggen'

door
'Pech voor Kompany: Bayern laat Rode Duivel links liggen'

Vincent Kompany besloot om tijdens de eerste week van de interland-break geen groepstrainingen te houden bij Bayern München, zodat de niet-internationals extra rust krijgen. Maar achter de schermen wordt wel degelijk hard gewerkt in de Allianz Arena. Zo worden de komende mercato's tot in de puntjes voorbereid.

Bayern is behoorlijk goed aan het seizoen begonnen. Zo charmeerde Kompany met zijn spectaculaire en aanvallende speelstijl, waarmee hij zelfs enkele van de grootste Bayern-critici enthousiast kreeg. Al moet hij er wel over waken dat de resultaten navenant blijven. Zo niet, dreigt er snel een negatieve spiraal te komen.

LEES OOK: WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Extra spits en verdediger

De coach beschikt in principe wel over voldoende kwaliteit in zijn selectie om dat scenario te voorkomen. De spelersgroep was voor zijn komst immers al erg sterk. Daarnaast werd Kompany tijdens de zomermercato met Michael Olise, Hiroki Ito en Joao Palhinha van nog enkele stevige aanwinsten voorzien.

In de komende transferperiodes zal dat lijstje ongetwijfeld nog langer worden. Onder meer een extra alternatief centraal in de verdediging staat op de verlanglijst. Maar de clubleiding zou ook overwegen om komende zomer een nieuwe spits naar de Allianz Arena te halen.

Géén Loïs Openda

Bij BILD bracht men vorige week alvast een vierkoppige verlanglijst om die vacature in te vullen naar buiten. Daarop ook één Rode Duivel: Loïs Openda. De pijlsnelle spits scheert dan ook hoge toppen bij RB Leipzig. In de Bundesliga zit hij dit seizoen bijvoorbeeld aan 5 goals en 3 assist in 10 matchen.

Ook in de voorbije jaargang was Openda al erg productief namens de Duitse topclub. En op zij 24ste heeft hij ook nog groeimarge. Desondanks blijkt een droomtransfer naar de Allianz Arena toch niet aan de orde. Volgens de Duitse tak van Sky Sports is de eventuele komst van Openda momenteel géén item bij Bayern.

Bayern wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

8
8
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

18
18
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

63
63
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

327
327
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

12
12
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

217
217
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

144
144
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

129
129
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

283
283
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

159
159
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

54
54
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

33
33
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

226
226
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

81
81
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

307
307
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

165
165
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

41
41
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

214
214
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

262
262
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

83
83
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

222
222
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

71
71
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

113
113
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

289
289
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

94
94

Meer sportnieuws