'Pech voor Kompany: Bayern laat Rode Duivel links liggen'

door
'Pech voor Kompany: Bayern laat Rode Duivel links liggen'

Vincent Kompany besloot om tijdens de eerste week van de interland-break geen groepstrainingen te houden bij Bayern München, zodat de niet-internationals extra rust krijgen. Maar achter de schermen wordt wel degelijk hard gewerkt in de Allianz Arena. Zo worden de komende mercato's tot in de puntjes voorbereid.

Bayern is behoorlijk goed aan het seizoen begonnen. Zo charmeerde Kompany met zijn spectaculaire en aanvallende speelstijl, waarmee hij zelfs enkele van de grootste Bayern-critici enthousiast kreeg. Al moet hij er wel over waken dat de resultaten navenant blijven. Zo niet, dreigt er snel een negatieve spiraal te komen.

LEES OOK: 'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Extra spits en verdediger

De coach beschikt in principe wel over voldoende kwaliteit in zijn selectie om dat scenario te voorkomen. De spelersgroep was voor zijn komst immers al erg sterk. Daarnaast werd Kompany tijdens de zomermercato met Michael Olise, Hiroki Ito en Joao Palhinha van nog enkele stevige aanwinsten voorzien.

In de komende transferperiodes zal dat lijstje ongetwijfeld nog langer worden. Onder meer een extra alternatief centraal in de verdediging staat op de verlanglijst. Maar de clubleiding zou ook overwegen om komende zomer een nieuwe spits naar de Allianz Arena te halen.

Géén Loïs Openda

Bij BILD bracht men vorige week alvast een vierkoppige verlanglijst om die vacature in te vullen naar buiten. Daarop ook één Rode Duivel: Loïs Openda. De pijlsnelle spits scheert dan ook hoge toppen bij RB Leipzig. In de Bundesliga zit hij dit seizoen bijvoorbeeld aan 5 goals en 3 assist in 10 matchen.

Ook in de voorbije jaargang was Openda al erg productief namens de Duitse topclub. En op zij 24ste heeft hij ook nog groeimarge. Desondanks blijkt een droomtransfer naar de Allianz Arena toch niet aan de orde. Volgens de Duitse tak van Sky Sports is de eventuele komst van Openda momenteel géén item bij Bayern.

Bayern wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

128
128
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

264
264
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

116
116
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

30
30
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

194
194
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

107
107
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

92
92
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

169
169
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

67
67
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

286
286
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

266
266
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

279
279
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

636
636
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

97
97
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

343
343
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

479
479
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

104
104
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

366
366
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

249
249
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

600
600
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

322
322
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

456
456
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

419
419
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

330
330
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

69
69

Meer sportnieuws