'Pech voor Kompany: Bayern laat Rode Duivel links liggen'

door
'Pech voor Kompany: Bayern laat Rode Duivel links liggen'

Vincent Kompany besloot om tijdens de eerste week van de interland-break geen groepstrainingen te houden bij Bayern München, zodat de niet-internationals extra rust krijgen. Maar achter de schermen wordt wel degelijk hard gewerkt in de Allianz Arena. Zo worden de komende mercato's tot in de puntjes voorbereid.

Bayern is behoorlijk goed aan het seizoen begonnen. Zo charmeerde Kompany met zijn spectaculaire en aanvallende speelstijl, waarmee hij zelfs enkele van de grootste Bayern-critici enthousiast kreeg. Al moet hij er wel over waken dat de resultaten navenant blijven. Zo niet, dreigt er snel een negatieve spiraal te komen.

LEES OOK: Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Extra spits en verdediger

De coach beschikt in principe wel over voldoende kwaliteit in zijn selectie om dat scenario te voorkomen. De spelersgroep was voor zijn komst immers al erg sterk. Daarnaast werd Kompany tijdens de zomermercato met Michael Olise, Hiroki Ito en Joao Palhinha van nog enkele stevige aanwinsten voorzien.

In de komende transferperiodes zal dat lijstje ongetwijfeld nog langer worden. Onder meer een extra alternatief centraal in de verdediging staat op de verlanglijst. Maar de clubleiding zou ook overwegen om komende zomer een nieuwe spits naar de Allianz Arena te halen.

Géén Loïs Openda

Bij BILD bracht men vorige week alvast een vierkoppige verlanglijst om die vacature in te vullen naar buiten. Daarop ook één Rode Duivel: Loïs Openda. De pijlsnelle spits scheert dan ook hoge toppen bij RB Leipzig. In de Bundesliga zit hij dit seizoen bijvoorbeeld aan 5 goals en 3 assist in 10 matchen.

Ook in de voorbije jaargang was Openda al erg productief namens de Duitse topclub. En op zij 24ste heeft hij ook nog groeimarge. Desondanks blijkt een droomtransfer naar de Allianz Arena toch niet aan de orde. Volgens de Duitse tak van Sky Sports is de eventuele komst van Openda momenteel géén item bij Bayern.

Bayern wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

1
1
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

78
78
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

58
58
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

309
309
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

60
60
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

124
124
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

81
81
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

119
119
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

175
175
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

232
232
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

109
109
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

42
42
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

62
62
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

302
302
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

66
66
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

366
366
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

303
303
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

82
82
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

248
248
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

431
431
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

151
151
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

339
339
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

314
314
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

173
173

Meer sportnieuws