Bliksemvertrek bij Anderlecht? Dolberg neemt standpunt in

door
Bliksemvertrek bij Anderlecht? Dolberg neemt standpunt in

RSC Anderlecht heeft de interland-break met een gerust gemoed kunnen inzetten en won afgelopen weekend met ruime 0-5-cijfers van Cercle Brugge. Daarbij eiste Kasper Dolberg een heldenrol op met een zijn tweede hattrick op amper een week tijd. Sterke prestaties die ook in het buitenland ongetwijfeld zijn opgemerkt.

Dolberg werd in de zomer van 2023 naar het Lotto Park gehaald. Hoewel hij enkele moeizame seizoenen achter de rug had, waren de verwachtingen hoog gespannen gezien zijn intrinsieke kwaliteiten. Met 15 goals deed hij het ook behoorlijk goed in zijn eerste seizoen namens de Belgische recordkampioen.

LEES OOK: De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

Acht goals in vier duels

Maar de Deen kende een lastige start van de huidige jaargang. De spits stond te vaak op een eiland te voetballen en kreeg amper bruikbare voorzetten, al maakte hij zelf ook zelden het verschil met een individuele actie. Ondertussen lijkt de ommekeer echter ingezet.

In de voorbije wedstrijden vond Dolberg immers weer vlot de weg naar doel. In het vierluik tegen Tubize, KV Kortrijk, RFS en Cercle Brugge was hij goed voor liefst acht treffers. Straffe cijfers die ongetwijfeld ook verschillende buitenlandse scouts niet ontgaan zijn.

Familiale omstandigheden

Desondanks lijkt een winters vertrek niet aan de orde voor de international. Het Deense medium Tipsbladet stipt namelijk aan dat Dolberg zich zelden beter voelde in Brusselse loondienst. En ook de 'familiale' omstandigheden naast het veld zijn voor de spits een belangrijke troef.

Zo kan de Deen in Brussel terugvallen op een uitgebreide Scandinavische gemeenschap. "Ik zie hier veel Denen en Zweden naast het voetbal. Dat maakt het leven er gewoon makkelijker op", stelt Dolberg zelf. Voorlopig lijkt een vertrek in het Lotto Park dus niet aan de orde.

Dolberg is momenteel de beste spits op de Belgische velden ...

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

36
36
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

36
36
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

56
56
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

93
93
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

134
134
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

41
41
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

159
159
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

58
58
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

75
75
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

396
396
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

359
359
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

800
800
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

267
267
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

435
435
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

249
249
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

985
985
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

329
329
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

389
389
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

218
218
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

106
106
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

659
659
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

272
272
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

126
126
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

580
580

Meer sportnieuws