Alarm in Anderlecht: nieuwe uppercut uit ziekenboeg?

door
Alarm in Anderlecht: nieuwe uppercut uit ziekenboeg?

Met een zes op zes en maar liefst negen goals in twee competitiematchen lijkt de trein plots vertrokken bij Anderlecht, waar David Hubert na de interlandbreak bovendien nog wat pionnen hoopt te recupereren. Al wenkt terwijl ook een zoveelste opdoffer uit de ziekenboeg in Neerpede.

Daar moest Hubert het de voorbije weken al stellen zonder ervaren rotten als Jan Vertonghen, Thorgan Hazard, Leander Dendoncker, Ludwig Augustinsson en Majeed Ashimeru. Hoewel hun blessures naar verluidt in de goede richting evolueren wordt er op hun terugkeer voorlopig nog geen concrete datum geplakt.

LEES OOK: 'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

Zorgen om Edozie

Afwachten dus wie er tijdig klaargestoomd geraakt voor de volgende opdracht tegen AA Gent binnen ruim anderhalve week. Hubert kruist alvast zijn vingers, want mogelijk kan hij dan geen beroep doen op Samuel Edozie. De gehuurde flankaanvaller gaf tegen Cercle Brugge nog de assist voor het openingsdoelpunt.

Een halfuurtje voor affluiten moest Edozie de strijd evenwel staken. Meteen na de wedstrijd klonk het nog dat de medische staf van Paars-Wit voorzichtig optimistisch was en dat er wellicht niets ernstigs aan de hand zou zijn. Al blijkt die berichtgeving volgens La Dernière Heure nu misschien toch enigszins voorbarig.

Kans voor Amuzu

De krant weet namelijk dat er extra medische onderzoeken op het programma staan voor de 21-jarige Engelsman, die met ondersteuning van het veld moest en vermoedelijk een verstuiking heeft opgelopen na een serieuze botsing. In de komende dagen moet de ernst van de situatie dus helemaal duidelijk worden. 

Anderlecht hoopt dat hij tijdens de interlandbreak alvast voldoende tijd heeft om helemaal te herstellen, want zonder Hazard blijft de spoeling op de flanken vooralsnog nogal naar de dunne kant in het Lotto Park. Al lijkt Francis Amuzu, na zijn invalbeurt voor Edozie goed voor twee assists, stilaan wel opnieuw de oude.

Wie is volgens u een betere winger?

Meest recent

Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

97
97
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

181
181
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

187
187
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

43
43
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

70
70
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

592
592
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

428
428
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

224
224
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

297
297
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

769
769
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

317
317
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

315
315
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

395
395
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

174
174
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

155
155
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

91
91
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

293
293
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

300
300
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

65
65
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

465
465
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

390
390
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

572
572
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

54
54
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

492
492

Meer sportnieuws