Alarm in Anderlecht: nieuwe uppercut uit ziekenboeg?

door
Alarm in Anderlecht: nieuwe uppercut uit ziekenboeg?

Met een zes op zes en maar liefst negen goals in twee competitiematchen lijkt de trein plots vertrokken bij Anderlecht, waar David Hubert na de interlandbreak bovendien nog wat pionnen hoopt te recupereren. Al wenkt terwijl ook een zoveelste opdoffer uit de ziekenboeg in Neerpede.

Daar moest Hubert het de voorbije weken al stellen zonder ervaren rotten als Jan Vertonghen, Thorgan Hazard, Leander Dendoncker, Ludwig Augustinsson en Majeed Ashimeru. Hoewel hun blessures naar verluidt in de goede richting evolueren wordt er op hun terugkeer voorlopig nog geen concrete datum geplakt.

LEES OOK: KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

Zorgen om Edozie

Afwachten dus wie er tijdig klaargestoomd geraakt voor de volgende opdracht tegen AA Gent binnen ruim anderhalve week. Hubert kruist alvast zijn vingers, want mogelijk kan hij dan geen beroep doen op Samuel Edozie. De gehuurde flankaanvaller gaf tegen Cercle Brugge nog de assist voor het openingsdoelpunt.

Een halfuurtje voor affluiten moest Edozie de strijd evenwel staken. Meteen na de wedstrijd klonk het nog dat de medische staf van Paars-Wit voorzichtig optimistisch was en dat er wellicht niets ernstigs aan de hand zou zijn. Al blijkt die berichtgeving volgens La Dernière Heure nu misschien toch enigszins voorbarig.

Kans voor Amuzu

De krant weet namelijk dat er extra medische onderzoeken op het programma staan voor de 21-jarige Engelsman, die met ondersteuning van het veld moest en vermoedelijk een verstuiking heeft opgelopen na een serieuze botsing. In de komende dagen moet de ernst van de situatie dus helemaal duidelijk worden. 

Anderlecht hoopt dat hij tijdens de interlandbreak alvast voldoende tijd heeft om helemaal te herstellen, want zonder Hazard blijft de spoeling op de flanken vooralsnog nogal naar de dunne kant in het Lotto Park. Al lijkt Francis Amuzu, na zijn invalbeurt voor Edozie goed voor twee assists, stilaan wel opnieuw de oude.

Wie is volgens u een betere winger?

Meest recent

KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

9
9
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

31
31
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

135
135
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

149
149
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

104
104
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

34
34
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

191
191
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

36
36
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

83
83
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

236
236
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

95
95
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

89
89
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

181
181
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

103
103
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

374
374
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

152
152
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

330
330
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

265
265
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

465
465
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

243
243
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

219
219
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

172
172
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

289
289
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

64
64
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

405
405

Meer sportnieuws