Alarm in Anderlecht: nieuwe uppercut uit ziekenboeg?

680 stemmen
Alarm in Anderlecht: nieuwe uppercut uit ziekenboeg?

Met een zes op zes en maar liefst negen goals in twee competitiematchen lijkt de trein plots vertrokken bij Anderlecht, waar David Hubert na de interlandbreak bovendien nog wat pionnen hoopt te recupereren. Al wenkt terwijl ook een zoveelste opdoffer uit de ziekenboeg in Neerpede.

Daar moest Hubert het de voorbije weken al stellen zonder ervaren rotten als Jan Vertonghen, Thorgan Hazard, Leander Dendoncker, Ludwig Augustinsson en Majeed Ashimeru. Hoewel hun blessures naar verluidt in de goede richting evolueren wordt er op hun terugkeer voorlopig nog geen concrete datum geplakt.

LEES OOK: 'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Zorgen om Edozie

Afwachten dus wie er tijdig klaargestoomd geraakt voor de volgende opdracht tegen AA Gent binnen ruim anderhalve week. Hubert kruist alvast zijn vingers, want mogelijk kan hij dan geen beroep doen op Samuel Edozie. De gehuurde flankaanvaller gaf tegen Cercle Brugge nog de assist voor het openingsdoelpunt.

Een halfuurtje voor affluiten moest Edozie de strijd evenwel staken. Meteen na de wedstrijd klonk het nog dat de medische staf van Paars-Wit voorzichtig optimistisch was en dat er wellicht niets ernstigs aan de hand zou zijn. Al blijkt die berichtgeving volgens La Dernière Heure nu misschien toch enigszins voorbarig.

Kans voor Amuzu

De krant weet namelijk dat er extra medische onderzoeken op het programma staan voor de 21-jarige Engelsman, die met ondersteuning van het veld moest en vermoedelijk een verstuiking heeft opgelopen na een serieuze botsing. In de komende dagen moet de ernst van de situatie dus helemaal duidelijk worden. 

Anderlecht hoopt dat hij tijdens de interlandbreak alvast voldoende tijd heeft om helemaal te herstellen, want zonder Hazard blijft de spoeling op de flanken vooralsnog nogal naar de dunne kant in het Lotto Park. Al lijkt Francis Amuzu, na zijn invalbeurt voor Edozie goed voor twee assists, stilaan wel opnieuw de oude.

Wie is volgens u een betere winger?

Meest recent

Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

67
67
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

4
4
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

93
93
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

59
59
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

64
64
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

427
427
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

391
391
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

208
208
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

288
288
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

79
79
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

150
150
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

182
182
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

89
89
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

155
155
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

73
73
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

176
176
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

173
173
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

27
27
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

207
207
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

444
444
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

291
291
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

88
88
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

954
954
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

539
539
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

608
608

Meer sportnieuws