Alarm in Anderlecht: nieuwe uppercut uit ziekenboeg?

680
Alarm in Anderlecht: nieuwe uppercut uit ziekenboeg?

Met een zes op zes en maar liefst negen goals in twee competitiematchen lijkt de trein plots vertrokken bij Anderlecht, waar David Hubert na de interlandbreak bovendien nog wat pionnen hoopt te recupereren. Al wenkt terwijl ook een zoveelste opdoffer uit de ziekenboeg in Neerpede.

Daar moest Hubert het de voorbije weken al stellen zonder ervaren rotten als Jan Vertonghen, Thorgan Hazard, Leander Dendoncker, Ludwig Augustinsson en Majeed Ashimeru. Hoewel hun blessures naar verluidt in de goede richting evolueren wordt er op hun terugkeer voorlopig nog geen concrete datum geplakt.

LEES OOK: Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Zorgen om Edozie

Afwachten dus wie er tijdig klaargestoomd geraakt voor de volgende opdracht tegen AA Gent binnen ruim anderhalve week. Hubert kruist alvast zijn vingers, want mogelijk kan hij dan geen beroep doen op Samuel Edozie. De gehuurde flankaanvaller gaf tegen Cercle Brugge nog de assist voor het openingsdoelpunt.

Een halfuurtje voor affluiten moest Edozie de strijd evenwel staken. Meteen na de wedstrijd klonk het nog dat de medische staf van Paars-Wit voorzichtig optimistisch was en dat er wellicht niets ernstigs aan de hand zou zijn. Al blijkt die berichtgeving volgens La Dernière Heure nu misschien toch enigszins voorbarig.

Kans voor Amuzu

De krant weet namelijk dat er extra medische onderzoeken op het programma staan voor de 21-jarige Engelsman, die met ondersteuning van het veld moest en vermoedelijk een verstuiking heeft opgelopen na een serieuze botsing. In de komende dagen moet de ernst van de situatie dus helemaal duidelijk worden. 

Anderlecht hoopt dat hij tijdens de interlandbreak alvast voldoende tijd heeft om helemaal te herstellen, want zonder Hazard blijft de spoeling op de flanken vooralsnog nogal naar de dunne kant in het Lotto Park. Al lijkt Francis Amuzu, na zijn invalbeurt voor Edozie goed voor twee assists, stilaan wel opnieuw de oude.

Wie is volgens u een betere winger?

Meest recent

De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

13
13
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

22
22
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

33
33
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

83
83
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

108
108
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

105
105
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

119
119
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

91
91
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

179
179
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

222
222
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

82
82
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

111
111
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

86
86
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

83
83
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

226
226
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

128
128
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

111
111
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1039
1039
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

173
173
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

114
114
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

44
44

Meer sportnieuws