Onheilspellend nieuws over gewilde Zakaria El Ouahdi

550 stemmen
Onheilspellend nieuws over gewilde Zakaria El Ouahdi

Zakaria El Ouahdi stond dicht bij een toptransfer afgelopen zomer, maar uiteindelijk ging een deal met Benfica niet door. Ook dit seizoen maakt de Marokkaanse Belg weer indruk bij KRC Genk. Er wordt dan ook druk gespeculeerd over zijn toekomst.

Niet enkel over zijn toekomst bij KRC Genk, maar ook als international. El Ouahdi doorliep de Marokkaanse jeugdelftallen en pakte onder meer brons op de Olympische Spelen. De afgelopen weken werden de Rode Duivels echter nadrukkelijk genoemd.

LEES OOK: Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Onheilspellend nieuws

Ook bondscoach Domenico Tedesco gaf al toe dat El Ouahdi op de radar staat. De backpositie is al een tijdje een struikelblok bij de Rode Duivels. Volgens Peter Vandenbenmpt moet de Italiaan echter geen moeite doen. "Het lijkt mij een verloren zaak. Volgens mij heeft hij al gekozen. Hij heeft alles al meegemaakt bij de beloften met het Afrikaans kampioenschap en de Spelen. Zijn kameraden spelen daar en bij die jongens is dat een extra argument”, citeert Sporza.

Ook Filip Joos en Frank Boeckx zien het somber in. "Volgens wat ik hoor, geldt: wie eerst is, heeft beet. Volgens mijn informatie gaat het eerder om druk zetten op de Marokkaanse bond. Ik denk dat zijn hart eerder zal kiezen voor Marokko." Sporting Hasselt-eigenaar Sam Kerkhofs vindt dat de KBVB wél tijd en moeite moet steken in een speler die nog niet heeft gekozen. Ook bij Marokko is de concurrentie enorm voor El Ouahdi met Achraf Hakimi (PSG) en Noussair Marzaoui (Man Utd).

Ploegmakker spreekt

KRC Genk-ploegmakker Matte Smets werd alvast wél weer opgeroepen voor de Rode Duivels en liet zich tegenover Het Nieuwsblad uit over de Marokkaanse jeugdinternational. “El Ouahdi? Ik had hem er graag bij gehad, maar hij speelt nu voor Marokko. Ik weet niet of het mogelijk is om hem te overhalen. We hebben er wel over gepraat maar daar specifiek heb ik het met hem niet over gehad. Dat is zijn keuze."

Zou jij Zakaria El Ouahdi graag bij de Rode Duivels zien?

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

28
28
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

105
105
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

51
51
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

70
70
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

373
373
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

95
95
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

144
144
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

519
519
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

62
62
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

249
249
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

372
372
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1330
1330
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

568
568
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

188
188
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

208
208
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

838
838
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

615
615
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

145
145
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

208
208
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws