Onheilspellend nieuws over gewilde Zakaria El Ouahdi

door
Onheilspellend nieuws over gewilde Zakaria El Ouahdi

Zakaria El Ouahdi stond dicht bij een toptransfer afgelopen zomer, maar uiteindelijk ging een deal met Benfica niet door. Ook dit seizoen maakt de Marokkaanse Belg weer indruk bij KRC Genk. Er wordt dan ook druk gespeculeerd over zijn toekomst.

Niet enkel over zijn toekomst bij KRC Genk, maar ook als international. El Ouahdi doorliep de Marokkaanse jeugdelftallen en pakte onder meer brons op de Olympische Spelen. De afgelopen weken werden de Rode Duivels echter nadrukkelijk genoemd.

LEES OOK: Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

Onheilspellend nieuws

Ook bondscoach Domenico Tedesco gaf al toe dat El Ouahdi op de radar staat. De backpositie is al een tijdje een struikelblok bij de Rode Duivels. Volgens Peter Vandenbenmpt moet de Italiaan echter geen moeite doen. "Het lijkt mij een verloren zaak. Volgens mij heeft hij al gekozen. Hij heeft alles al meegemaakt bij de beloften met het Afrikaans kampioenschap en de Spelen. Zijn kameraden spelen daar en bij die jongens is dat een extra argument”, citeert Sporza.

Ook Filip Joos en Frank Boeckx zien het somber in. "Volgens wat ik hoor, geldt: wie eerst is, heeft beet. Volgens mijn informatie gaat het eerder om druk zetten op de Marokkaanse bond. Ik denk dat zijn hart eerder zal kiezen voor Marokko." Sporting Hasselt-eigenaar Sam Kerkhofs vindt dat de KBVB wél tijd en moeite moet steken in een speler die nog niet heeft gekozen. Ook bij Marokko is de concurrentie enorm voor El Ouahdi met Achraf Hakimi (PSG) en Noussair Marzaoui (Man Utd).

Ploegmakker spreekt

KRC Genk-ploegmakker Matte Smets werd alvast wél weer opgeroepen voor de Rode Duivels en liet zich tegenover Het Nieuwsblad uit over de Marokkaanse jeugdinternational. “El Ouahdi? Ik had hem er graag bij gehad, maar hij speelt nu voor Marokko. Ik weet niet of het mogelijk is om hem te overhalen. We hebben er wel over gepraat maar daar specifiek heb ik het met hem niet over gehad. Dat is zijn keuze."

Zou jij Zakaria El Ouahdi graag bij de Rode Duivels zien?

Meest recent

‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

3
3
Boskamp snoeihard voor Anderlecht: “Beter hem terughalen”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

37
37
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

34
34
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

51
51
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

58
58
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

77
77
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

252
252
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

215
215
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

721
721
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

507
507
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

48
48
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

442
442
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

131
131
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

135
135
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

274
274
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

128
128
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

72
72
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

255
255
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

134
134
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

188
188
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

262
262
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

361
361
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

21
21
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

449
449
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

61
61

Meer sportnieuws