Onheilspellend nieuws over gewilde Zakaria El Ouahdi

550 stemmen
Onheilspellend nieuws over gewilde Zakaria El Ouahdi

Zakaria El Ouahdi stond dicht bij een toptransfer afgelopen zomer, maar uiteindelijk ging een deal met Benfica niet door. Ook dit seizoen maakt de Marokkaanse Belg weer indruk bij KRC Genk. Er wordt dan ook druk gespeculeerd over zijn toekomst.

Niet enkel over zijn toekomst bij KRC Genk, maar ook als international. El Ouahdi doorliep de Marokkaanse jeugdelftallen en pakte onder meer brons op de Olympische Spelen. De afgelopen weken werden de Rode Duivels echter nadrukkelijk genoemd.

LEES OOK: Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Onheilspellend nieuws

Ook bondscoach Domenico Tedesco gaf al toe dat El Ouahdi op de radar staat. De backpositie is al een tijdje een struikelblok bij de Rode Duivels. Volgens Peter Vandenbenmpt moet de Italiaan echter geen moeite doen. "Het lijkt mij een verloren zaak. Volgens mij heeft hij al gekozen. Hij heeft alles al meegemaakt bij de beloften met het Afrikaans kampioenschap en de Spelen. Zijn kameraden spelen daar en bij die jongens is dat een extra argument”, citeert Sporza.

Ook Filip Joos en Frank Boeckx zien het somber in. "Volgens wat ik hoor, geldt: wie eerst is, heeft beet. Volgens mijn informatie gaat het eerder om druk zetten op de Marokkaanse bond. Ik denk dat zijn hart eerder zal kiezen voor Marokko." Sporting Hasselt-eigenaar Sam Kerkhofs vindt dat de KBVB wél tijd en moeite moet steken in een speler die nog niet heeft gekozen. Ook bij Marokko is de concurrentie enorm voor El Ouahdi met Achraf Hakimi (PSG) en Noussair Marzaoui (Man Utd).

Ploegmakker spreekt

KRC Genk-ploegmakker Matte Smets werd alvast wél weer opgeroepen voor de Rode Duivels en liet zich tegenover Het Nieuwsblad uit over de Marokkaanse jeugdinternational. “El Ouahdi? Ik had hem er graag bij gehad, maar hij speelt nu voor Marokko. Ik weet niet of het mogelijk is om hem te overhalen. We hebben er wel over gepraat maar daar specifiek heb ik het met hem niet over gehad. Dat is zijn keuze."

Zou jij Zakaria El Ouahdi graag bij de Rode Duivels zien?

Meest recent

Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

42
42
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

44
44
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

60
60
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

43
43
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

271
271
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

69
69
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

183
183
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

625
625
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

17
17
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

476
476
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

94
94
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

221
221
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

781
781
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

115
115
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

207
207
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

206
206
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

558
558
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

502
502
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

953
953
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

331
331
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

523
523
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

317
317
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

199
199
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

445
445
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

50
50

Meer sportnieuws