Onheilspellend nieuws over gewilde Zakaria El Ouahdi

door
Onheilspellend nieuws over gewilde Zakaria El Ouahdi

Zakaria El Ouahdi stond dicht bij een toptransfer afgelopen zomer, maar uiteindelijk ging een deal met Benfica niet door. Ook dit seizoen maakt de Marokkaanse Belg weer indruk bij KRC Genk. Er wordt dan ook druk gespeculeerd over zijn toekomst.

Niet enkel over zijn toekomst bij KRC Genk, maar ook als international. El Ouahdi doorliep de Marokkaanse jeugdelftallen en pakte onder meer brons op de Olympische Spelen. De afgelopen weken werden de Rode Duivels echter nadrukkelijk genoemd.

LEES OOK: Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Onheilspellend nieuws

Ook bondscoach Domenico Tedesco gaf al toe dat El Ouahdi op de radar staat. De backpositie is al een tijdje een struikelblok bij de Rode Duivels. Volgens Peter Vandenbenmpt moet de Italiaan echter geen moeite doen. "Het lijkt mij een verloren zaak. Volgens mij heeft hij al gekozen. Hij heeft alles al meegemaakt bij de beloften met het Afrikaans kampioenschap en de Spelen. Zijn kameraden spelen daar en bij die jongens is dat een extra argument”, citeert Sporza.

Ook Filip Joos en Frank Boeckx zien het somber in. "Volgens wat ik hoor, geldt: wie eerst is, heeft beet. Volgens mijn informatie gaat het eerder om druk zetten op de Marokkaanse bond. Ik denk dat zijn hart eerder zal kiezen voor Marokko." Sporting Hasselt-eigenaar Sam Kerkhofs vindt dat de KBVB wél tijd en moeite moet steken in een speler die nog niet heeft gekozen. Ook bij Marokko is de concurrentie enorm voor El Ouahdi met Achraf Hakimi (PSG) en Noussair Marzaoui (Man Utd).

Ploegmakker spreekt

KRC Genk-ploegmakker Matte Smets werd alvast wél weer opgeroepen voor de Rode Duivels en liet zich tegenover Het Nieuwsblad uit over de Marokkaanse jeugdinternational. “El Ouahdi? Ik had hem er graag bij gehad, maar hij speelt nu voor Marokko. Ik weet niet of het mogelijk is om hem te overhalen. We hebben er wel over gepraat maar daar specifiek heb ik het met hem niet over gehad. Dat is zijn keuze."

Zou jij Zakaria El Ouahdi graag bij de Rode Duivels zien?

Meest recent

"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

8
8
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

80
80
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

288
288
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

123
123
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

62
62
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

128
128
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

43
43
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

295
295
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

384
384
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

126
126
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

182
182
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

71
71
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

80
80
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

146
146
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

85
85
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

254
254
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

225
225
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

144
144
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

91
91
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

72
72
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

123
123
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

95
95

Meer sportnieuws