Muslic zwaar in de clinch met Cercle door bliksemtransfer

door
Muslic zwaar in de clinch met Cercle door bliksemtransfer

Miron Muslic loodste Cercle Brugge vorig seizoen naar Europa, maar dit seizoen botst de oefenmeester vaak met het bestuur van Groen-Zwart. Na het selectiedebacle van Vikingur gaat Muslic ook in de clinch door de nakende transfer van Kevin Denkey.

Afgelopen speeldag moest Muslic het plots zonder aanvalsleider Denkey doen tegen Anderlecht. De Vereniging kreeg een pandoering van jewelste en verloor met 0-5 forfaitcijfers. Tegenover Het Laatste Nieuws reageerde Muslic veelzeggend op de situatie omtrent Denkey.

LEES OOK: Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Bliksemtransfer

Want uit het niets moet het erg snel gaan in verband met de transfer van Denkey. De aanvaller staat dicht bij een overgang naar de MLS en Denkey moest meteen afreizen naar de VS. Cercle Brugge wil snel een deal bekomen om een scenario zoals afgelopen zomer te vermijden.

Toen werd de goaltjesdief ook genoemd bij een knaltransfer en Real Sociedad bood twaalf miljoen euro. Er werd uiteindelijk echter geen deal gesloten en alle partijen dropen af. Nu wil Cercle Brugge geen risico’s meer nemen en Cincinnati lijkt de volgende bestemming van Denkey te worden.

Veelzeggende reactie

De reactie van Muslic was echter veelzeggend. De oefenmeester had, net zoals de situatie in Vikingur, geen inspraak over de transfer van Denkey. “I wish not to comment on Kevin. Of dit mijn beslissing is? Denk je nu echt dat ik de beste nummer negen van de Jupiler Pro League zomaar uit de selectie laat?”

De oefenmeester was duidelijk geïrriteerd al klinkt het bij Cercle Brugge dat Muslic wél kon leven met de beslissing van het bestuur. De transfer van Denkey is belangrijker dan de match tegen Anderlecht. Het ziet er overigens ook naar uit dat Muslic sowieso Cercle Brugge zal verlaten aan het einde van het seizoen.

Snap jij de keuze van Cercle om snel te handelen ivm de transfer van Denkey?

Meest recent

Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

30
30
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

99
99
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

19
19
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

102
102
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

115
115
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

48
48
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

112
112
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

41
41
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

118
118
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

155
155
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

226
226
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

344
344
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

137
137
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

72
72
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

198
198
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

177
177
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

99
99
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

399
399
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

164
164
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

229
229
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

171
171
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

90
90
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

231
231
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

108
108

Meer sportnieuws