'Onvoorstelbaar' tafereel bij Club Brugge: "Kinderlijk"

door
'Onvoorstelbaar' tafereel bij Club Brugge:

Na een onwaarschijnlijke ineenstorting moest Club Brugge zondagavond vrede nemen met slechts een puntje op bezoek bij hekkensluiter Beerschot VA. Daarbij liet de defensie allesbehalve een secure indruk achter. Ook analist Hein Vanhaezebrouck keek met gefronste wenkbrauwen naar de tegengoals.

Blauw-Zwart leek op weg naar een vlotte zege op 't Kiel nadat al snel uitliep tot 0-2. Maar vervolgens lieten de Bruggelingen het na om door te drukken en kon Beerschot weer in de wedstrijd komen. Bovendien werden de kansen gemist om uit te lopen tot 0-3. Daar betaalde Club na de rust een dure prijs voor.

LEES OOK: Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

Onvoorstelbare fouten

Op enkele minuten tijd kon Beerschot immers op gelijke hoogte komen dankzij twee goals van de Saudische sensatie Marwan Al-Sahafi. Bij de eerste treffer speelde de aanvaller zijn snelheid uit. Iets waar de Bruggelingen nochtans voor gewaarschuwd waren nadat Al-Sahafi die kwaliteiten ook al tegen Anderlecht etaleerde.

Vanhaezebrouck begrijpt dan ook niets van de houding bij Club. "Die eerste goal van Beerschot vond ik onvoorstelbaar", klinkt het bij Het Nieuwsblad. "Club werd niet uitgespeeld door meerdere loopacties of dribbels. Neen, het ging om één simpele lange bal van een centrale verdediger, waarna Mechele en Mignolet zich kinderlijk laten vangen door één loper, Al-Sahafi, van wie iedereen weet dat hij razendsnel is."

Rondsloffende Onyedika

Enkele minuten later nam Al-Sahafi ook de gelijkmaker voor zijn rekening. Dit keer maakte hij gebruik van zijn technische kwaliteiten. Zowel de manier waarop hij Mechele voorbije dribbelde en vervolgens afwerkte, was van een hoog niveau. Maar ook hier hadden de Bruggelingen veel beter kunnen/moeten doen.

Zo wijst Vanhaezebrouck erop dat er te weinig hulp vanuit het middenveld kwam. "Bij de 2-2 is het Vanaken die te weinig druk zet, vervolgens Onyedika die – ook al speelde hij géén midweekmatch – weer aan het rondsloffen is en dan Mechele die onnodig uitstapt en gepoort wordt."

Club moet zijn defensie in januari nog verder versterken ...

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

21
21
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

107
107
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

17
17
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

14
14
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

36
36
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

67
67
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

15
15
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

44
44
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

38
38
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

40
40
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

78
78
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

36
36
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

156
156
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

113
113
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

106
106
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

48
48
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

677
677
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

25
25
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

64
64
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

89
89
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

201
201
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

111
111
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

71
71
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws