Club Brugge krijgt uitsluitsel over blessure pechvogel Seys

door
Club Brugge krijgt uitsluitsel over blessure pechvogel Seys

Club Brugge heeft een dramatische zondagavond achter de rug. De titelverdediger verspeelde niet alleen twee punten tegen hekkensluiter Beerschot VA, het zag ook revelatie Joaquin Seys geblesseerd uitvallen. Al zou de schade al bij al nog meevallen bij de vleugelback.

Seys liet in de voorbije seizoenen mooie dingen zien bij de jeugdselecties van Club Brugge. Door de blessures van Bjorn Meijer en Kyriani Sabbe én de latere terugkeer van Maxim De Cuyper, kreeg hij begin dit seizoen echter de kans bij de eerste ploeg. En die greep de 19-jarige met beide handen.

Het jeugdproduct wist al snel te charmeren met zijn tomeloze inzet en fysieke cappaciteiten. Maar ook op technisch vlak presteerde hij bovengemiddeld. Seys wist zich zelfs meer dan staande te houden tegenover zijn tegenstanders op Champions League-niveau. 

LEES OOK: Club Brugge ruikt jackpot: kwartet bij Europese elite

Kersvers Rode Duivel

En ook nu de andere backs weer terug volledig fit zijn, blijft de jongeling zijn basisplaats behouden. Zomeraanwinst Hugo Siquet moest zelfs naar Club Nxt overgeheveld worden om aan voldoende minuten te komen. De impact van Seys is dus erg groot, iets wat ook bondscoach Domenico Tedesco niet ontging.

Afgelopen vrijdag werd de vleugelback, die op beide flanken uit de voeten kan, immers voor de eerste keer opgeroepen bij de Rode Duivels. Maar Seys zal zijn droom om voor de nationale ploeg uit te komen nog een tijdje in de koelkast moeten steken. Zondagavond sloeg het noodlot immers toe.

Géén zware letsels

Nadat hij eerst nog gescoord had tegen Beerschot, viel de back immers geblesseerd uit. Seys had zelfs ondersteuning nodig om van het veld te raken. Maandag raakte dan ook bekend dat hij forfait moet geven voor de nationale ploeg. Maar het uiteindelijke verdict blijkt alsnog mee te vallen. Zo meldt Het Nieuwsblad dat extra onderzoeken geen breuken of zware letsels aan het licht hebben gebracht. In het beste geval zou Seys zelfs al na enkele dagen weer kunnen trainen.

Seys is dit seizoen voorlopig de grootste revelatie in de JPL ...

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

19
19
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

50
50
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

93
93
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

157
157
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

227
227
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

88
88
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

67
67
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

164
164
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

491
491
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

194
194
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

727
727
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

181
181
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

127
127
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

157
157
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

231
231
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

653
653
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

65
65
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

367
367
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

312
312
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

182
182
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

425
425
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

70
70
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

323
323

Meer sportnieuws